Licensed to Network Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/30/2015 08:44 PM
                         2015 Region 3-1A - 4/28/2015                          
                               Lamar High School                               
                                   Lamar, SC                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Edwards, Carrie           12 Great Falls            4-10.00   10   
  2 Thomas, Jessica           12 Lamar                  4-06.00    8   
  3 Dubose, Laqueena          11 Lamar                 J4-06.00    6   
  4 Taylor, Nykea             11 Lamar                 J4-06.00    4   
 
Event 2  Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, Norman          12 Lamar                  6-06.00   10   
  2 Kelly, Shyheim            12 Great Falls            6-04.00    8   
  3 Durant, Decobie           11 Lamar                  5-10.00    6   
  4 Wright, Dashonnell        10 McBee                 J5-10.00    4   
  5 Woods, Randell            11 Lamar                  5-08.00    2   
  6 Lowery, Marquavius        12 Lamar                  5-06.00    1   
  7 Simpson, Hakeem           12 Great Falls            5-04.00  
 
Event 3  Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Drost, Mikayla            11 Governor's S           6-06.00   10   
 -- Brueggman, Grace          11 Governor's S                NH  
 
Event 5  Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harmon, Dyneshia          10 McBee                 16-04.00   10   
  2 Emerson, Alexis           10 Great Falls           15-11.00    8   
  3 Martin, Shawanna          11 Lamar                 15-01.00    6   
  4 McKinstry, Janai          11 Great Falls           14-06.00    4   
  5 Wright, Dikayla            9 McBee                 14-00.00    2   
  6 Samuel, Jatisha           10 Lamar                 13-06.50    1   
  7 kearse, trinette           9 C.A. Johnson          13-02.50  
  8 Green, Jordan             11 Lewisville            12-08.50  
  9 Ward, Diamond              8 Lamar                 12-06.50  
 10 Harmon, Imeshia            8 McBee                 12-04.00  
 11 hagler, iyonna             9 C.A. Johnson          12-01.50  
 12 Harper, Ventrell          10 McBee                 11-09.00  
 13 Lowery, Quintashia        10 Lamar                 11-07.50  
 -- Mccullough, Jer'Aerial    12 Great Falls               FOUL  
 
Event 6  Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wright, Dashonnell        10 McBee                 20-11.00   10   
  2 suliamon, malik           11 C.A. Johnson          20-05.00    8   
  3 Dargan, Kris              12 Lamar                 19-10.50    6   
  4 Hough, Moses              12 McBee                 19-05.50    4   
  5 Robinson, Norman          12 Lamar                 19-05.00    2   
  6 McCullough, Marcus        11 Lewisville            19-02.50    1   
  7 Peeler, James             11 Lewisville            19-00.00  
  8 williams, weldon           9 C.A. Johnson          18-08.50  
  9 Robinson, Antonio         10 Lewisville            18-03.50  
 10 Lowery, Marquavius        12 Lamar                 18-01.00  
 11 Kelly, Shyheim            12 Great Falls           17-10.00  
 12 Wesley, Xavier            11 Lewisville            17-06.00  
 13 davis, brian              11 C.A. Johnson          16-08.50  
 14 Wright, Tyrece             8 McBee                 16-04.00  
 15 Simpson, Hakeem           12 Great Falls           16-01.00  
 16 Robinson, Tristan         12 McBee                 15-11.00  
 17 Wise, Willie              11 C.A. Johnson          14-06.00  
 -- Blanchett, William        12 Governor's S              FOUL  
 -- White, Mario              12 Lamar                     FOUL  
 
Event 7  Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harmon, Dyneshia          10 McBee                 30-11.00   10   
  2 Samuel, Jatisha           10 Lamar                 29-01.00    8   
  3 Green, Jordan             11 Lewisville            28-11.00    6   
 
Event 8  Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dargan, Kris              12 Lamar                 41-07.00   10   
  2 Robinson, Bernard         11 McBee                 41-02.00    8   
  3 Peeler, James             11 Lewisville            40-05.00    6   
  4 McCullough, Marcus        11 Lewisville            40-00.00    4   
  5 Robinson, Antonio         10 Lewisville            38-08.00    2   
  6 Wright, Paul              10 McBee                 38-06.00    1   
  7 Ferguson, Kale            10 McBee                 38-04.00  
  8 Simpson, Hakeem           12 Great Falls           35-06.00  
 
