Licensed to Network Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/21/2015 05:28 PM
                 2015 DC-TC Texas Roadhouse Relays - 3/21/2015                 
                          Dobyns-Bennett High School                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Moorhouse, Hannah Beth       Morristown-W           5-02.00  
  2 Fuller, Erin                 Daniel Boone           4-08.00  
  3 Julian, Hannah Grace         West Greene            4-06.00  
  4 Noe, Tiffany                 Morristown-W          J4-06.00  
  5 Ewing, Olivia                Cherokee Hig           4-04.00  
  6 Morelock, Abby               Greeneville           J4-04.00  
  7 Brewer, Sydney               Cherokee Hig          J4-04.00  
  8 Olsen, Jaelyn                Science Hill          J4-04.00  
  9 Dennison, Carissa            Morristown-E          J4-04.00  
 10 Jones, Sarah                 Daniel Boone           4-02.00  
 11 Voiles, Kaylee               West Greene            4-00.00  
 12 King, Amber                  Elizabethton          J4-00.00  
 13 Lance, Katie                 Science Hill          J4-00.00  
 -- Hickey, Rachel               Jefferson Co                NH  
 -- Smith, Gracie                Jefferson Co                NH  
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Stumpf, Christian            Daniel Boone           6-06.00  
  2 Kyle, Isaiah                 Morristown-E          J6-06.00  
  3 Kegley, Peyton               Sullivan Eas           5-08.00  
  4 Hickman, Fletcher            Cherokee Hig          J5-08.00  
  5 Newsome, Jeffrey             Jenkins High           5-06.00  
  6 Putnam, Jake                 Morristown-E           5-04.00  
  6 Sutton, Charles Trey         Science Hill           5-04.00  
  6 Cowan, Kagen                 Cherokee Hig           5-04.00  
  9 Gilley, Austin               West Greene            5-00.00  
 -- Martin, Byron                Daniel Boone                NH  
 -- Huffman, Benjamin            Morristown-W                NH  
 
Event 3  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hirst, Savannah              Science Hill          10-00.00   10   
  2 Strickland, Kelina           Dobyns Benne           8-06.00    8   
  3 Grossman, Sarah              Jefferson Co          J8-06.00    6   
  4 Gabel, Julia                 University S           7-00.00    5   
  5 Dunn, Haley                  University S           6-06.00    4   
  6 Auchterlonie, Hana Lee       West Greene           J6-06.00    3   
  7 Greene, Alexis               Jefferson Co           6-00.00    2   
 -- Shah, Gopiann                Science Hill                NH  
 -- Julian, Faith                West Greene                 NH  
 -- Perkins, Madison             Dobyns Benne                NH  
 -- Herrmann, Madalyn            Daniel Boone                NH  
 -- Elswick, Reanna              Jenkins High                NH  
 -- Crutcher, Alex               Greeneville                 NH  
 
Event 4  Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jennings, Joey               Jefferson Co          13-06.00  
  2 Smith, Jarod                 University S         J13-06.00  
  3 Goff, Tanner                 Jenkins High          12-06.00  
  4 Torbett, Taylor              Science Hill          12-00.00  
  5 Blowers, Salter              University S         J12-00.00  
  6 Merriken, David              Daniel Boone          11-06.00  
  7 Doyle, Alex                  Science Hill          11-00.00  
  8 Jacomet, Ryan                Daniel Boone          10-00.00  
  9 Hamilton, Ryan               Greeneville            9-06.00  
 10 Carter, Thomas               Jefferson Co          J9-06.00  
 11 Falcone, Aaron               West Greene            9-00.00  
 12 Bushore-Maki, Reed           University S           8-06.00  
 13 Johnson, Devan               West Greene            8-00.00  
 13 Fields, Audie                Jenkins High           8-00.00  
 -- Powell, Jaque                Greeneville                 NH  
 
Event 5  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Morrisette, Sasha            Dobyns Benne          15-06.00  
  2 Reed, Stacey                 Science Hill          15-02.25  
  3 Cooper, Jenah                Cherokee Hig          14-08.00  
  4 Neas, Mindy                  Greeneville           14-05.00  
  5 Christian, Whitney           Volunteer Hi          14-03.00  
  6 Herbert, Savannah            Volunteer Hi          14-02.25  
  7 Hare, Alyssa                 Sullivan Eas          14-00.25  
  8 Ndune, Jemimah               Science Hill          13-10.25  
  9 Vasquez, Courtney            Daniel Boone          13-04.75  
 10 Lord, Jessica                Morristown-W          13-04.50  
 11 Mattison, Jade               Morristown-W          13-01.25  
 12 King, Amber                  Elizabethton          12-02.00  
 13 Cheek, Bailey                West Greene           12-01.00  
 14 Jones, Sarah                 Daniel Boone          11-11.50  
 15 Daniels, Breanna             West Greene           10-08.25  
 -- Smith, Destinee              Morristown-E                ND  
 -- Thomas, Autumn               Elizabethton                ND  
 -- Westmoreland, Madissa        Morristown-E                ND  
 
Event 6  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Overbay, Bailey              Morristown-E          21-02.00   10   
  2 Thomas, Ethan                Elizabethton          20-08.50    8   
  3 Mathes, Elijah               Science Hill          20-02.50    6   
  4 Huffman, Benjamin            Morristown-W          18-11.00    5   
  5 Jeffers, Jordan              Dobyns Benne          18-10.50    4   
  6 McKnight, Tristan            Daniel Boone          18-10.00    3   
  7 Dunn, Alijah                 Dobyns Benne          18-04.50    2   
  8 Isom, Drew                   Morristown-W         J18-04.50    1   
  9 Taliaferro, Devin            Jefferson Co          17-04.75  
 10 Brown, Caleb                 West Greene           17-03.00  
 11 Kendrick, Devin              Jenkins High          17-00.50  
 12 Burleson, Trey               Elizabethton          16-03.75  
 13 Boozer, Trevon               David Crocke          16-01.50  
 14 Hester, Harrison             University S          15-11.50  
 15 Kirk, Dylan                  West Greene           15-06.50  
 16 Bernard, John                Cherokee Hig          14-07.50  
 17 Johnson, Taylor              Daniel Boone          14-04.50  
 18 Sutton, Charles Trey         Science Hill          13-04.50  
 -- Mills, Treyson               Jefferson Co                ND  
 
