Licensed to Network Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/2/2015 03:09 PM
                   2014 Tri-Cities Championships - 3/19/2014                   
                          Dobyns-Bennett High School                           
                                 Kingsport, TN                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Gudger, Samantha             Tennessee Hi           5-04.00   10   
  2 Watkins, Adriana             Dobyns Benne           5-02.00    8   
  3 Henry, Taylor                Dobyns Benne           4-10.00    6   
  4 Price, Julia                 Science Hill           4-06.00    4   
  5 Ford, Chloe                  Science Hill           4-00.00    2   
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 King, Russell                Dobyns Benne           5-08.00   10   
  2 Jones, Dj                    Dobyns Benne          J5-08.00    8   
  3 Sokol, Jeremiah              Dobyns Benne          J5-08.00    6   
  4 White, Michael               Dobyns Benne           5-06.00    4   
  5 Scott, Kraemer               Dobyns Benne          J5-06.00    2   
  6 Jackson, Nate                Science Hill           5-02.00    1   
 -- Reaves, Noah                 Science Hill                NH  
 
Event 3  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hirst, Savannah              Science Hill           9-00.00  
  2 Rollins, Harriet             Science Hill           8-00.00  
  3 Perkins, Madison             Dobyns Benne           7-00.00  
  4 McQueen, Anna                Science Hill           6-06.00  
  4 Caudle, Georgia              Science Hill           6-06.00  
  6 Bowman, Hannah               Science Hill          J6-06.00  
  7 Hubert, Hannah               Science Hill           6-00.00  
 -- Crawford, Jessica            Dobyns Benne                NH  
 
Event 4  Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Smith, Jarod                 University High       13-02.00  
  2 Doyle, Alex                  Science Hill          11-00.00  
  3 Torbett, Taylor              Science Hill          10-06.00  
  4 Whitman, Ivan                Science Hill          10-00.00  
  5 Pencarinha, Thomas           Dobyns Benne           9-06.00  
  6 Bushore-Maci, Reed           University High        7-00.00  
 -- Charles, Noah                Science Hill                NH  
 -- Laughlin, Jacob              Science Hill                NH  
 
Event 5  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Watkins, Adriana             Dobyns Benne          16-11.50   10   
  2 Gudger, Samantha             Tennessee Hi          16-07.25    8   
  3 Reed, Stacey                 Science Hill          15-11.00    6   
  4 Morrisette, Sasha            Dobyns Benne          15-05.00    4   
  5 Chin, Sasha                  Science Hill          15-01.00    2   
  6 Price, Julia                 Science Hill          14-10.50    1   
  7 Mellish, Cleo                Science Hill          14-06.50  
  8 Stallard, Mandy              Science Hill          13-11.50  
  9 Ervin, Ashley                David Crocke          13-03.25  
 10 Detamore, Faith              Dobyns Benne          12-07.50  
 11 McKee, Blaine                Dobyns Benne          12-07.00  
 12 Tevis, Emma                  Science Hill          11-05.00  
 
Event 6  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 King, Russell                Dobyns Benne          20-06.25   10   
  2 Mathes, Elijah               Science Hill          19-11.50    8   
  3 Scott, Kraemer               Dobyns Benne          19-09.50    6   
  4 Jones, Dj                    Dobyns Benne          19-08.25    4   
  5 Dunn, Alijah                 Dobyns Benne          19-04.75    2   
  6 Jeffers, Jordan              Dobyns Benne          19-01.50    1   
  7 Halim, Khiry                 Science Hill          19-00.50  
  8 Jasper, Jacob                Tennessee Hi          18-04.00  
  9 Franklin, Devon              Dobyns Benne          18-02.00  
 10 Westmoreland, Brandon        Science Hill          17-10.00  
 11 Hinton, Bradyn               Dobyns Benne          17-05.75  
 12 Bryant, Taylor               David Crocke          17-05.50  
 13 Delaney, Tim                 Science Hill          17-03.25  
 14 Ewing, Ajala                 Science Hill          15-10.00  
 15 Hickerson, Cole              Science Hill          14-10.50  
 16 Thompson, Micah              Science Hill          12-02.50  
 
