Licensed to Network Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/2/2015 02:56 PM
                  2013 Three Rivers Championships - 4/29/2013                  
                          Sullivan North High School                           
                                 Kingsport, TN                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Happy Valley High School  'A'                         54.24   10   
     1) Kincer, Kaitlynn                2) Simerly, Kylie                 
     3) Matthes, Emily                  4) Holtsclaw, Emily               
  2 Unicoi Co. High School  'A'                           58.04    8   
  3 Elizabethton High School  'A'                         59.35    6   
     1) Williams, Allison               2) Johnson, Lydia                 
     3) Shoun, Olivia                   4) Densford, Anna                 
 
Event 2  Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabethton High School  'A'                         46.36   10   
  2 Johnson Co. High School  'A'                          48.06    8   
     1) Speed, Jr                       2) Rosado, Andy                   
     3) South, Patrick                  4) Henson, Jacob                  
  3 Sullivan East High School  'A'                        49.22    6   
  4 Happy Valley High School  'A'                         53.49    4   
     1) Atkins, Tyler                   2) Luster, William                
     3) Buchanan, Hunter                4) Wood, Garrett                  
 
Event 3  Girls 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Happy Valley High School  'A'                       1:59.22   10   
     1) Simerly, Kylie                  2) Babb, Makaiyla                 
     3) Hensdill, Keyla                 4) Holtsclaw, Emily               
  2 Johnson Co. High School  'A'                        2:07.80    8   
     1) Coffey, Stephanie               2) Tester, Kayla                  
     3) Wilcox, Brooke                  4) Bauer, Mackenzie               
  3 Elizabethton High School  'A'                       2:09.41    6   
     1) Williams, Allison               2) Shoun, Olivia                  
     3) Densford, Anna                  4) Johnson, Lydia                 
 
Event 4  Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabethton High School  'A'                       1:40.78   10   
  2 Happy Valley High School  'A'                       1:42.54    8   
     1) Olvera, Juan                    2) Luster, William                
     3) Oxendine, Lukas                 4) Wood, Garrett                  
  3 Johnson Co. High School  'A'                        1:44.23    6   
     1) South, Patrick                  2) Holland, Antonio               
     3) Furchess, Mikey                 4) Speed, Jr                      
  4 Sullivan East High School  'A'                      1:45.74    4   
 
Event 5  Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabethton High School  'A'                       5:13.27   10   
  2 Happy Valley High School  'A'                       6:38.99    8   
     1) Moore, McKinley                 2) Lunceford, Krissi              
     3) Mungwira, Samantha              4) Atkins, April                  
 
Event 6  Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabethton High School  'A'                       3:43.95   10   
  2 Sullivan East High School  'A'                      3:46.39    8   
  3 Happy Valley High School  'A'                       4:23.17    6   
     1) Oxendine, Lukas                 2) Price, Kirk                    
     3) Radford, Zack                   4) Peters, Chance                 
 
Event 7  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Elizabethton High School  'A'                      13:01.23   10   
  2 Sullivan East High School  'A'                     13:12.66    8   
  3 Happy Valley High School  'A'                      15:47.88    6   
     1) Moore, McKinley                 2) Lunceford, Krissi              
     3) Mungwira, Samantha              4) Atkins, April                  
 
Event 8  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Sullivan East High School  'A'                      9:41.93   10   
  2 Elizabethton High School  'A'                       9:55.47    8   
  3 Happy Valley High School  'A'                      10:21.81    6   
     1) Orfield, Tyler                  2) Albritton, Matthew             
     3) Lopez, Austen                   4) Morris, Timothy                
 
Event 9  Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 May, Katie                   Elizabethton             17.02   10   
  2 Simerly, Kaitlyn             Happy Valley             19.51    8   
  3 Tapp, Raven                  Unicoi Co. H             20.34    6   
  4 Beasley, Britini             Elizabethton             20.57    3   
  4 Matthes, Emily               Happy Valley             20.57    3   
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 James, Jordan                Sullivan Eas             17.49   1  10   
  2 Holly, Jordan                Unicoi Co. H             18.22   1   8   
  3 Olvera, Juan                 Happy Valley             19.25   1   6   
  4 Wells, Cj                    Unicoi Co. H             19.76   2   4   
  5 Peters, Chance               Happy Valley             20.40   1   2   
  6 White, Isaiah                Sullivan Eas             20.66   2   1   
  7 Radford, Zack                Happy Valley             20.80   2 
  8 Wagner, Noah                 Unicoi Co. H             22.27   2 
  9 Zamora, Gabe                 Elizabethton             22.73   1 
 