Event 9  Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 White, Sierra             12 Lewisville               63-07   10   
  2 Wright, Diamond            9 McBee                    61-05    8   
  3 McGraw, Chakira           11 Lewisville               59-09    6   
  4 Derr, Kayla               12 Lewisville               55-07    4   
  5 Cook, Sha'kiya            11 Great Falls              51-08    2   
  6 Lowery, Quintashia        10 Lamar                    48-09    1   
  7 Gaither, Ariyon           11 Great Falls              45-00  
  8 Kempson, Kaitlin          11 Lamar                    36-05  
  9 Gardner, Akeema           10 Lamar                    34-03  
 10 Ward, Diamond              8 Lamar                    26-08  
 
Event 10  Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fair, Jordan              11 McBee                   122-10   10   
  2 Belk, Josh                 9 Lewisville              109-08    8   
  3 White, Spencer            11 Lamar                   103-03    6   
  4 Bing, Wendall             12 C.A. Johnson            102-03    4   
  5 DeJesus, Miguel           12 McBee                   101-11    2   
  6 McCullough, Justice       12 Lamar                    97-06    1   
  7 Ponds, Timmy              10 McBee                    90-04  
  8 Johnson, Chandler          9 Lamar                    87-02  
  9 Dolford, Braxton          11 Lamar                    82-03  
 10 Thompson, Jene            10 Lewisville               81-05  
 11 Brown, Andrew             12 C.A. Johnson             79-11  
 12 Courtney, Josh            10 Lewisville               71-08  
 13 Williams, David            9 McBee                    71-06  
 14 Ross, Tyquan              12 Great Falls              66-09  
 15 Blackmon, Artez            9 Great Falls              60-07  
 16 Conner, Casey             11 Lewisville               49-00  
 
Event 11  Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mccullough, Jer'Aerial    12 Great Falls           29-02.00   10   
  2 White, Sierra             12 Lewisville            27-11.00    8   
  3 Lowery, Quintashia        10 Lamar                 25-07.50    6   
  4 Wright, Diamond            9 McBee                 25-05.50    4   
  5 Melton, Jenee             11 C.A. Johnson          23-04.50    2   
  6 Cook, Sha'kiya            11 Great Falls           21-05.00    1   
  7 Derr, Kayla               12 Lewisville            21-03.00  
  8 Gaither, Ariyon           11 Great Falls           21-00.00  
  8 Gardner, Akeema           10 Lamar                 21-00.00  
 10 McGraw, Chakira           11 Lewisville            20-07.00  
 11 Kempson, Kaitlin          11 Lamar                 20-06.00  
 12 Ward, Diamond              8 Lamar                 18-08.00  
 