Event 7  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Watkins, Adriana             Dobyns Benne          37-04.50   10   
  2 Reed, Stacey                 Science Hill          32-01.50    8   
  3 Burley, Annika               Science Hill          31-00.00    6   
  4 Macariola, Kerina            Science Hill          26-10.50    4   
 -- Shull, Margaret              Dobyns Benne                ND  
 
Event 8  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Scott, Kraemer               Dobyns Benne          41-03.25   10   
  2 Halim, Khiry                 Science Hill          41-01.00    8   
  3 Dunn, Alijah                 Dobyns Benne          40-05.00    6   
  4 Jeffers, Jordan              Dobyns Benne          39-08.00    4   
  5 Bryant, Taylor               David Crocke          37-01.00    2   
  6 Jasper, Jacob                Tennessee Hi          36-02.00    1   
 
Event 9  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Palomino, Daniela            David Crocke             88-10   10   
  2 Bray, Jasmine                Science Hill             88-08    8   
  3 Tranbarger, Tia              Dobyns Benne             83-08    6   
  4 Bennett, Amanda              Science Hill             79-04    4   
  5 Depew, Brittany              Dobyns Benne             76-02    2   
  6 Nutter, Mandy                Dobyns Benne             70-08    1   
  7 Gambell, Knyra               Dobyns Benne             70-05  
  8 Bell, Briana                 Science Hill             68-00  
  9 Scharberg, Leann             Science Hill             61-10  
 10 Rockhill, Jennifer           Science Hill             57-02  
 11 Swafford, Malaya             Dobyns Benne             57-00  
 12 Shull, Margaret              Dobyns Benne             56-02  
 13 Pendleton, Ashley            Tennessee Hi             40-03  
 14 Santos, Jennifer             Science Hill             38-04  
 
Event 10  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fellhoelter, Benjamin        Loudon High Scho        134-04   10   
  2 Way, Issac                   Dobyns Benne            125-03    8   
  3 Sokol, Jeremiah              Dobyns Benne            113-08    6   
  4 Butcher, Garrett             Science Hill            110-05    4   
  5 Gibson, Bryce                Tennessee Hi            108-05    2   
  6 Bee, Jacob                   Dobyns Benne             98-08    1   
  7 Rouse, Eric                  Tennessee Hi             97-10  
  8 Marden, Trask                Tennessee Hi             96-07  
  9 White, Michael               Dobyns Benne             92-01  
 10 Morrison, Dylan              Tennessee Hi             90-09  
 11 Fleenor, Ryan                Tennessee Hi             90-02  
 12 Roller, Jacob                Dobyns Benne             90-01  
 13 Foster, Ben                  Dobyns Benne             88-10  
 14 Buck, Brandon                Science Hill             88-07  
 15 Hall, Kyle                   Tennessee Hi             83-02  
 16 Wagner, Payton               Dobyns Benne             81-10  
 17 Ross, Nicholas               Science Hill             81-06  
 18 Fain, Reece                  Science Hill             74-04  
 19 Hagerman, Kenneth            Tennessee Hi             73-07  
 20 Tipton, Christian            Science Hill             72-00  
 21 Buck, James                  Tennessee Hi             48-10  
 
Event 11  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Derr, Krystall               Dobyns Benne          34-06.00   10   
  2 Bray, Jasmine                Science Hill          30-06.00    8   
  3 Scharberg, Leann             Science Hill          29-05.00    6   
  4 Tranbarger, Tia              Dobyns Benne          28-08.00    4   
  5 Bennett, Amanda              Science Hill          28-04.00    2   
  6 Swafford, Malaya             Dobyns Benne          27-07.00    0.50
  6 Bell, Briana                 Science Hill          27-07.00    0.50
  8 Stephens, Adrianna           David Crocke          27-02.00  
  9 Gambell, Knyra               Dobyns Benne          25-05.00  
 10 Rockhill, Jennifer           Science Hill          21-06.00  
 11 Tipton, A.                   Dobyns Benne          20-05.00  
 12 Pendleton, Ashley            Tennessee Hi          20-02.00  
 13 Santos, Jennifer             Science Hill          15-00.00  
 