Event 11  Girls 300 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 May, Katie                   Elizabethton             48.29   10   
  2 Roberts, Whitney             Elizabethton             52.77    8   
  3 Simerly, Kaitlyn             Happy Valley             54.62    6   
  4 Matthes, Emily               Happy Valley             56.67    4   
  5 Tapp, Raven                  Unicoi Co. H             56.77    2   
 
Event 12  Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Atkins, Tyler                Happy Valley             44.72   1  10   
  2 Simerly, Gabe                Unicoi Co. H             46.01   1   8   
  3 Kegley, Peyton               Sullivan Eas             48.38   3   6   
  4 Kelley, Brad                 Elizabethton             48.57   2   4   
  5 Hammonds, Andrew             Sullivan Nor             48.67   1   2   
  6 Wells, Cj                    Unicoi Co. H             48.85   3   1   
  7 Peters, Chance               Happy Valley             49.93   1 
  8 Glover, Christian            Elizabethton             50.21   2 
  9 Todt, Andrew                 Sullivan Eas             50.90   2 
 10 White, Isaiah                Sullivan Eas             50.91   3 
 11 Radford, Zack                Happy Valley             56.48   3 
 12 Wagner, Noah                 Unicoi Co. H             58.32   3 
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McCrary, Kyra                Elizabethton             13.52   1  10   
  2 Simerly, Kylie               Happy Valley             13.54   1   8   
  3 Smith, Makenna               Sullivan Nor             13.62   1   6   
  4 Largent, Mandi               Elizabethton             13.88   1   4   
  5 Williams, Allison            Elizabethton             14.45   1   2   
  6 Kincer, Kaitlynn             Happy Valley             14.61   1   1   
  7 Dwomick, Jessica             Unicoi Co. H             14.65   2 
  8 Coffey, Stephanie            Johnson Co.              14.73   1 
  9 Wilcox, Brooke               Johnson Co.              14.86   1 
 10 Hensdill, Keyla              Happy Valley             14.97   2 
 11 fender, hannah               Unicoi Co. H             15.42   2 
 12 Weaver, Emma                 Unicoi Co. H             16.04   2 
 13 Lamie, Alex                  Unicoi Co. H             16.86   2 
 -- Shoun, Olivia                Elizabethton                FS   2 
 
Event 14  Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, Ethan                Elizabethton             11.55   1  10   
  2 Simerly, Gabe                Unicoi Co. H             11.63   1   8   
  3 Speed, Jr                    Johnson Co.              11.72   1   6    11.716
  4 Henson, Jacob                Johnson Co.              11.72   1   4    11.720
  5 Jasper, Jacob                Sullivan Nor             11.80   1   2   
  6 Wood, Garrett                Happy Valley             11.94   1   1   
  7 Owens, Hunter                Sullivan Eas             12.19   1 
  8 Olvera, Juan                 Happy Valley             12.26   1 
  9 Bradford, Tony               Elizabethton             12.38   2 
 10 Lampkins, Matt               Sullivan Eas             12.73   2 
 11 Rosado, Andy                 Johnson Co.              12.75   2 
 12 Jenkins, Dustin              Johnson Co.              12.95   3 
 13 huff, andrew                 Unicoi Co. H             13.12   3 
 14 Lee, Caleb                   Elizabethton             13.13   2 
 15 Berry, Jordan                Unicoi Co. H             13.33   3 
 16 Baird, Adam                  Sullivan Eas             13.37   2 
 17 Price, Wesley                Happy Valley             17.00   3 
 
Event 15  Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 May, Katie                   Elizabethton             27.28   1  10   
  2 Holtsclaw, Emily             Happy Valley             28.16   1   8   
  3 Largent, Mandi               Elizabethton             29.06   1   6   
  4 Coffey, Stephanie            Johnson Co.              30.43   1   4   
  5 Babb, Makaiyla               Happy Valley             32.20   1   2   
  6 Baker, Renae                 Elizabethton             33.05   2   1   
  7 Hensdill, Keyla              Happy Valley             33.86   2 
  8 fender, hannah               Unicoi Co. H             33.98   1 
  9 Johnson, Lydia               Elizabethton             34.29   1 
 10 Mahala, Melissa              Johnson Co.              34.63   1 
 11 Tester, Kayla                Johnson Co.              35.79   2 
 12 Flores, Fernanda             Johnson Co.              35.91   2 
 