Event 12  Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bing, Wendall             12 C.A. Johnson          47-00.00   10   
  2 Fair, Jordan              11 McBee                 42-05.00    8   
  3 McCullough, Justice       12 Lamar                 42-04.00    6   
  4 Ross, Tyquan              12 Great Falls           40-10.50    4   
  5 Johnson, Chandler          9 Lamar                 40-06.50    2   
  6 Dolford, Braxton          11 Lamar                 39-07.00    1   
  7 Belk, Josh                 9 Lewisville            36-10.50  
  8 White, Spencer            11 Lamar                 35-02.50  
  9 Courtney, Josh            10 Lewisville            33-11.00  
 10 Thompson, Jene            10 Lewisville            33-05.00  
 11 Blackmon, Artez            9 Great Falls          J33-05.00  
 12 Boulware, D               10 Lewisville            32-06.00  
 13 Brown, Andrew             12 C.A. Johnson          31-11.00  
 14 Ponds, Timmy              10 McBee                 30-08.50  
 15 Williams, David            9 McBee                 27-07.00  
 16 Fedorchuk, Clifton         8 McBee                 24-09.00  
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 McBee  'A'                                         12:03.51   10   
     1) Harper, Tatiyana 9              2) Harper, Ventrell 10            
     3) Wright, Brianna 9               4) Lovelace, Hailey 12            
     5) Whitlock, Zy 7                  6) Johnson, Candice 9             
  2 Lewisville  'A'                                    12:38.06    8   
     1) Cabbagestalk, Tianna 9          2) Flynn, Megan 8                 
     3) Foos, Natalie 10                4) Lovern, Samantha 11            
     5) Rufo, Makayla 9                 6) Streicher, Emily 10            
  3 Lamar  'A'                                         15:28.92    6   
     1) Lisbon, Ashley 11               2) Thomas, Jessica 12             
     3) White, Tatyna 10                4) Wilson, Ronaysia 12            
     5) White, Dataija 12               6)                                
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 McBee  'A'                                          9:20.19   10   
     1) DeJesus, Miguel 12              2) Wright, Ricardo 10             
     3) Ferguson, Kale 10               4) Hough, Moses 12                
     5) DeJesus, Omar 8                 6) Bristow, Devon 7               
  2 Lewisville  'A'                                    11:15.20    8   
     1) Cabbagestalk, Aaron 11          2) Courtney, Johnny 9             
     3) McCullough, Marcus 11           4) Peeler, James 11               
     5) Stevens, Aaron 9                6) Williamson, Corey 10           
  3 Lamar  'A'                                         12:18.66    6   
     1) Bullard, Zach 10                2) Dixon, Xavier 11               
     3) Norris, Alex 10                 4) Poole, Joshua 9                
     5) Woods, Randell 11               6) Gleason, Rhett 10              
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 dash, keymero             11 C.A. Johnson             17.18   10   
  2 Williams, Shi'asia        11 Lamar                    19.89    8   
  3 hagler, iyonna             9 C.A. Johnson             21.33    6   
  4 Urbaniak, Elena            7 McBee                    22.51    4   
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wright, Dashonnell        10 McBee                    16.15   2  10   
  2 Robinson, Norman          12 Lamar                    16.95   2   8   
  3 King, Tim                 10 Lamar                    17.88   2   6   
  4 Wright, Paul              10 McBee                    17.94   1   4   
  5 Courtney, Johnny           9 Lewisville               20.56   1   2   
  6 Wright, Tyrece             8 McBee                    21.58   1   1   
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Emerson, Alexis           10 Great Falls              13.24   3  10   
  2 Harmon, Dyneshia          10 McBee                    13.36   3   8   
  3 Samuel, Jatisha           10 Lamar                    13.43   3   6   
  4 Wright, Dikayla            9 McBee                    13.61   3   4   
  5 Robinson, Miranda          8 Lamar                    13.91   1   2   
  6 dash, keymero             11 C.A. Johnson             13.96   3   1   
  7 hagler, iyonna             9 C.A. Johnson             13.99   2 
  8 Robinson, Shatarria        9 Lewisville               14.02   2 
  9 Harmon, Imeshia            8 McBee                    14.50   2 
 10 Miller, Jamaka            11 Lamar                    14.75   1 
 11 kearse, trinette           9 C.A. Johnson             14.80   2 
 12 McKinstry, Janai          11 Great Falls              14.91   2 
 13 Green, Jordan             11 Lewisville               15.01   3 
 14 Frederick, Lathenya       11 Great Falls              15.05   1 
 15 Harris, Quanteka          12 Lewisville               15.13   1 
 16 Hartzog, Leland           11 Governor's S             15.85   1 
 17 Whitlock, Zy               7 McBee                    16.42   2 
 18 Martin, Shawanna          11 Lamar                    16.89   3 
 19 Williamson, Maddie        11 Governor's S             17.18   1 