Event 12  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fellhoelter, Benjamin        Loudon High Scho      44-08.00   10   
  2 Hinton, Bradyn               Dobyns Benne          43-02.00    8   
  3 Gibson, Bryce                Tennessee Hi          42-02.00    6   
  4 Way, Issac                   Dobyns Benne          41-00.00    4   
  5 South, A.                    Dobyns Benne          37-04.00    2   
  6 Butcher, Garrett             Science Hill          35-02.00    1   
  7 White, Michael               Dobyns Benne          35-00.00  
  8 Fleenor, Ryan                Tennessee Hi          34-04.00  
  9 Buck, Brandon                Science Hill          34-00.00  
 10 Hall, Kyle                   Tennessee Hi          33-09.00  
 11 Tipton, Christian            Science Hill          33-08.00  
 12 Nickens, A.                  Dobyns Benne          33-06.00  
 13 Foster, Ben                  Dobyns Benne          33-04.00  
 14 Roller, Jacob                Dobyns Benne          33-01.00  
 15 Morrison, Dylan              Tennessee Hi          32-07.00  
 16 Rouse, Eric                  Tennessee Hi          32-06.00  
 17 Fain, Reece                  Science Hill          31-11.00  
 18 Bee, Jacob                   Dobyns Benne          31-06.00  
 19 Wagner, Payton               Dobyns Benne          28-05.00  
 19 Hagerman, Kenneth            Tennessee Hi          28-05.00  
 21 McReynolds, A.               Dobyns Benne          27-11.00  
 22 Ross, Nicholas               Science Hill          25-09.00  
 23 Buck, James                  Tennessee Hi          22-10.00  
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Gudger, Samantha             Tennessee Hi             16.23   1  10   
  2 Bass, Jamie                  Dobyns Benne             18.25   1   8   
  3 Stallard, Mandy              Science Hill             18.86   1   6   
  4 Shuler, Laken                Tennessee Hi             19.20   1   4   
  5 Hubert, Hannah               Science Hill             19.34   1   2   
  6 Chin, Sasha                  Science Hill             20.23   2   1   
  7 Caudle, Georgia              Science Hill             20.29   2 
  8 Price, Julia                 Science Hill             20.33   2 
  9 Owens, Emma                  Science Hill             21.15   2 
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sokol, Jeremiah              Dobyns Benne             16.45   10   
  2 Halim, Khiry                 Science Hill             17.14    8   
  3 Scott, Bexter                Dobyns Benne             19.57    6   
  4 Sutton, Charles Trey         Science Hill             19.59    4   
  5 Cornett, Resse               Dobyns Benne             21.18    2   
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Derr, Krystall               Dobyns Benne             12.42   1  10   
  2 Mellish, Cleo                Science Hill             12.81   4   8   
  3 Brown, Aaliyah               Science Hill             13.25   1   6   
  4 Short, Arabia                Science Hill             13.72   1   4   
  5 Arzu, Lauryn                 Tennessee Hi             13.79   1   2   
  6 Breeding, Sydney             Dobyns Benne             13.80   1   1   
  7 Morton, Kassidy              Tennessee Hi             13.92   1 
  8 Carr, Macaayla               Dobyns Benne             13.92   4 
  9 Wooley, Raven                Science Hill             13.95   4 
 10 Reed, Stacey                 Science Hill             14.20   3 
 11 Pastrick, Sophia             Dobyns Benne             14.23   3 
 12 Feathers, Becca              Dobyns Benne             14.33   3 
 13 Detamore, Faith              Dobyns Benne             14.39   4 
 14 Osborne, Mollie              Dobyns Benne             14.43   3 
 15 Black, Kierra                Science Hill             14.45   4 
 16 Brooks, Courtney             Tennessee Hi             14.47   2 
 17 Ervin, Ashley                David Crocke             14.54   1 
 18 Shipley, Tiny                David Crocke             14.68   2 
 19 Poor, Bailey                 Science Hill             14.77   2 
 20 Easterling, Eden             Tennessee Hi             14.88   2 
 21 Wallace, Alysia              Tennessee Hi             15.05   3 
 22 Wilson, Aubry                Tennessee Hi             15.20   2 
 23 Shelton, Chandler            Science Hill             15.28   2 
 24 Tevis, Emma                  Science Hill             15.51   3 
 25 Jones, Aubrey                Science Hill             15.82   4 
 26 Hudson, Erin                 Tennessee Hi             15.85   3 
 27 Porter, Shaire               Dobyns Benne             16.89   4 
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Daggs, Jamil                 Tennessee Hi             11.24   1  10   
  2 Barrett, Bryce               Dobyns Benne             11.60   1   8   
  3 Ziah, Abraham                Science Hill             11.70   1   6   
  4 Delaney, Tim                 Science Hill             11.81   1   4   
  5 Lyons, Darian                Dobyns Benne             11.99   1   2   
  6 Brooks, Jarvis               Dobyns Benne             11.99   1   1   
  7 Mathes, Elijah               Science Hill             12.01   3 
  8 Franklin, Devon              Dobyns Benne             12.19   1 
  9 Turner, L                    Dobyns Benne             12.33   4 
 10 Marden, Trask                Tennessee Hi             12.42   1 
 11 Westmoreland, Brandon        Science Hill             12.44   3 
 12 Hinton, Bradyn               Dobyns Benne             12.46   2 
 13 Pennington, Chris            Tennessee Hi             12.50   2 
 14 Williams, Evan               Tennessee Hi             12.52   2 
 15 Bembry, Logan                Science Hill             12.55   2 
 16 Bott, Aaron                  Tennessee Hi             12.60   1 
 17 Atwell, Logan                Dobyns Benne             12.74   3 
 18 Cornett, Tyson               Dobyns Benne             12.78   4 
 19 Ewing, Ajala                 Science Hill             12.84   2 
 20 Warf, Quade                  Science Hill             13.04   3 
 21 Scharfstein, Philip          Science Hill             13.32   4 
 22 Pershing, Christopher        Science Hill             13.33   3 
 23 Reynolds, Zach               Science Hill             13.40   3 
 24 Cowart, Bryn                 Science Hill             13.41   2 
 25 Ewing, Sondai                Science Hill             13.59   4 
 26 Jackson, Nate                Science Hill             13.60   3 
 27 Kramer, Daniel               Tennessee Hi             13.62   2 
 28 Mays, Michael                Tennessee Hi             13.65   2 
 29 Hickerson, Cole              Science Hill             13.67   3 
 30 Thompson, Micah              Science Hill             13.85   4 
 31 Brown, Akeem                 Science Hill             14.50   4 
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
 -- Tennessee High School  'A'                               DQ  
     1) Arzu, Lauryn                    2) Delaney, Asha                  
     3) Easterling, Eden                4) Morton, Kassidy                
 -- Science Hill High School  'A'                            DQ  
     1) Brown, Aaliyah                  2) Caudle, Georgia                
     3) Mellish, Cleo                   4) Short, Arabia                  
 