Event 16  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, Ethan                Elizabethton             23.69   1  10   
  2 Glover, Christian            Elizabethton             24.48   1   8   
  3 Simerly, Gabe                Unicoi Co. H             24.51   1   6   
  4 Wood, Garrett                Happy Valley             24.71   1   4   
  5 Farmer, Richie               Unicoi Co. H             24.91   2   2   
  6 South, Patrick               Johnson Co.              25.64   3   1   
  7 Bradford, Tony               Elizabethton             25.77   1 
  8 Stigall, Frankie             Sullivan Eas             26.64   2 
  9 huff, andrew                 Unicoi Co. H             26.74   3 
 10 Lee, Caleb                   Elizabethton             26.79   2 
 11 Buchanan, Hunter             Happy Valley             26.83   2 
 12 Jenkins, Dustin              Johnson Co.              27.05   1 
 13 Wendt, Cody                  Sullivan Eas             27.46   3 
 14 Gilstrap, Caleb              Sullivan Eas             27.59   3 
 15 Furchess, Mikey              Johnson Co.              28.39   1 
 16 McCroskey, Heath             Sullivan Eas             31.38   2 
 
Event 17  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McCrary, Kyra                Elizabethton           1:04.01   1  10   
  2 Warren, Jennifer             Sullivan Eas           1:04.93   1   8   
  3 Largent, Mandi               Elizabethton           1:06.04   1   6   
  4 Cooter, Katie                Elizabethton           1:08.25   2   4   
  5 Dwomick, Jessica             Unicoi Co. H           1:15.80   1   2   
  6 Stafford, Kara               Sullivan Eas           1:16.11   2   1   
  7 Sumpter, MacKenzie           Sullivan Nor           1:16.30   1 
  8 Israel, Victoria             Johnson Co.            1:18.49   1 
  9 Whitehead, Shelby            Elizabethton           1:25.80   2 
 10 Hutchinson, Lindsey          Johnson Co.            1:27.41   2 
 
Event 18  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Simerly, Gabe                Unicoi Co. H             53.47   1  10   
  2 Clark, Stewart               Elizabethton             54.40   1   8   
  3 Farmer, Richie               Unicoi Co. H             56.48   2   6   
  4 Hinson, Kyle                 Elizabethton             56.49   1   4   
  5 White, Isaiah                Sullivan Eas             57.01   1   2   
  6 Atwell, Coby                 Elizabethton             58.30   3   1   
  7 McCrosky, Dillon             Sullivan Eas             58.88   2 
  8 Blevins, Chris               Johnson Co.              59.56   1 
  9 Morris, Riley                Sullivan Eas           1:03.20   3 
 10 Stockinger, Travis           Johnson Co.            1:03.62   2 
 11 Buchanan, Hunter             Happy Valley           1:04.68   1 
 12 Steele, Aaron                Johnson Co.            1:05.03   2 
 13 Beckman, Jacob               Sullivan Nor           1:08.61   2 
 14 Moore, Thomas                Unicoi Co. H           1:08.82   2 
 15 Price, Kirk                  Happy Valley           1:10.35   1 
 
Event 19  Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Keylon, Haley                Elizabethton           2:42.13   10   
  2 Schubert, Emily              Elizabethton           2:44.09    8   
  3 Malcolm, Annie               Sullivan Eas           2:45.33    6   
  4 Perry, Christina             Sullivan Eas           2:52.14    4   
  5 Stafford, Kara               Sullivan Eas           2:53.77    2   
  6 tuttle, allison              Unicoi Co. H           2:54.45    1   
  7 Gregory, Jalen               Elizabethton           3:01.77  
  8 Edwards, Alex                Unicoi Co. H           3:02.49  
  9 edwards, ashleigh            Unicoi Co. H           3:08.58  
 10 Steagall, Victoria           Johnson Co.            3:11.19  
 11 Quillen, Chayla              Sullivan Nor           3:14.93  
 12 Baldridge, Hannah            Sullivan Eas           3:26.46  
 13 Moore, McKinley              Happy Valley           3:28.92  
 14 Lunceford, Krissi            Happy Valley           3:48.12  
 15 May, Lydia                   Elizabethton           3:48.20  
 