Event 7  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Salyers, Morgan              Volunteer Hi          33-09.50   10   
  2 Morrisette, Sasha            Dobyns Benne          33-03.50    8   
  3 Burley, Annika               Science Hill          32-10.75    6   
  4 Donahue, Natalie             Dobyns Benne          31-01.25    5   
  5 Herbert, Savannah            Volunteer Hi          30-01.00    4   
  6 Owen, Grace                  University S          29-08.50    3   
  7 Rodriquez, Jenifer           Morristown-W          29-02.25    2   
  8 Rucker, Cassie               West Greene           29-00.00    1   
  9 Smith, Gracie                Jefferson Co         J29-00.00  
 10 Macariola, Kerina            Science Hill          28-05.50  
 11 McGarel, Abigael             Morristown-W          28-05.00  
 12 Vasquez, Courtney            Daniel Boone          27-05.00  
 13 Cheek, Bailey                West Greene           27-00.75  
 
Event 8  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Halim, Khiry                 Science Hill          45-05.00   10   
  2 Dunn, Alijah                 Dobyns Benne          44-03.50    8   
  3 Jeffers, Jordan              Dobyns Benne          44-02.50    6   
  4 Kyle, Isaiah                 Morristown-E          43-01.00    5   
  5 Huffman, Benjamin            Morristown-W          40-00.50    4   
  6 Bagley, Austin               Daniel Boone          37-04.25    3   
  7 Carson, Isaac                West Greene           37-00.00    2   
  8 McKnight, Tristan            Daniel Boone          36-08.00    1   
  9 Nabe, Kyle                   Jefferson Co          36-02.25  
 10 Burleson, Trey               Elizabethton          32-10.00  
 -- Falcone, Aaron               West Greene                 ND  
 
Event 9  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Schubert, Emily              Elizabethton            112-04   10   
  2 Ray, Kaci                    West Greene             111-05    8   
  3 Marlow, Savannah             Cherokee Hig            109-09    6   
  4 Brooks, Courtney             Cherokee Hig            107-01    5   
  5 Palomino, Daniela            David Crocke             90-04    4   
  6 Arwood, Rebecca              Daniel Boone             89-00    3   
  7 Gambrell, Khyra              Dobyns Benne             87-10    2   
  8 Hickey, Rachel               Jefferson Co             87-02    1   
  9 Hayden, Margaret             Science Hill             86-03  
 10 Coffey, Crystal              Jefferson Co             80-07  
 11 Daurte, Tomasita             Morristown-W             79-09  
 12 Nutter, Mandy                Dobyns Benne             78-02  
 13 Winter, Aubrey               Morristown-E             76-02  
 14 Koroma, Camryn               Elizabethton             74-02  
 15 Brown, Sarah                 West Greene              71-04  
 16 Pugh, Hunter                 Tennessee Hi             68-06  
 17 Ramos, Adriana               Morristown-W             68-01  
 18 Shipe, Arya                  Greeneville              67-04  
 19 Arwood, Elizabeth            Daniel Boone             67-00  
 20 Riley, Katie                 Greeneville              62-04  
 21 Osborne, Jordan              Tennessee Hi             59-08  
 22 Hyde, Madelyn                Morristown-E             47-09  
 23 Olsen, Jaelyn                Science Hill             43-06  
 
Event 10  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McCracken, Evan              Cherokee Hig            141-06  
  2 Scism, Ethan                 Volunteer Hi            128-00  
  3 Bee, Jacob                   Dobyns Benne            121-05  
  4 Merriken, David              Daniel Boone            112-10  
  5 Fleenor, Ryan                Tennessee Hi            110-00  
  6 Cowan, Grayson               Cherokee Hig            109-07  
  6 Morgan, Matt                 Jefferson Co            109-07  
  8 Roller, Jacob                Dobyns Benne            105-02  
  9 Davis, D'Anthony             Morristown-W            102-04  
 10 Shelton, Noah                Daniel Boone            100-05  
 11 Brown, Caleb                 West Greene              99-07  
 12 Holyfield, John              Jenkins High             98-05  
 13 Hall, Kyle                   Tennessee Hi             97-05  
 14 Cooks, Kavet                 Morristown-E             96-03  
 15 Thompson, Steven             Morristown-E             94-01  
 16 Edmonds, Julian              Jefferson Co             93-02  
 17 Butcher, Garrett             Science Hill             91-07  
 18 Hayes, Casey                 Elizabethton             91-05  
 19 Sifford, Chase               Elizabethton             82-04  
 20 Hutchins, Jackson            Morristown-W             77-10  
 21 Taylor, Caleb                Science Hill             71-01  
 
Event 11  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marlow, Savannah             Cherokee Hig          34-06.00  
  2 Arwood, Rebecca              Daniel Boone          30-09.00  
  3 Ervin, Ashley                David Crocke          30-08.50  
  4 Swafford, Malaya             Dobyns Benne          30-08.25  
  5 Pinkston, Bailey             West Greene           30-07.50  
  6 Daurte, Tomasita             Morristown-W          30-07.00  
  7 Koroma, Camryn               Elizabethton          28-11.50  
  8 Reed, Stacey                 Science Hill          28-10.50  
  9 Dotson, Brittany             Volunteer Hi          28-04.50  
 10 Hayden, Margaret             Science Hill          28-00.50  
 11 Gambrell, Khyra              Dobyns Benne          27-09.00  
 12 Ray, Kaci                    West Greene           27-08.75  
 13 Winter, Aubrey               Morristown-E          26-08.50  
 14 Arwood, Elizabeth            Daniel Boone          26-05.00  
 15 Palomino, Daniela            David Crocke          25-10.50  
 16 Coffey, Crystal              Jefferson Co          25-07.50  
 17 Ramos, Adriana               Morristown-W          24-10.00  
 17 Fannin, Desiree              Tennessee Hi          24-10.00  
 19 Hickey, Rachel               Jefferson Co          24-07.00  
 20 Wagner, Rikki                Elizabethton          24-02.50  
 21 Hyde, Madelyn                Morristown-E          24-02.00  
 22 Hollis, Leegah               Greeneville           23-08.75  
 23 Nielsen, Brittany            Cherokee Hig          23-08.00  
 24 Osborne, Jordan              Tennessee Hi          22-09.50  
 25 Shipe, Arya                  Greeneville           20-00.00  
 