Event 18  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Tennessee High School  'A'                            44.62   10   
     1) Jasper, Jacob                   2) Gibson, Bryce                  
     3) Clark, Travis                   4) Daggs, Jamil                   
  2 Science Hill High School  'A'                         45.59    8   
     1) Delaney, Tim                    2) Sutton, Charles Trey           
     3) Ziah, Abraham                   4) Mathes, Elijah                 
  3 Science Hill High School  'B'                         46.48    6   
     1) Bennett, Brandon                2) Glass, JaMichael               
     3) Magee, Christian                4) Woodby, Ronnie                 
  4 Science Hill High School  'C'                         50.78    4   
     1) Bembry, Logan                   2) Pershing, Christopher          
     3) Reynolds, Zach                  4) Warf, Quade                    
 -- Dobyns Bennett High School  'A'                         DNF  
     1) Barrett, Bryce                  2) Jones, Dj                      
     3) Lyons, Darian                   4) Rogers, Blake                  
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cahill, Samantha             Dobyns Benne           5:58.85   10   
  2 Miller, Casey                Science Hill           6:04.45    8   
  3 Cutshall, Hannah             Dobyns Benne           6:05.38    6   
  4 Lee, Lydia                   Science Hill           6:14.13    4   
  5 Bourleson, Wesley            Tennessee Hi           6:26.14    2   
  6 Hausman, Hannah              Science Hill           6:29.92    1   
  7 Carroll, Emily               Dobyns Benne           6:31.50  
  8 Keith, Courtney              Science Hill           6:37.41  
  9 Osborne, Annie               Tennessee Hi           6:39.68  
 10 Russell, Victoria            Tennessee Hi           6:49.17  
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Frye, Austin                 Dobyns Benne           5:04.92   10   
  2 Russell, David               Tennessee Hi           5:19.02    8   
  3 Davis, Christian             Dobyns Benne           5:20.83    6   
  4 Lance, Joshua                Science Hill           5:21.96    4   
  5 Ayers, Tucker                David Crocke           5:22.44    2   
  6 Simpson, Josh                Science Hill           5:24.14    1   
  7 Crigger, Alex                Science Hill           5:24.37  
  8 Stelter, Lucas               David Crocke           5:33.38  
  9 Davison, John                Dobyns Benne           6:01.43  
 