Event 20  Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meade, Luke                  Sullivan Eas           2:04.89   10   
  2 Hudlow, Dalton               Sullivan Eas           2:07.79    8   
  3 Causby, Tristan              Elizabethton           2:09.05    6   
  4 Baker, Cody                  Elizabethton           2:09.80    4   
  5 powers, jeremiah             Unicoi Co. H           2:16.58    2   
  6 Stafford, Shane              Sullivan Eas           2:20.82    1   
  7 Williams, Blake              Sullivan Nor           2:22.29  
  8 Warren, Zack                 Sullivan Eas           2:26.59  
  9 Waldrop, Ryan                Unicoi Co. H           2:27.87  
 10 McInturff, Sullivan          Elizabethton           2:30.06  
 11 Eaton, Matthew               Sullivan Nor           2:34.56  
 12 Brown, Kenneth               Johnson Co.            2:35.95  
 13 Lopez, Austen                Happy Valley           2:36.90  
 14 Thomas, Gabe                 Elizabethton           2:42.76  
 15 Morris, Timothy              Happy Valley           2:51.49  
 16 Stockinger, Travis           Johnson Co.            2:56.36  
 17 Thompson, Ozzy               Happy Valley           2:59.50  
 
Event 21  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 True, Whitley                Unicoi Co. H           5:56.77   10   
  2 Pierce, Abbi                 Elizabethton           5:59.40    8   
  3 Malcolm, Annie               Sullivan Eas           6:04.76    6   
  4 Perry, Christina             Sullivan Eas           6:07.76    4   
  5 Steagall, Victoria           Johnson Co.            6:43.27    2   
  6 Bauer, Mackenzie             Johnson Co.            6:44.80    1   
  7 Adkins, Haley                Unicoi Co. H           6:48.22  
  8 edwards, ashleigh            Unicoi Co. H           6:48.43  
  9 Lyons, Kayla                 Elizabethton           7:05.67  
 10 Cochran, Elizabeth           Elizabethton           7:06.25  
 11 Watson, Jordan               Sullivan Eas           7:06.26  
 
Event 22  Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Meade, Luke                  Sullivan Eas           4:36.26   10   
  2 Hudlow, Dalton               Sullivan Eas           4:47.93    8   
  3 powers, jeremiah             Unicoi Co. H           5:07.96    6   
  4 Clark, Stewart               Elizabethton           5:09.66    4   
  5 Williams, Blake              Sullivan Nor           5:16.07    2   
  6 Orfield, Tyler               Happy Valley           5:23.91    1   
  7 Rouse, Josh                  Sullivan Eas           5:24.61  
  8 Morris, Riley                Sullivan Eas           5:31.86  
  9 Waldrop, Ryan                Unicoi Co. H           5:32.77  
 10 Norris, Austin               Johnson Co.            5:39.15  
 11 Albritton, Matthew           Happy Valley           5:39.41  
 12 Heaton, Dustin               Elizabethton           5:39.61  
 13 Bennett, Gabe                Elizabethton           6:14.84  
 14 Thompson, Ozzy               Happy Valley           6:37.24  
 
Event 23  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 True, Whitley                Unicoi Co. H          13:05.46   10   
  2 Malcolm, Annie               Sullivan Eas          13:27.97    8   
  3 Pierce, Abbi                 Elizabethton          13:38.79    6   
  4 Perry, Christina             Sullivan Eas          13:47.23    4   
  5 Keylon, Haley                Elizabethton          14:03.28    2   
  6 Gregory, Jalen               Elizabethton          14:49.25    1   
  7 Adkins, Haley                Unicoi Co. H          14:59.56  
 
Event 24  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hudlow, Dalton               Sullivan Eas          11:19.27   10   
  2 Stafford, Shane              Sullivan Eas          11:26.23    8   
  3 Warren, Zack                 Sullivan Eas          11:36.30    6   
  4 Orfield, Tyler               Happy Valley          11:42.77    4   
  5 May, Nathan                  Elizabethton          11:43.82    2   
  6 Wright, Harrison             Elizabethton          11:51.17    1   
  7 Bringman, Zach               Sullivan Eas          13:10.02  
  8 Johnson, Andy                Elizabethton          13:19.46  
 