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ceasar, Tre'vione         11 Lamar                    11.49   3  10   
  2 Robinson, Bernard         11 McBee                    11.73   3   8   
  3 Wesley, Xavier            11 Lewisville               11.73   2   6   
  4 Wright, Dashonnell        10 McBee                    11.85   3   4   
  5 White, Mario              12 Lamar                    11.86   2   2   
  6 Rice, Aaron               10 Great Falls              11.86   2   1   
  7 Fair, Jordan              11 McBee                    11.88   3 
  8 suliamon, malik           11 C.A. Johnson             11.88   3 
  9 davis, brian              11 C.A. Johnson             11.92   2 
 10 Dargan, Kris              12 Lamar                    11.93   3 
 11 Robinson, Antonio         10 Lewisville               12.00   3 
 12 williams, weldon           9 C.A. Johnson             12.01   2 
 13 Robinson, Donnell         11 Lewisville               12.20   2 
 14 Mountgomery, Kenneth      12 C.A. Johnson             12.27   2 
 15 Barr, Dashon              10 Lamar                    12.55   1 
 16 Benson, Chad              11 Lewisville               13.08   1 
 17 Hall, John                10 Great Falls              13.54   1 
 18 Johnson, Kaleb             8 McBee                    13.63   1 
 19 Roberts, Johnny           10 Great Falls              14.19   1 
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Flynn, Megan               8 Lewisville             6:24.85   10   
  2 Baker, Candice            10 Great Falls            6:59.10    8   
  3 Lovelace, Hailey          12 McBee                  7:08.03    6   
  4 Lovern, Samantha          11 Lewisville             7:38.70    4   
  5 White, Dataija            12 Lamar                  7:40.86    2   
  6 Johnson, Nicole           11 Governor's S           8:33.38    1   
  7 Wilson, Ronaysia          12 Lamar                  8:45.34  
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 DeJesus, Miguel           12 McBee                  5:07.19   10   
  2 Peterson, Johnny          11 Governor's S           5:09.78    8   
  3 Dixon, Xavier             11 Lamar                  5:20.73    6   
  4 DeJesus, Omar              8 McBee                  5:59.23    4   
  5 Bullard, Zach             10 Lamar                  6:02.71    2   
  6 Moses, Amadeus            11 McBee                  6:04.30    1   
  7 Stevens, Aaron             9 Lewisville             6:20.81  
  8 Bristow, Devon             7 McBee                  6:23.70  
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lamar  'A'                                            51.82   10   
     1) Dubose, Laqueena 11             2) Martin, Shawanna 11            
     3) Samuel, Jatisha 10              4) Taylor, Nykea 11               
     5) Robinson, Miranda 8             6) Williams, Shi'asia 11          
  2 Lewisville  'A'                                       53.00    8   
     1) Brown, Kianna 12                2) Cabbagestalk, Tianna 9         
     3) Fossett, Sierra 12              4) Fossett, Tatiana 10            
     5) Green, Jordan 11                6) Robinson, Shatarria 9          
  3 Great Falls  'A'                                      53.01    6   
     1) Baker, Candice 10               2) Frederick, Lathenya 11         
     3) McKinstry, Janai 11             4) Mccullough, Jer'Aerial 12      
     5) Emerson, Alexis 10              6) Edwards, Carrie 12             
  4 McBee  'A'                                            57.02    4   
     1) Wright, Dikayla 9               2) Wright, Diamond 9              
     3) Harmon, Imeshia 8               4) Urbaniak, Elena 7              
     5) Whitlock, Zy 7                  6) Johnson, Candice 9             
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lamar  'A'                                            44.21   10   
     1) Ceasar, Tre'vione 11            2) Dargan, Kris 12                
     3) Robinson, Norman 12             4) White, Mario 12                
     5) King, Tim 10                    6) Lowery, Marquavius 12          
  2 Lewisville  'A'                                       45.12    8   
     1) Cabbagestalk, Aaron 11          2) Rachels, Nick 9                
     3) Robinson, Donnell 11            4) Hill, Mike 10                  
     5) Wesley, Xavier 11               6) Robinson, Antonio 10           
  3 C.A. Johnson  'A'                                     45.57    6   
     1) williams, weldon 9              2) Mountgomery, Kenneth 12        
     3) davis, brian 11                 4) suliamon, malik 11             
     5) Wise, Willie 11                 6)                                
  4 Great Falls  'A'                                      54.45    4   
     1) Simpson, Hakeem 12              2) Roberts, Johnny 10             
     3) Rice, Aaron 10                  4) Hall, John 10                  
     5) Kelly, Shyheim 12               6)                                
  5 McBee  'A'                                          1:00.39    2   
     1) Johnson, Kaleb 8                2) Fedorchuk, Clifton 8           
     3) Williams, David 9               4) Ponds, Timmy 10                
     5) Jackson, Ryan 8                 6) Moses, Amadeus 11              
 