Event 12  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McCracken, Evan              Cherokee Hig          57-10.00   10   
  2 Scism, Ethan                 Volunteer Hi          45-08.00    8   
  3 Phipps, Caleb                Jefferson Co          44-02.25    6   
  4 South, Josh                  Dobyns Benne          41-10.00    5   
  5 Morgan, Matt                 Jefferson Co          41-04.75    4   
  6 Morrison, Dylan              Tennessee Hi          38-10.00    3   
  7 Fleenor, Ryan                Tennessee Hi          37-09.50    2   
  8 Cooks, Kavet                 Morristown-E          37-03.00    1   
  9 Davis, Devin                 West Greene           37-02.75  
 10 Lowery, Richie               West Greene           36-10.25  
 11 Foster, Ben                  Dobyns Benne          36-08.00  
 12 Medina, Josh                 Morristown-E          36-01.25  
 13 Shelton, Noah                Daniel Boone          33-00.00  
 14 Langan, Reece                Daniel Boone          32-11.50  
 15 Boozer, Trevon               David Crocke          32-07.50  
 16 Marcus, Brett                Science Hill          32-01.50  
 17 Holyfield, John              Jenkins High          30-11.25  
 18 Davis, D'Anthony             Morristown-W          30-10.50  
 19 Armstrong, Brody             Volunteer Hi          30-08.25  
 20 Taylor, Caleb                Science Hill          30-02.00  
 21 Lawson, Nathanyal            Elizabethton          30-01.50  
 22 Sifford, Chase               Elizabethton          29-05.00  
 23 Hutchins, Jackson            Morristown-W          27-10.00  
 -- Chapman, Wilton              Greeneville                 ND  
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Morristown-West High School  'A'                    9:53.65   10   
     1) Wilson, Cherie                  2) Lord, Emily                    
     3) Haas, Katlyn                    4) Wilson, Chantal                
  2 Dobyns Bennett High School  'A'                    10:13.02    8   
     1) Fullen, Makayela                2) Griffin, Brittany              
     3) Stone, Erica                    4) Woods, Mikaela                 
  3 Science Hill High School  'A'                      10:14.18    6   
     1) Hausman, Halle                  2) Lance, Katie                   
     3) Lee, Lydia                      4) Miller, Casey                  
  4 Morristown-West High School  'B'                   10:35.08    5   
     1) Liposky, Elizabeth              2) Mitchell, Abby                 
     3) Jones, Makenzie                 4) Layer, Maggie                  
  5 Jefferson County High School  'A'                  10:52.65    4   
  6 Science Hill High School  'B'                      11:12.02    3   
     1) Canfield, Taylor                2) Macariola, Kerina              
     3) Simpson, Julia                  4) Simpson, Katie                 
  7 West Greene High School  'A'                       11:13.71    2   
     1) Fuller, Emily                   2) Furches, Alissa                
     3) Johnson, Veronica               4) Murray, Haili                  
  8 Elizabethton High School  'A'                      11:15.42    1   
     1) Schubert, Julia                 2) McCrary, Kyra                  
     3) Schubert, Emily                 4) Shell, Maci                    
  9 University School of Johnson C  'A'                12:02.69  
     1) Alison, Cora                    2) Fulcher, Christina             
     3) Daniel, Ashley                  4) Owen, Rebekah                  
 10 Elizabethton High School  'B'                      12:29.00  
     1) Cox, Briann                     2) Feuchtenberger, Randi          
     3) Osborn, Hannah                  4) Schubert, Julia                
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Science Hill High School  'A'                       8:30.87   1  10   
     1) Charles, Noah                   2) Crigger, Alex                  
     3) Gemechu, Malick                 4) O'Conner, Sean                 
  2 Daniel Boone High School  'A'                       8:34.21   1   8   
     1) Barnard, Adam                   2) Garst, James                   
     3) Johnson, Daniel                 4) Varghese, Ben                  
  3 Dobyns Bennett High School  'A'                     8:35.45   1   6   
     1) Davis, Christian                2) Garcia, Saul                   
     3) Mills, Cooper                   4) Newcomb, Edward                
  4 Morristown-West High School  'A'                    8:53.84   2   5   
     1) Urquieta, Daniel                2) Cole, Kenneth                  
     3) Fryman, Chad                    4) Holbrook, Charles              
  5 Science Hill High School  'B'                       9:09.78   1   4   
     1) Barrett, Harrison               2) Grajeda, Alex                  
     3) Simpson, Josh                   4) Stephenson, Riley              
  6 Daniel Boone High School  'B'                       9:16.03   1   3   
     1) Chase, Parker                   2) Debord, Josh                   
     3) Garst, Jacob                    4) Loyd, Connor                   
  7 Greeneville High School  'A'                        9:18.17   2   2   
     1) Bowman, Tanner                  2) Knipp, Ben                     
     3) Olson, Josh                     4) Reed, Grayson                  
  8 Morristown-West High School  'B'                    9:21.57   2   1   
     1) Haas, Ryan                      2) Metcalf, Blaine                
     3) Ramos, Cruz                     4) Carrier, Daniel                
  9 Elizabethton High School  'A'                       9:25.02   1 
     1) Fields, Ethan                   2) Baker, Cody                    
     3) Kerr, Daegan                    4) McInturff, Sullivan            
 10 Volunteer High School  'A'                          9:28.73   1 
     1) Stanley, Matthew                2) Stanley, Clayton               
     3) Smith, Garrett                  4) Horne, Chris                   
 11 Jefferson County High School  'A'                   9:33.76   1 
 12 Daniel Boone High School  'C'                       9:35.26   1 
 13 Morristown-East High School  'A'                   10:08.75   2 
     1) Meraz, Jorge                    2) Hernandez, Braulio             
     3) Mercado, Nick                   4) Wilder, Stephen                
 14 Jefferson County High School  'B'                  10:16.45   2 
 15 University School of Johnson C  'A'                10:25.29   2 
     1) Pack, Cooper                    2) Venturella, Silas              
     3) Pack, Cannon                    4) Pohlgeers, Nicholas            
 16 West Greene High School  'A'                       10:47.68   2 
     1) Fuller, Gabe                    2) Holt, Ronnie                   
     3) McCrarey, Brian                 4) Tempest, Michael               
 17 Morristown-East High School  'B'                   11:02.01   2 
     1) Mckinney, VoShon                2) Greene, Brett                  
     3) Jinks, Elijah                   4) Pinkston, Nicklas              
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Wilson, Allison              Volunteer Hi             17.23   1  10   
  2 Miller, Taylor               Jefferson Co             17.47   1   8   
  3 McDavid, Marina              Cherokee Hig             17.60   1   6   
  4 Short, Danielle              Morristown-E             17.95   1   5   
  5 Bass, Jamie                  Dobyns Benne             18.17   1   4   
  6 Reed, Stacey                 Science Hill             19.23   1   3   
  7 Hirst, Savannah              Science Hill             19.28   1   2   
  8 Shuler, Laken                Tennessee Hi             19.28   1   1   
  9 Smith, Gracie                Jefferson Co             19.65   1 
 10 Siegel, Jessie               Daniel Boone             19.98   2 
 11 Montgomery, Brittany         Morristown-W             20.57   2 
 12 Castro, Jaileen              Greeneville              21.00   2 
 13 Cooper, Jenah                Cherokee Hig             21.25   2 
 14 Diaz, Catalina               Morristown-W             23.08   2 
 15 Roe, Grace                   West Greene              27.46   2 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Nabe, Kyle                   Jefferson Co             15.44   1  10   
  2 Mayes, Tyler                 Cherokee Hig             15.46   1   8   
  3 Sutton, Charles Trey         Science Hill             15.82   1   6   
  4 Merriken, David              Daniel Boone             15.84   1   5   
  5 Halim, Khiry                 Science Hill             15.90   1   4   
  6 Hickman, Fletcher            Cherokee Hig             16.30   1   3   
  7 Cornett, Resse               Dobyns Benne             16.60   2   2   
  8 Murphy, Jacob                Morristown-W             17.41   1   1   
  9 Majors, Caleb                Morristown-W             17.44   1 
 10 Murray, Jordan               Dobyns Benne             18.50   2 
 11 Sanchez, Justin              Greeneville              19.00   2 
 12 Putnam, Jake                 Morristown-E             19.30   2 
 13 Vail, Landon                 David Crocke             19.60   1 
 