Event 25  Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stafford, Kara               Sullivan Eas           4-08.00   10   
  2 Matthes, Emily               Happy Valley           4-04.00    7   
  2 Roberts, Whitney             Elizabethton           4-04.00    7   
  4 Smith, Makenna               Sullivan Nor          J4-04.00    4   
  5 McCrary, Kyra                Elizabethton           4-02.00    2   
 -- Lunceford, Krissi            Happy Valley                NH  
 
Event 26  Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nichols, Tyler               Elizabethton           5-10.00   10   
  2 James, Jordan                Sullivan Eas          J5-10.00    8   
  3 Atkins, Tyler                Happy Valley           5-08.00    6   
  4 Oxendine, Lukas              Happy Valley           5-04.00    4   
  5 Olvera, Juan                 Happy Valley           5-02.00    2   
 -- Baughman, Alex               Elizabethton                NH  
 
Event 27  Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Holtsclaw, Emily             Happy Valley           8-00.00   10   
  2 Edwards, Alex                Unicoi Co. H           7-06.00    8   
  3 Simerly, Kaitlyn             Happy Valley           7-00.00    6   
 -- Kincer, Kaitlynn             Happy Valley                NH  
 
Event 28  Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Green, Kyle                  Unicoi Co. H          13-00.00   10   
  2 Morris, Timothy              Happy Valley           8-06.00    8   
 -- Radford, Zack                Happy Valley                NH  
 -- Peters, Chance               Happy Valley                NH  
 
Event 29  Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Makenna               Sullivan Nor          15-07.00   10   
  2 Kincer, Kaitlynn             Happy Valley          14-10.00    8   
  3 Roberts, Whitney             Elizabethton          14-01.00    6   
  4 Largent, Mandi               Elizabethton          13-03.50    4   
  5 Simerly, Kylie               Happy Valley          13-01.00    2   
  6 Weaver, Emma                 Unicoi Co. H          12-08.50    1   
  7 Tapp, Raven                  Unicoi Co. H          12-05.00  
  8 Israel, Victoria             Johnson Co.           12-02.00  
  9 Moore, McKinley              Happy Valley          12-00.50  
 10 Densford, Anna               Elizabethton          11-04.50  
 11 fender, hannah               Unicoi Co. H          10-05.00  
 
Event 30  Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Ethan                Elizabethton          20-06.75   10   
  2 Henson, Jacob                Johnson Co.           18-03.75    8   
  3 Jasper, Jacob                Sullivan Nor          17-09.50    6   
  4 Glover, Christian            Elizabethton          17-09.00    4   
  5 Atkins, Tyler                Happy Valley          17-07.75    2   
  6 James, Jordan                Sullivan Eas          17-05.75    1   
  7 Kelley, Brad                 Elizabethton          16-10.25  
  8 Holly, Jordan                Unicoi Co. H          16-08.00  
  8 Rosado, Andy                 Johnson Co.           16-08.00  
 10 Gilstrap, Caleb              Sullivan Eas          16-05.00  
 11 Farmer, Richie               Unicoi Co. H          16-04.50  
 12 Owens, Hunter                Sullivan Eas          16-00.50  
 13 Steele, Aaron                Johnson Co.           15-03.50  
 13 Oxendine, Lukas              Happy Valley          15-03.50  
 15 Moore, Thomas                Unicoi Co. H          14-05.50  
 16 Lopez, Austen                Happy Valley          13-06.00  
 
Event 31  Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 May, Katie                   Elizabethton          33-07.00   10   
  2 Smith, Makenna               Sullivan Nor          29-05.00    8   
  3 Simerly, Kaitlyn             Happy Valley          26-08.50    6   
  4 Warren, Jennifer             Sullivan Eas          26-07.00    4   
 
Event 32  Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Henson, Jacob                Johnson Co.           40-04.00   10   
  2 James, Jordan                Sullivan Eas          38-05.50    8   
  3 Jasper, Jacob                Sullivan Nor          36-01.00    6   
  4 Lee, Caleb                   Elizabethton          34-11.00    4   
  5 Farmer, Richie               Unicoi Co. H          34-04.00    2   
  6 Wells, Cj                    Unicoi Co. H          33-08.00    1   
  7 Rosado, Andy                 Johnson Co.           32-06.50  
  8 Buchanan, Hunter             Happy Valley          32-04.00  
  9 Luster, William              Happy Valley          30-10.00  
 10 Atwell, Coby                 Elizabethton          30-08.50  
 -- Price, Wesley                Happy Valley                ND  
 -- Echevarria, Toby             Sullivan Eas                ND  
 