Event 21  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Morton, Kassidy              Tennessee Hi           1:03.18   1 
  2 Moody, Micayla               Science Hill           1:05.27   1 
  3 Grigsby, Jocelyn             Dobyns Benne           1:06.30   1 
  4 Burley, Annika               Science Hill           1:06.50   2 
  5 Bailey, Kelsey               Dobyns Benne           1:07.28   2 
  6 Greeley, Olivia              Science Hill           1:08.01   1 
  7 McQueen, Anna                Science Hill           1:08.51   3 
  8 Shuler, Laken                Tennessee Hi           1:09.46   1 
  9 Ford, Chloe                  Science Hill           1:10.67   3 
 10 Macariola, Kerina            Science Hill           1:10.76   3 
 11 Bain, Latisha                Science Hill           1:11.69   2 
 12 Poor, Bailey                 Science Hill           1:11.78   2 
 13 Carrier, Lexi                Tennessee Hi           1:12.38   1 
 14 Pittman, Kayla               Tennessee Hi           1:14.15   2 
 15 Hudson, Erin                 Tennessee Hi           1:15.49   1 
 
Event 22  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Clark, Travis                Tennessee Hi             52.60   1 
  2 Brown, Sammy                 Dobyns Benne             53.59   1 
  3 Rogers, Blake                Dobyns Benne             56.44   1 
  4 Spitznas, Jonathan           Science Hill             56.92   1 
  5 Guess, Jordan                Science Hill             57.69   2 
  6 Magee, Christian             Science Hill             57.97   3 
  7 Charles, Noah                Science Hill             58.08   1 
  8 Stambaugh, Kyle              Tennessee Hi             58.10   1 
  9 Rapcan, Josh                 Dobyns Benne             58.57   2 
 10 Adams, Christopher           David Crocke             58.63   1 
 11 Bennett, Brandon             Science Hill             59.15   3 
 12 Woodby, Ronnie               Science Hill             59.30   2 
 13 Morse, Zachary               Tennessee Hi             59.47   1 
 14 Glass, JaMichael             Science Hill           1:00.36   3 
 15 Pershing, Christopher        Science Hill           1:00.49   3 
 16 Hamby, Jared                 Science Hill           1:01.29   2 
 17 Jackson, Nate                Science Hill           1:02.26   2 
 18 Kramer, Daniel               Tennessee Hi           1:02.69   2 
 19 Schurz, Leon                 Dobyns Benne           1:03.26   3 
 20 Cowart, Bryn                 Science Hill           1:03.34   3 
 
Event 23  Girls 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Devos, Alicia                Science Hill           2:32.21   1 
  2 Fickley, Sarah               Science Hill           2:34.63   1 
  3 Hausman, Halle               Science Hill           2:35.24   2 
  4 South, Briana                Dobyns Benne           2:35.65   1 
  5 Lance, Katie                 Science Hill           2:36.32   1 
  6 Sokol, Hannah                Dobyns Benne           2:37.75   1 
  7 Stone, Erica                 Dobyns Benne           2:38.97   1 
  8 Cooper, Anna                 Tennessee Hi           2:42.35   1 
  9 Cahill, Samantha             Dobyns Benne           2:46.47   1 
 10 Hausman, Hannah              Science Hill           2:48.97   1 
 11 Miller, Casey                Science Hill           2:52.19   2 
 12 Moody, Micayla               Science Hill           2:53.16   2 
 13 Lee, Lydia                   Science Hill           2:54.10   2 
 14 Huvane, Natalie              Tennessee Hi           2:55.33   2 
 15 Bain, Latisha                Science Hill           3:13.95   2 
 