Event 23  Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Flynn, Megan               8 Lewisville             2:37.31   10   
  2 Harper, Tatiyana           9 McBee                  2:40.11    8   
  3 Baker, Candice            10 Great Falls            3:07.68    6   
  4 Wright, Brianna            9 McBee                  3:07.78    4   
  5 Lovelace, Hailey          12 McBee                  3:23.67    2   
  6 White, Dataija            12 Lamar                  3:31.51    1   
  7 Wilson, Ronaysia          12 Lamar                  3:32.72  
  8 Shook, Brittany           11 Governor's S           3:40.97  
 
Event 24  Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hough, Moses              12 McBee                  2:06.19   10   
  2 Arega, Daniel             11 Governor's S           2:09.21    8   
  3 Dixon, Xavier             11 Lamar                  2:20.56    6   
  4 Ferguson, Kale            10 McBee                  2:22.15    4   
  5 Peeler, James             11 Lewisville             2:34.55    2   
  6 McCullough, Marcus        11 Lewisville             2:42.37    1   
  7 DeJesus, Omar              8 McBee                  2:50.89  
  8 Hall, John                10 Great Falls            3:00.03  
  9 Woods, Randell            11 Lamar                  3:02.07  
 10 Poole, Joshua              9 Lamar                  3:03.01  
 11 Simmons, Andrew            7 McBee                  3:08.03  
 12 Moore, Alex                9 Lewisville             3:20.35  
 
Event 25  Girls 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Foos, Natalie             10 Lewisville             1:20.59   10   
  2 Williams, Shi'asia        11 Lamar                  1:22.13    8   
  3 Lisbon, Ashley            11 Lamar                  1:27.38    6   
  4 Urbaniak, Elena            7 McBee                  1:33.53    4   
 
Event 26  Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robinson, Bernard         11 McBee                  1:01.32   2  10   
  2 Wright, Paul              10 McBee                  1:04.17   2   8   
  3 King, Tim                 10 Lamar                  1:06.91   2   6   
  4 Hill, Mike                10 Lewisville             1:07.04   2   4   
  5 Wright, Tyrece             8 McBee                  1:12.43   1   2   
  6 Thompson, Jene            10 Lewisville             1:16.94   1   1   
  7 Courtney, Johnny           9 Lewisville             1:19.48   1 
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Dubose, Laqueena          11 Lamar                    26.78   3  10   
  2 Emerson, Alexis           10 Great Falls              27.25   3   8   
  3 Wright, Dikayla            9 McBee                    28.11   2   6   
  4 Harmon, Dyneshia          10 McBee                    28.34   3   4   
  5 Martin, Shawanna          11 Lamar                    28.79   3   2   
  6 Robinson, Miranda          8 Lamar                    29.90   1   1   
  7 hagler, iyonna             9 C.A. Johnson             30.33   3 
  8 Harmon, Imeshia            8 McBee                    30.44   2 
  9 Robinson, Shatarria        9 Lewisville               30.75   2 
 10 kearse, trinette           9 C.A. Johnson             31.44   2 
 11 Frederick, Lathenya       11 Great Falls              31.71   2 
 12 Miller, Jamaka            11 Lamar                    32.54   1 
 13 Rufo, Makayla              9 Lewisville               32.61   2 
 14 Hartzog, Leland           11 Governor's S             33.28   1 
 15 Whitlock, Zy               7 McBee                    33.41   1 
 16 Harris, Quanteka          12 Lewisville               34.31   2 
 
Event 28  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robinson, Bernard         11 McBee                    23.06   3  10   
  2 Wright, Ricardo           10 McBee                    23.13   3   8   
  3 Ceasar, Tre'vione         11 Lamar                    23.23   3   6   
  4 suliamon, malik           11 C.A. Johnson             24.24   3   4   
  5 Wesley, Xavier            11 Lewisville               24.39   3   2   
  6 Robinson, Antonio         10 Lewisville               24.82   3   1   
  7 williams, weldon           9 C.A. Johnson             25.40   2 
  8 White, Mario              12 Lamar                    25.41   2 
  9 Wise, Willie              11 C.A. Johnson             26.09   2 
 10 davis, brian              11 C.A. Johnson             26.18   3 
 11 Johnson, Jeremiah         10 Lewisville               27.11   1 
 12 King, Tim                 10 Lamar                    27.57   2 
 13 Johnson, Kaleb             8 McBee                    27.61   1 
 14 Robinson, Tristan         12 McBee                    27.76   2 
 15 Benson, Chad              11 Lewisville               27.87   1 
 
Event 29  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lovelace, Hailey          12 McBee                 18:08.65   10   
  2 Johnson, Nicole           11 Governor's S          19:35.37    8   
 