Event 33  Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Roe, Autumn                  Sullivan Eas             96-09   10   
  2 Roe, Haley                   Sullivan Eas             94-00    8   
  3 Schubert, Emily              Elizabethton          87-07.50    6   
  4 Walters, Ruth-Ann            Elizabethton             77-03    4   
  5 Ivester, Kendall             Sullivan Eas             77-02    2   
  6 Hurd, Ashley                 Sullivan Nor             75-09    1   
  7 Cruz, Tori                   Elizabethton             75-08  
  8 Whaley, Anna                 Happy Valley          66-02.50  
  9 Dugger, Jessa                Happy Valley          65-10.50  
 10 Edwards, Courtney            Unicoi Co. H          65-08.50  
 11 Salyers, Rhealyn             Sullivan Nor             62-05  
 12 richardson, stephanie        Unicoi Co. H             61-06  
 13 Clark, Kristie               Unicoi Co. H             60-06  
 
Event 34  Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpson, Nikolai             Elizabethton         125-06.50   10   
  2 Hawkins, Andrew              Sullivan Nor         112-09.50    8   
  3 Lampkins, Matt               Sullivan Eas            103-00    6   
  4 Hayes, Casey                 Elizabethton             93-01    4   
  5 Mills, Jesse                 Unicoi Co. H          91-06.50    2   
  6 Roberts, Austin              Unicoi Co. H             91-06    1   
  7 Todt, Andrew                 Sullivan Eas             86-05  
  8 Honeycutt, Chase             Unicoi Co. H             85-09  
 -- Medlin, Matthew              Sullivan Nor                ND  
 -- Dustin, Whitson              Unicoi Co. H                ND  
 -- Morris, Timothy              Happy Valley                ND  
 -- Hensley, Dakota              Happy Valley                ND  
 -- Echevarria, Toby             Sullivan Eas                ND  
 -- Norris, Bradley              Happy Valley                ND  
 
Event 35  Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cruz, Tori                   Elizabethton          30-08.00   10   
  2 Dwomick, Jessica             Unicoi Co. H          29-07.00    8   
  3 Roberts, Whitney             Elizabethton          29-02.50    6   
  4 Ivester, Kendall             Sullivan Eas          27-05.50    4   
  5 Roe, Autumn                  Sullivan Eas          27-03.50    2   
  6 Roe, Haley                   Sullivan Eas          25-05.50    1   
  7 Whaley, Anna                 Happy Valley          24-07.00  
  8 Salyers, Rhealyn             Sullivan Nor          23-08.00  
  9 Miller, Michayla             Elizabethton          23-05.00  
 10 Wagner, Rikki                Elizabethton          23-01.00  
 11 Dugger, Jessa                Happy Valley          22-01.50  
 12 richardson, stephanie        Unicoi Co. H          21-04.50  
 13 Edwards, Courtney            Unicoi Co. H          20-10.50  
 
Event 36  Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpson, Nikolai             Elizabethton          44-05.50   10   
  2 Dustin, Whitson              Unicoi Co. H          37-11.00    8   
  3 Todt, Andrew                 Sullivan Eas          36-10.50    6   
  4 Hawkins, Andrew              Sullivan Nor          35-09.00    4   
  5 Edwards, Michael             Unicoi Co. H          34-00.50    2   
  6 Lampkins, Matt               Sullivan Eas          33-06.00    1   
  7 Echevarria, Toby             Sullivan Eas          33-00.50  
  8 Honeycutt, Chase             Unicoi Co. H          31-07.50  
  9 Norris, Bradley              Happy Valley          31-05.00  
 10 Berry, Jordan                Unicoi Co. H          30-11.00  
 11 Hayes, Casey                 Elizabethton          30-00.00  
 12 Hensley, Dakota              Happy Valley          27-05.00  
 13 Malone, Darin                Sullivan Nor          23-05.00  
 14 Medlin, Matthew              Sullivan Nor          20-07.00  
 15 Owens, Caleb                 Happy Valley          19-08.00  
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Elizabethton High School   206        2) Happy Valley High School  113   
    3) Sullivan East High School   92        4) Unicoi Co. High School     56   
    5) Sullivan North High School  29        6) Johnson Co. High School    15   
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Elizabethton High School   152        2) Sullivan East High School 138   
    3) Unicoi Co. High School      87        4) Happy Valley High School   74   
    5) Johnson Co. High School     43        6) Sullivan North High Schoo  30