Event 17  Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Dobyns Bennett High School  'A'                     1:48.72   1  10   
     1) Breeding, Sydney                2) Griffin, Brittany              
     3) Stroud, Shannon                 4) Woods, Mikaela                 
  2 Science Hill High School  'A'                       1:53.61   1   8   
     1) Burley, Annika                  2) Lampson, Emma                  
     3) Mellish, Cleo                   4) Wooley, Raven                  
  3 Tennessee High School  'A'                          1:55.32   1   6   
     1) Coleman, Lauren                 2) Arzu, Lauryn                   
     3) Delaney, Asha                   4) Leonard, Ashley                
  4 Greeneville High School  'A'                        1:55.72   1   5   
     1) Hadjopoulos, Katelynn           2) Morelock, Abby                 
     3) Neas, Mindy                     4) O'Dell, Maya                   
  5 Morristown-West High School  'A'                    1:55.98   2   4   
     1) Alarcon, Elise                  2) Mathews, Isabelle              
     3) Mattison, Jade                  4) Widener, Destiny               
  6 Morristown-East High School  'A'                    1:58.37   2   3   
     1) Carpenter, Allison              2) Smith, Destinee                
     3) Southerland, Aubrey             4) Westmoreland, Madissa          
  7 Daniel Boone High School  'A'                       1:58.51   1   2   
     1) Chellah, Maria                  2) Fuller, Erin                   
     3) Qualls, Lora                    4) Ramsey, Shelby                 
  8 West Greene High School  'A'                        2:00.36   2   1   
     1) Auchterlonie, Hana Lee          2) Daniels, Breanna               
     3) Julian, Hannah Grace            4) Renner, Tracie                 
  9 Science Hill High School  'B'                       2:01.93   1 
     1) Jackson, Christina              2) McQueen, Anna                  
     3) Poor, Bailey                    4) Short, Arabia                  
 10 Elizabethton High School  'A'                       2:03.14   1 
     1) Cogan, Ceara                    2) Lester, Lea                    
     3) Seals, Olivia                   4) Poiroux, Destiny               
 