Event 30  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hough, Moses              12 McBee                 12:07.26   10   
  2 DeJesus, Miguel           12 McBee                 12:07.80    8   
  3 Peterson, Johnny          11 Governor's S          12:10.11    6   
  4 Bullard, Zach             10 Lamar                 13:27.06    4   
  5 Bristow, Devon             7 McBee                 15:00.55    2   
  6 Moses, Amadeus            11 McBee                 16:12.20    1   
  7 Poole, Joshua              9 Lamar                 17:08.31  
 
Event 31  Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lewisville  'A'                                     5:02.06   10   
     1) Brown, Kianna 12                2) Cabbagestalk, Tianna 9         
     3) Flynn, Megan 8                  4) Foos, Natalie 10               
     5) Fossett, Sierra 12              6) Rufo, Makayla 9                
  2 McBee  'A'                                          5:10.89    8   
     1) Harper, Tatiyana 9              2) Harper, Ventrell 10            
     3) Wright, Brianna 9               4) Urbaniak, Elena 7              
     5) Whitlock, Zy 7                  6) Wright, Diamond 9              
  3 Lamar  'A'                                          6:12.57    6   
     1) Beauford, Brianna 12            2) Dubose, Laqueena 11            
     3) Lisbon, Ashley 11               4) Taylor, Nykea 11               
     5) White, Tatyna 10                6) Williams, Shi'asia 11          
 
Event 32  Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 McBee  'A'                                          3:51.81   10   
     1) Wright, Ricardo 10              2) Fair, Jordan 11                
     3) Robinson, Tristan 12            4) Ferguson, Kale 10              
     5) Wright, Paul 10                 6) Wright, Tyrece 8               
  2 Lewisville  'A'                                     4:00.30    8   
     1) Cabbagestalk, Aaron 11          2) Fourney, Mikhal 9              
     3) Hill, Mike 10                   4) Peeler, James 11               
     5) Rachels, Nick 9                 6) Robinson, Donnell 11           
  3 Lamar  'A'                                          4:16.92    6   
     1) Barr, Dashon 10                 2) Dixon, Xavier 11               
     3) Durant, Decobie 11              4) King, Tim 10                   
     5) Lowery, Marquavius 12           6) Woods, Randell 11              
 
Event 33  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Edwards, Carrie           12 Great Falls            1:01.82   2  10   
  2 dash, keymero             11 C.A. Johnson           1:04.11   2   8   
  3 Harper, Tatiyana           9 McBee                  1:10.12   2   6   
  4 Taylor, Nykea             11 Lamar                  1:11.76   2   4   
  5 Cabbagestalk, Tianna       9 Lewisville             1:11.92   2   2   
  6 Harper, Ventrell          10 McBee                  1:15.75   1   1   
  7 Wright, Brianna            9 McBee                  1:16.66   1 
  8 Schrader, Isabelle        11 Governor's S           1:21.73   1 
  9 Thomas, Jessica           12 Lamar                  1:24.83   2 
 
Event 34  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wright, Ricardo           10 McBee                    52.14   3  10   
  2 Robinson, Donnell         11 Lewisville               56.11   3   8   
  3 Mountgomery, Kenneth      12 C.A. Johnson             57.13   3   6   
  4 Cabbagestalk, Aaron       11 Lewisville               58.04   3   4   
  5 Barr, Dashon              10 Lamar                    58.36   2   2   
  6 Durant, Decobie           11 Lamar                    58.58   3   1   
  7 Rachels, Nick              9 Lewisville               59.15   3 
  8 Heatle, Ahmir                C.A. Johnson             59.32   2 
  9 Wise, Willie              11 C.A. Johnson           1:00.39   3 
 10 Robinson, Tristan         12 McBee                  1:02.03   2 
 11 Altman, Risden            11 Governor's S           1:02.38   2 
 12 Williamson, Corey         10 Lewisville             1:02.54   2 
 13 Poole, Joshua              9 Lamar                  1:04.62   2 
 14 Johnson, Kaleb             8 McBee                  1:05.71   1 
 15 Hall, John                10 Great Falls            1:07.34   1 
 16 Simpson, Hakeem           12 Great Falls            1:07.65   2 
 17 Roberts, Johnny           10 Great Falls            1:12.76   1 
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) McBee                      123        2) Lamar                     112   
    3) Lewisville                  96        4) Great Falls                83   
    5) C.A. Johnson                27        6) Governor's School          19   
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) McBee                      194        2) Lamar                     134   
    3) Lewisville                  76        4) C.A. Johnson               38   
    5) Governor's School           22        6) Great Falls                17