Event 24  Boys 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Oberfeitinger, Carl          Dobyns Benne           2:05.66   1 
  2 Foehringer, Chris            Dobyns Benne           2:11.54   1 
  3 Newcomb, Edward              Dobyns Benne           2:13.15   1 
  4 Charles, Noah                Science Hill           2:13.37   1 
  5 Spitznas, Jonathan           Science Hill           2:14.87   2 
  6 Mills, Gibson                Dobyns Benne           2:17.00   1 
  7 Dessour, William             Dobyns Benne           2:17.44   1 
  8 Testerman, Teddy             Tennessee Hi           2:21.13   2 
  9 Abel, Andrew                 Tennessee Hi           2:21.94   1 
 10 McCarty, Justin              Tennessee Hi           2:25.71   1 
 11 Lance, Joshua                Science Hill           2:28.22   2 
 12 Hamby, Jared                 Science Hill           2:34.09   2 
 13 Dykes, Brenden               Dobyns Benne           2:38.88   2 
 14 Boyd, Zach                   Tennessee Hi           3:04.63   2 
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Gudger, Samantha             Tennessee Hi             48.79   1 
  2 Watkins, Adriana             Dobyns Benne             48.89   1 
  3 Stallard, Mandy              Science Hill             54.38   1 
  4 Bass, Jamie                  Dobyns Benne             55.51   2 
  5 Price, Julia                 Science Hill             55.94   2 
  6 Hubert, Hannah               Science Hill             57.14   1 
  7 Caudle, Georgia              Science Hill             57.62   1 
  8 Owens, Emma                  Science Hill             58.63   2 
  9 Chin, Sasha                  Science Hill             59.37   2 
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sokol, Jeremiah              Dobyns Benne             44.21  
  2 Halim, Khiry                 Science Hill             46.46  
  3 Cornett, Resse               Dobyns Benne             49.27  
  4 White, JerMichael            Science Hill             49.36  
  5 Scott, Bexter                Dobyns Benne             55.15  
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Derr, Krystall               Dobyns Benne             26.07   1 
  2 Mellish, Cleo                Science Hill             29.67   4 
  3 Brown, Aaliyah               Science Hill             29.71   2 
  4 Greeley, Olivia              Science Hill             30.12   1 
  5 Wooley, Raven                Science Hill             30.27   3 
  6 Short, Arabia                Science Hill             30.43   1 
  7 Carr, Macaayla               Dobyns Benne             30.60   3 
  8 Pastrick, Sophia             Dobyns Benne             30.68   4 
  9 Feathers, Becca              Dobyns Benne             31.33   3 
 10 Detamore, Faith              Dobyns Benne             31.37   3 
 11 Shipley, Tiny                David Crocke             31.64   1 
 12 Ervin, Ashley                David Crocke             31.70   1 
 13 Black, Kierra                Science Hill             31.92   3 
 14 Bristol, Infiniti            Dobyns Benne             31.94   2 
 15 Poor, Bailey                 Science Hill             32.09   3 
 16 Pittman, Kayla               Tennessee Hi             32.43   4 
 17 Wallace, Alysia              Tennessee Hi             32.84   1 
 18 Wilson, Aubry                Tennessee Hi             32.96   2 
 19 Crouch, Autumn               David Crocke             33.23   2 
 20 Shelton, Chandler            Science Hill             33.29   2 
 21 Jones, Aubrey                Science Hill             34.22   4 
 22 Upchurch, Susannah           Science Hill             34.66   3 
 
Event 28  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Clark, Travis                Tennessee Hi             23.05   1 
  2 Daggs, Jamil                 Tennessee Hi             23.44   1 
  3 Delaney, Tim                 Science Hill             24.81   1 
  4 Ziah, Abraham                Science Hill             24.98   2 
  5 Owenby, Tyler                Dobyns Benne             25.06   1 
  6 Mathes, Elijah               Science Hill             25.33   3 
  7 White, Michael               Dobyns Benne             25.57   2 
  8 Bryant, Taylor               David Crocke             25.97   2 
  9 Westmoreland, Brandon        Science Hill             26.36   4 
 10 Adams, Christopher           David Crocke             26.61   2 
 11 Bembry, Logan                Science Hill             27.03   2 
 12 Williams, Evan               Tennessee Hi             27.07   2 
 13 Ewing, Ajala                 Science Hill             27.10   4 
 14 Scharfstein, Philip          Science Hill             28.15   3 
 15 Warf, Quade                  Science Hill             28.62   3 
 16 Reynolds, Zach               Science Hill             29.13   3 
 17 Ewing, Sondai                Science Hill             29.18   3 
 18 Thompson, Micah              Science Hill             29.56   3 
 19 Brown, Akeem                 Science Hill             30.57   4 
 