Event 18  Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Daniel Boone High School  'A'                       1:32.76   1  10   
     1) Carr, Steven                    2) Langan, Bryan                  
     3) Myers, Andrew                   4) Stumpf, Christian              
  2 Volunteer High School  'A'                          1:34.57   1   8   
     1) Dorton, Luke                    2) Patel, Cheril                  
     3) Carpenter, Maliek               4) Simpson, Matt                  
  3 Morristown-West High School  'A'                    1:36.87   2   6   
     1) Delaney, Deandre                2) Harrell, Jacob                 
     3) Hugle, Keyon                    4) Linder, Deondre                
  4 West Greene High School  'A'                        1:37.59   2   5   
     1) Brown, Caleb                    2) Gilley, Austin                 
     3) Holmes, Brandon                 4) Kirk, Dylan                    
  5 Science Hill High School  'B'                       1:38.07   1   4   
     1) Duncan, Caleb                   2) James, Arthur                  
     3) Martin, Colby                   4) Woodby, Ronnie                 
  6 Dobyns Bennett High School  'A'                     1:39.29   1   3   
     1) Atwell, Logan                   2) Hinton, Bradyn                 
     3) Horton, Marquise                4) Miller, Michael                
  7 Daniel Boone High School  'B'                       1:41.96   1   2   
     1) Bagley, Austin                  2) Couch, Bailey                  
     3) Martin, Byron                   4) Spears, Davey                  
  8 Morristown-East High School  'A'                    1:42.42   1   1   
     1) Harris, Brayden                 2) DiCarlo, Kyle                  
     3) Hodges, Dj                      4) Jackson, Joe                   
  9 Jefferson County High School  'A'                   1:43.76   1 
 10 Greeneville High School  'A'                        1:46.37   2 
     1) Anderson, McHail                2) Anderson, Tavarreus            
     3) McCown, Darrion                 4) Payne, Nick                    
 11 Jenkins High School  'A'                            1:48.53   1 
     1) Newsome, Jeffrey                2) Fields, Audie                  
     3) Bentley, Dylan                  4) Kendrick, Devin                
 12 Morristown-East High School  'B'                    1:48.82   2 
     1) Wigel, Josh                     2) Smith, Nathan                  
     3) Lamb, Cody                      4) Bell, Dawson                   
 -- Science Hill High School  'A'                            DQ   1  Out of Zone
     1) Delaney, Tim                    2) Glass, JaMichael               
     3) Magee, Christian                4) Ziah, Abe                      
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Wilson, Chantal              Morristown-W           5:18.85   1 
  2 Wilson, Cherie               Morristown-W           5:18.95   1 
  3 Roy, Breanna                 David Crocke           5:24.36   1 
  4 Mardis, Gabrielle            Science Hill           5:56.10   1 
  5 Simpson, Julia               Science Hill           6:00.52   1 
  6 Carroll, Emily               Dobyns Benne           6:02.47   1 
  7 Roberts, Paige               Sullivan Eas           6:02.98   1 
  8 Furches, Alissa              West Greene            6:05.83   1 
  9 Cahill, Samantha             Dobyns Benne           6:14.03   1 
 10 Perry, Christina             Sullivan Eas           6:14.85   1 
 11 Shell, Maci                  Elizabethton           6:16.43   1 
 12 Layne, Jordan                Dobyns Benne           6:21.50   2 
 13 Wolf, Jillian                Volunteer Hi           6:26.15   1 
 14 Koogler, Chelsey             Morristown-E           6:42.56   2 
 15 Carpenter, Racheal           Tri Cities C           6:43.59   2 
 16 Greenier, Kaylea             Greeneville            6:44.97   2 
 17 Brewer, Jenna                Jefferson Co           6:47.53   2 
 18 Fuller, Emily                West Greene            6:48.33   2 
 19 Engle, Keleigh               Daniel Boone           6:57.78   2 
 20 Bales, Sadie                 Jefferson Co           7:03.91   2 
 21 Stephens, Sydne              Greeneville            7:08.64   2 
 22 Whitehead, Shelby            Elizabethton           7:14.27   2 
 23 Hodan, Kayla                 Daniel Boone           7:20.24   2 
 24 Fulcher, Christina           University S           7:23.52   2 
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Holbrook, Charles            Morristown-W           4:39.45   1 
  2 Lyons, Dakoatah              David Crocke           4:40.95   1 
  3 Ellison, Micah               Sullivan Eas           5:02.42   1 
  4 Stephens, Stone              Jefferson Co           5:03.24   1 
  5 Urquieta, Daniel             Morristown-W           5:04.92   1 
  6 Haffcke, Alex                Greeneville            5:05.41   1 
  7 Wright, Harrison             Elizabethton           5:09.56   1 
  8 Smith, Garrett               Volunteer Hi           5:11.43   1 
  9 Simpson, Josh                Science Hill           5:13.23   1 
 10 Horne, Chris                 Volunteer Hi           5:14.72   1 
 11 Cswirko, Andy                Dobyns Benne           5:20.98   2 
 12 Stephenson, Riley            Science Hill           5:21.22   2 
 13 Leanza, Elliot               Greeneville            5:23.46   1 
 14 Soni, Deep                   Dobyns Benne           5:28.64   2 
 15 Baines, Peyton               Daniel Boone           5:33.21   2 
 16 McReynolds, Connor           Dobyns Benne           5:33.25   2 
 17 Mutterspaugh, Ethan          Jefferson Co           5:41.65   1 
 18 Walls, Carson                Daniel Boone           5:46.86   2 
 19 Bennett, Gabe                Elizabethton           5:47.85   2 
 20 Mercado, Nick                Morristown-E           5:48.97   2 
 21 Pohlgeers, Nicholas          University S           5:53.46   1 
 22 Padgett, Dawson              Daniel Boone           5:55.76   2 
 23 Fuller, Gabe                 West Greene            6:08.66   2 
 24 Wilder, Stephen              Morristown-E           6:13.55   2 
 
Event 21  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Lowe, Amanda                 Jefferson Co             12.53   1 
  2 Mellish, Cleo                Science Hill             12.64   1 
  3 Thomas, Autumn               Elizabethton             13.22   1 
  4 Delaney, Asha                Tennessee Hi             13.22   1 
  5 Taylor, Brooke               Jefferson Co             13.26   1 
  6 Wooley, Raven                Science Hill             13.49   2 
  7 Hare, Alyssa                 Sullivan Eas             13.67   1 
  8 Alarcon, Elise               Morristown-W             13.83   2 
  9 Rucker, Cassie               West Greene              14.17   2 
 10 Noe, Tiffany                 Morristown-W             14.22   3 
 11 Smith, Destinee              Morristown-E             14.43   1 
 12 Jones, Makenzie              Greeneville              14.63   2 
 13 King, Amber                  Elizabethton             14.85   2 
 14 Siegel, Jessie               Daniel Boone             14.89   2 
 15 Bean, Raygan                 Cherokee Hig             15.10   3 
 16 Hale, Erica                  Cherokee Hig             16.19   3 
 
Event 22  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Overbay, Bailey              Morristown-E             11.16   1 
  2 Barrett, Bryce               Dobyns Benne             11.26   1 
  3 Padgett, Jonathan            West Greene              11.27   1 
  4 Carpenter, Maliek            Volunteer Hi             11.31   1 
  5 Soumare, Gorel               Jefferson Co             11.43   2 
  6 Carr, Steven                 Daniel Boone             11.44   1 
  7 Delaney, Deandre             Morristown-W             11.49   2 
  8 Thomas, Ethan                Elizabethton             11.51   1 
  9 Hugle, Keyon                 Morristown-W             11.56   1 
 10 Mathes, Elijah               Science Hill             11.76   2 
 11 Powell, Jaque                Greeneville              11.87   1 
 12 Ealy, Michael                Jefferson Co             11.88   2 
 13 Norman, Logan                Elizabethton             12.37   2 
 14 Carr, Jordan                 Daniel Boone             12.40   2 
 15 Stipes, Ryan                 Cherokee Hig             12.42   3 
 16 Doyle, Alex                  Science Hill             12.47   1 
 17 Estepp, Peyton               Volunteer Hi             12.55   2 
 18 Boozer, Trevon               David Crocke             13.14   3 
 19 Hayes, Derric                Cherokee Hig             13.47   3 
 
Event 23  Girls 800 Sprint Medley
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Greeneville High School  'A'                        1:57.49   2 
     1) Bebout, Oona                    2) Crutcher, Alex                 
     3) Hadjopoulos, Katelynn           4) Neas, Mindy                    
  2 Jefferson County High School  'A'                   1:58.80   1 
  3 Dobyns Bennett High School  'A'                     1:59.50   1 
     1) Breeding, Sydney                2) Griffin, Brittany              
     3) Stroud, Shannon                 4) Woods, Mikaela                 
  4 Science Hill High School  'A'                       2:01.30   1 
     1) Mellish, Cleo                   2) Ndune, Jemimah                 
     3) Short, Arabia                   4) Wooley, Raven                  
  5 Volunteer High School  'A'                          2:01.40   1 
     1) Gibson, Kayle                   2) Lane, Chloe                    
     3) Poirier, Tianna                 4) Sayler, Josie                  
  5 Daniel Boone High School  'A'                       2:01.40   1 
     1) Chellah, Maria                  2) Fuller, Erin                   
     3) Qualls, Lora                    4) Ramsey, Shelby                 
  7 Science Hill High School  'B'                       2:06.00   1 
     1) Black, Kierra                   2) Green, Zoie                    
     3) Jackson, Christina              4) Lampson, Emma                  
  8 Cherokee High School  'A'                           2:07.96   2 
     1) Rimer, Breanna                  2) Bradley, Taylor                
     3) McDavid, Marina                 4) Baker, Ali                     
  9 Morristown-West High School  'A'                    2:10.04   2 
     1) Mathews, Isabelle               2) Mattison, Jade                 
     3) Shaver, Rachel                  4) Widener, Destiny               
 10 Cherokee High School  'B'                           2:10.79   2 
     1) Brewer, Sydney                  2) Seals, Kelsey                  
     3) Trent, Morgan                   4) Cooper, Jenah                  
 11 Morristown-East High School  'A'                    2:12.70   1 
     1) Campbell, Maxie                 2) Carpenter, Allison             
     3) Craig, Ebonee                   4) Dennison, Carissa              
 12 West Greene High School  'A'                        2:18.84   2 
     1) Auchterlonie, Lexie             2) Furches, Sara                  
     3) Furchess, Sofia                 4) Julian, Faith                  
 
Event 24  Boys 800 Sprint Medley
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Dobyns Bennett High School  'A'                     1:37.37   1 
     1) Barrett, Bryce                  2) Lyons, Darian                  
     3) Newcomb, Edward                 4) Paige, Stone                   
  2 Daniel Boone High School  'A'                       1:39.57   1 
     1) Carr, Jordan                    2) Carr, Steven                   
     3) Langan, Bryan                   4) Myers, Andrew                  
  3 Science Hill High School  'A'                       1:39.60   1 
     1) Magee, Christian                2) Mathes, Elijah                 
     3) Spitznas, Jonathan              4) Ziah, Abraham                  
  4 Morristown-West High School  'A'                    1:41.39   2 
     1) Delaney, Deandre                2) Harrell, Jacob                 
     3) Hugle, Keyon                    4) Sutherland, Matthew            
  5 Volunteer High School  'A'                          1:41.79   1 
     1) Kenkel, Dylan                   2) Dorton, Luke                   
     3) Simpson, Matt                   4) Patel, Cheril                  
  6 Science Hill High School  'B'                       1:42.92   1 
     1) Glass, JaMichael                2) Green, Josh                    
     3) Parr, Keaton                    4) Woodby, Ronnie                 
  7 Morristown-East High School  'B'                    1:59.86   2 
     1) Bell, Dawson                    2) Johnson, Kean                  
     3) Lamb, Cody                      4) Smith, Nathan                  
 -- Morristown-East High School  'A'                         DQ   2  Out of Zone
     1) Jackson, Joe                    2) Harris, Brayden                
     3) Hodges, Dj                      4) Smith, Nathan                  
 
Event 25  Girls Distance Medley
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Morristown-West High School  'A'                   12:53.75  
     1) Wilson, Cherie                  2) Lord, Jessica                  
     3) Wilson, Chantal                 4) Jones, Makenzie                
  2 Science Hill High School  'A'                      13:07.99  
     1) Burley, Annika                  2) Hausman, Halle                 
     3) Lance, Katie                    4) Lee, Lydia                     
  3 Dobyns Bennett High School  'B'                    13:22.84  
  4 Morristown-West High School  'B'                   13:23.07  
     1) Liposky, Elizabeth              2) Layer, Maggie                  
     3) Lord, Emily                     4) Haas, Katlyn                   
  5 Science Hill High School  'B'                      14:36.14  
     1) Canfield, Taylor                2) Mardis, Gabrielle              
     3) Miller, Casey                   4) Simpson, Katie                 
  6 Jefferson County High School  'A'                  14:48.52  
  7 Daniel Boone High School  'A'                      14:52.18  
     1) Engle, Keleigh                  2) Lewis, Sydney                  
     3) Loyd, Grayson                   4) Shaw, Makayla                  
  8 Sullivan East High School  'A'                     14:57.85  
     1) Malcolm, Annie                  2) Hare, Alyssa                   
     3) Perry, Christina                4) Roberts, Paige                 
  9 West Greene High School  'A'                       15:40.33  
     1) Fuller, Emily                   2) Furches, Alissa                
     3) Furches, Sara                   4) Johnson, Veronica              
 10 University School of Johnson C  'A'                16:08.82  
 