Event 29  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fickley, Sarah               Science Hill          11:50.69   10   
  2 Carrier, Macy                Tennessee Hi          11:59.86    8   
  3 Cutshall, Hannah             Dobyns Benne          12:52.71    6   
  4 Cooper, Anna                 Tennessee Hi          13:00.51    4   
  5 Keith, Courtney              Science Hill          14:05.78    2   
  6 Huvane, Natalie              Tennessee Hi          14:24.46    1   
  7 Treadway, Lauren             Dobyns Benne          15:06.41  
 
Event 30  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Crigger, Alex                Science Hill          10:51.61   10   
  2 Abel, Andrew                 Tennessee Hi          11:02.56    8   
  3 Ayers, Tucker                David Crocke          11:24.90    6   
  4 Simpson, Josh                Science Hill          11:34.59    4   
  5 Stelter, Lucas               David Crocke          11:52.66    2   
  6 Lin, Eric                    Dobyns Benne          12:24.85    1   
  7 Parks, Jesse                 Dobyns Benne          13:53.74  
 
Event 31  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Dobyns Bennett High School  'A'                     4:28.17  
     1) Grigsby, Jocelyn                2) South, Briana                  
     3) Stone, Erica                    4) Woods, Mikaela                 
  2 Science Hill High School  'A'                       4:36.15  
     1) Bain, Latisha                   2) Burley, Annika                 
     3) Ford, Chloe                     4) McQueen, Anna                  
  3 Tennessee High School  'A'                          4:46.70  
     1) Morton, Kassidy                 2) Arzu, Lauryn                   
     3) Easterling, Eden                4) Shuler, Laken                  
  4 Science Hill High School  'B'                       4:54.69  
     1) Greeley, Olivia                 2) Moody, Micayla                 
     3) Owens, Emma                     4) Macariola, Kerina              
  5 Science Hill High School  'C'                       5:00.41  
     1) Bowman, Hannah                  2) Chin, Sasha                    
     3) Hubert, Hannah                  4) Stallard, Mandy                
  6 Science Hill High School  'D'                       5:09.60  
     1) Devos, Alicia                   2) Fickley, Sarah                 
     3) Hausman, Halle                  4) Lance, Katie                   
 
Event 32  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Dobyns Bennett High School  'A'                     3:42.43  
     1) Barrett, Bryce                  2) Brown, Sammy                   
     3) Dessour, William                4) Owenby, Tyler                  
  2 Tennessee High School  'A'                          3:47.35  
     1) Jasper, Jacob                   2) Shackleford, Trey              
     3) Bishop, Corey                   4) Clark, Travis                  
  3 Science Hill High School  'A'                       3:52.45  
     1) Bennett, Brandon                2) Glass, JaMichael               
     3) Magee, Christian                4) Woodby, Ronnie                 
  4 Dobyns Bennett High School  'B'                     3:54.04  
     1) Foehringer, Chris               2) Mills, Gibson                  
     3) Newcomb, Edward                 4) Oberfeitinger, Carl            
  5 Tennessee High School  'B'                          4:03.20  
     1) Marden, Trask                   2) Mays, Michael                  
     3) Pennington, Chris               4)                                
  6 Science Hill High School  'B'                       4:05.87  
     1) Cowart, Bryn                    2) Guess, Jordan                  
     3) Jackson, Nate                   4) Spitznas, Jonathan             
  7 Tennessee High School  'C'                          4:08.76  
     1) McCarty, Justin                 2) Morse, Zachary                 
     3) Stambaugh, Kyle                 4) Testerman, Teddy               
 
                    Women - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Science Hill High School   113.50     2) Dobyns Bennett High Schoo 102.50
    3) Tennessee High School       49        4) David Crockett High Schoo  10   
 
                    Men - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Dobyns Bennett High School 148        2) Science Hill High School   81   
    3) Tennessee High School       45        4) Loudon High School         20   
    5) David Crockett High School  12