Event 26  Boys Distance Medley
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Science Hill High School  'A'                      11:08.37  
     1) Charles, Noah                   2) Crigger, Alex                  
     3) Glass, JaMichael                4) Spitznas, Jonathan             
  2 Daniel Boone High School  'A'                      11:13.98  
     1) Barnard, Adam                   2) Garst, James                   
     3) Stumpf, Christian               4) Varghese, Ben                  
  3 Morristown-West High School  'A'                   11:50.99  
     1) Urquieta, Daniel                2) Ramos, Cruz                    
     3) Cole, Kenneth                   4) Holbrook, Charles              
  4 Science Hill High School  'B'                      11:58.16  
     1) Barrett, Harrison               2) Gemechu, Malick                
     3) Grajeda, Alex                   4) O'Conner, Sean                 
  5 Dobyns Bennett High School  'A'                    12:11.11  
     1) Davis, Christian                2) Fry, Joseph                    
     3) Mills, Gibson                   4) Garcia, Saul                   
  6 Greeneville High School  'A'                       12:17.09  
     1) Grabner, Jacob                  2) Leanza, Elliot                 
     3) Reed, Grayson                   4) Knipp, Ben                     
  7 Morristown-West High School  'B'                   12:25.65  
     1) Haas, Ryan                      2) Fryman, Chad                   
     3) Metcalf, Blaine                 4)                                
  8 Daniel Boone High School  'B'                      12:27.01  
     1) Bronstetter, Nick               2) Garst, Jacob                   
     3) Johnson, Daniel                 4) Loyd, Connor                   
  9 Elizabethton High School  'A'                      12:30.47  
     1) McInturff, Sullivan             2) Thomas, Ethan                  
     3) Baker, Cody                     4) Wright, Harrison               
 10 Dobyns Bennett High School  'B'                    12:30.94  
     1) Cswirko, Andy                   2) Davidson, Jake                 
     3) Doran, Joe                      4) Parks, Jesse                   
 11 Jefferson County High School  'A'                  12:51.10  
 12 Elizabethton High School  'B'                      13:36.55  
     1) Bennett, Gabe                   2) Kerr, Daegan                   
     3) Croy, Kaleb                     4) Fields, Ethan                  
 13 Morristown-East High School  'A'                   13:39.45  
     1) Mercado, Nick                   2) Hernandez, Braulio             
     3) Weaver, Jowan                   4) Meraz, Jorge                   
 14 Jefferson County High School  'B'                  13:55.39  
 15 West Greene High School  'A'                       15:18.64  
     1) Fuller, Gabe                    2) Holt, Ronnie                   
     3) Johnson, Devan                  4) McCrarey, Brian                
 
Event 27  Girls 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Dobyns Bennett High School  'A'                       52.23   1 
     1) Breeding, Sydney                2) Griffin, Brittany              
     3) Morrisette, Sasha               4) Stroud, Shannon                
  2 Science Hill High School  'A'                         53.85   1 
     1) Mellish, Cleo                   2) Ndune, Jemimah                 
     3) Poor, Bailey                    4) Wooley, Raven                  
  3 West Greene High School  'A'                          54.19   2 
     1) Auchterlonie, Hana Lee          2) Daniels, Breanna               
     3) Julian, Hannah Grace            4) Renner, Tracie                 
  4 Volunteer High School  'A'                            54.19   1 
     1) Poirier, Tianna                 2) Gibson, Kayle                  
     3) Christian, Whitney              4) Sayler, Josie                  
  5 Morristown-West High School  'A'                      54.99   2 
     1) Alarcon, Elise                  2) Mathews, Isabelle              
     3) Mattison, Jade                  4) Noe, Tiffany                   
  6 Tennessee High School  'A'                            55.25   1 
     1) Arzu, Lauryn                    2) Delaney, Asha                  
     3) Leonard, Ashley                 4) Hutson, Erin                   
  7 Greeneville High School  'A'                          55.27   2 
     1) Jones, Makenzie                 2) Morelock, Abby                 
     3) Neas, Mindy                     4) Wilson, Kiya                   
  8 Science Hill High School  'B'                         55.35   1  Out of Zone
     1) Grajeda, Grecia                 2) Jackson, Christina             
     3) Reed, Stacey                    4) Short, Arabia                  
  9 Morristown-East High School  'A'                      55.62   2 
     1) Carpenter, Allison              2) Smith, Destinee                
     3) Southerland, Aubrey             4) Westmoreland, Madissa          
 10 Daniel Boone High School  'A'                         56.73   1 
     1) Collea, Sara                    2) Ignace, Abby                   
     3) Qualls, Lora                    4) Vasquez, Courtney              
 11 Morristown-East High School  'B'                      57.55   2 
     1) Craig, Ebonee                   2) Dennison, Carissa              
     3) Flynn, Savannah                 4) Wigle, Breanna                 
 12 Elizabethton High School  'A'                       1:06.48   1 
     1) Cogan, Ceara                    2) Turbyfield, Alayna             
     3) Seals, Olivia                   4) Lester, Lea                    
 -- Cherokee High School  'A'                                DQ   2  Out of Zone
     1) Rimer, Breanna                  2) Seals, Kelsey                  
     3) Brewer, Sydney                  4) Bradley, Taylor                
 
Event 28  Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Science Hill High School  'A'                         45.71   1 
     1) Delaney, Tim                    2) Mathes, Elijah                 
     3) Sutton, Charles Trey            4) Ziah, Abe                      
  2 West Greene High School  'A'                          46.02   2 
     1) Carson, Isaac                   2) Gilley, Austin                 
     3) Holmes, Brandon                 4) Kirk, Dylan                    
  3 Volunteer High School  'A'                            46.62   1 
     1) Kenkel, Dylan                   2) Dorton, Luke                   
     3) Sandine, Jay                    4) Estepp, Peyton                 
  4 Dobyns Bennett High School  'A'                       47.08   1 
     1) Hinton, Bradyn                  2) Lyons, Darian                  
     3) Miller, Michael                 4) Horton, Marquise               
  5 Morristown-West High School  'A'                      47.16   2 
     1) Delaney, Deandre                2) Harrell, Jacob                 
     3) Hugle, Keyon                    4) Isom, Drew                     
  6 Daniel Boone High School  'A'                         48.91   1 
     1) Bagley, Austin                  2) Martin, Byron                  
     3) McKnight, Tristan               4) Spears, Davey                  
  7 Daniel Boone High School  'B'                         50.59   1 
     1) Couch, Bailey                   2) Frazier, Ian                   
     3) Hicks, Roan                     4) Johnson, Taylor                
  8 University School of Johnson C  'A'                   52.19   2 
     1) Hester, Harrison                2) Turner, Caleb                  
     3) Pack, Cannon                    4) Wade, Wilson                   
 -- Science Hill High School  'B'                            DQ   1  Out of Zone
     1) Duncan, Caleb                   2) James, Arthur                  
     3) Martin, Colby                   4) Woodby, Ronnie                 
 -- Greeneville High School  'A'                             DQ   2  Out of Zone
     1) Anderson, McHail                2) McCown, Darrion                
     3) Powell, Jaque                   4) Anderson, Tavarreus            
 -- Dobyns Bennett High School  'B'                          DQ   2  Out of Zone
 
Event 29  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Caudle, Georgia              Science Hill             52.50   1 
  2 Bass, Jamie                  Dobyns Benne             52.94   1 
  3 Shuler, Laken                Tennessee Hi             53.21   1 
  4 Miller, Taylor               Jefferson Co             53.62   1 
  5 Vradenburgh, Haley           West Greene              54.48   2 
  6 Grajeda, Grecia              Science Hill             56.02   1 
  7 Wilson, Allison              Volunteer Hi             56.53   1 
  8 Montgomery, Brittany         Morristown-W             57.75   1 
  9 Siegel, Jessie               Daniel Boone             58.43   1 
 10 Smith, Gracie                Jefferson Co             58.58   2 
 11 Shanks, Ashlyn               Cherokee Hig           1:00.41   2 
 12 Castro, Jaileen              Greeneville            1:01.93   2 
 13 Short, Danielle              Morristown-E           1:03.22   1 
 14 Diaz, Catalina               Morristown-W           1:04.45   2 
 15 Julian, Faith                West Greene            1:05.64   2 
 
Event 30  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Hickman, Fletcher            Cherokee Hig             41.10   1 
  2 Merriken, David              Daniel Boone             42.50   1 
  2 Kyle, Isaiah                 Morristown-E             42.50   1 
  4 Murphy, Jacob                Morristown-W             42.60   1 
  5 Nabe, Kyle                   Jefferson Co             42.70   1 
  6 Patton, Tj                   Science Hill             44.40   1 
  7 Wade, Wilson                 University S             44.74   3 
  8 Spears, Davey                Daniel Boone             46.20   1 
  9 Kegley, Peyton               Sullivan Eas             46.40   1 
 10 Murray, Jordan               Dobyns Benne             46.52   3 
 11 Falcone, Aaron               West Greene              48.49   2 
 12 Putnam, Jake                 Morristown-E             48.87   3 
 13 Bernard, John                Cherokee Hig             49.39   2 
 14 Sanchez, Justin              Greeneville              51.07   2 
 15 Harvel, Collin               Morristown-W             51.71   2 
 16 Becerra, Matt                Elizabethton             53.82   2 
 
Event 31  Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Dobyns Bennett High School  'A'                     4:14.62   1 
     1) Breeding, Sydney                2) Stone, Erica                   
     3) Stroud, Shannon                 4) Woods, Mikaela                 
  2 Science Hill High School  'A'                       4:15.40   1 
     1) Burley, Annika                  2) Green, Zoie                    
     3) Hausman, Halle                  4) Macariola, Kerina              
  3 Morristown-West High School  'A'                    4:17.57   2 
     1) Lord, Emily                     2) Layer, Maggie                  
     3) Haas, Katlyn                    4) Lord, Jessica                  
  4 Daniel Boone High School  'A'                       4:24.94   1 
     1) Chellah, Maria                  2) Fuller, Erin                   
     3) Loyd, Grayson                   4) Ramsey, Shelby                 
  5 Elizabethton High School  'A'                       4:34.56   1 
     1) Shell, Maci                     2) McCrary, Kyra                  
     3) Thomas, Autumn                  4) Feuchtenberger, Heather        
  6 Greeneville High School  'A'                        4:40.64   2 
     1) Hadjopoulos, Katelynn           2) Neas, Mindy                    
     3) Wilson, Kiya                    4) O'Dell, Maya                   
  7 Morristown-East High School  'A'                    4:50.05   2 
     1) Campbell, Maxie                 2) Flynn, Savannah                
     3) Mendoza, Yessenia               4) Southerland, Aubrey            
  8 Daniel Boone High School  'B'                       4:50.23   1 
     1) Anderson, Macey                 2) Harris, Sidnee                 
     3) Lewis, Sydney                   4) Shaw, Makayla                  
  9 Jefferson County High School  'A'                   4:56.27   1 
 10 West Greene High School  'A'                        5:17.95   2 
     1) Auchterlonie, Hana Lee          2) Furches, Sara                  
     3) Johnson, Veronica               4) Murray, Haili                  
 11 Elizabethton High School  'B'                       5:25.86   1 
     1) Cogan, Ceara                    2) Turbyfield, Alayna             
     3) Feuchtenberger, Randi           4) Cox, Briann                    
 
Event 32  Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Daniel Boone High School  'A'                       3:36.73   1 
     1) Barnard, Adam                   2) Langan, Bryan                  
     3) Myers, Andrew                   4) Stumpf, Christian              
  2 Science Hill High School  'A'                       3:38.02   1 
     1) Glass, JaMichael                2) Halim, Khiry                   
     3) Magee, Christian                4) Spitznas, Jonathan             
  3 Jefferson County High School  'A'                   3:39.09   1 
  4 Volunteer High School  'A'                          3:40.23   1 
     1) Jeffers, Caleb                  2) Patel, Cheril                  
     3) Carpenter, Maliek               4) Simpson, Matt                  
  5 Science Hill High School  'B'                       3:46.71   1 
     1) Cowart, Bryn                    2) Martin, Colby                  
     3) Parr, Keaton                    4) Stephenson, Riley              
  6 Morristown-West High School  'A'                    3:46.95   2 
     1) Huertas, Jonathan               2) Majors, Caleb                  
     3) Ramos, Cruz                     4) Sutherland, Matthew            
  7 Elizabethton High School  'A'                       3:54.14   1 
     1) Kerr, Daegan                    2) Norman, Logan                  
     3) Baker, Cody                     4) Depew, Austin                  
  8 Dobyns Bennett High School  'A'                     3:55.70   1 
     1) Garcia, Saul                    2) Newcomb, Edward                
     3) Paige, Stone                    4)                                
  9 Morristown-East High School  'A'                    3:58.70   2 
     1) Hodges, Dj                      2) DiCarlo, Kyle                  
     3) Weaver, Jowan                   4) Kyle, Isaiah                   
 10 Daniel Boone High School  'B'                       4:02.62   1 
     1) Couch, Bailey                   2) Frazier, Ian                   
     3) Garst, James                    4) Martin, Byron                  
 11 University School of Johnson C  'A'                 4:06.91   2 
     1) Pack, Cannon                    2) Pohlgeers, Nicholas            
     3) Turner, Caleb                   4) Wade, Wilson                   
 12 Greeneville High School  'A'                        4:08.54   2 
     1) Bowman, Tanner                  2) Grabner, Jacob                 
     3) Knipp, Ben                      4) McCown, Darrion                
 13 Jefferson County High School  'B'                   4:11.05   2 
 14 Morristown-East High School  'B'                    4:12.29   2 
     1) Bell, Dawson                    2) Johnson, Kean                  
     3) Wigel, Josh                     4) Smith, Nathan