Licensed to Network Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/2/2015 02:31 PM
                            Region 6-3A - 4/25/2011                            
                            Darlington High School                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Ervin, Keyairria          12 Darlington             5-00.00   10   
  2 Hnes, Javita              12 Darlington             4-06.00    8   
  3 Murray, Kanaja            11 Crestwood             J4-06.00    6   
  4 Hankins, Kadeisa          11 Darlington             4-02.00    4   
  5 Glover, Eriana             8 Hartsville            J4-02.00    2   
 -- Arthur, Laren              8 Hartsville                  NH  
 -- McMillian, Deanna         10 Darlington                  NH  
 
Event 2  Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samuel, Brandon           12 Darlington             6-00.00   10   
  2 Wilson, Anthony           12 Darlington            J6-00.00    8   
  3 Mcmanus, Michael           9 Marlboro               5-10.00    6   
  4 Robinson, Markese          9 Darlington             5-06.00    4   
  5 Ervin, Demariele          10 Darlington            J5-06.00    2   
  6 McDonald, Keiwan          12 Hartsville             5-00.00    1   
 
Event 3  Girls Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mccullough, Cierra        11 Darlington             7-00.00   10   
  2 Dukes, Jasmine            10 Crestwood              6-06.00    8   
  3 Hankins, Kadeisa          11 Darlington            J6-06.00    6   
  4 Smith, Kiana               7 Darlington             5-06.00    4   
 
Event 4  Boys Pole Vault
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gause, Nick               10 Crestwood             10-06.00   10   
  2 Richardson, Josh          10 Darlington            10-00.00    8   
  3 Wheeler, Claude            9 Crestwood              9-00.00    6   
  4 Lowery, Terrance          12 Darlington            J9-00.00    4   
  5 Drew, Justin               9 Darlington             7-06.00    2   
 -- Hall, Brandon              9 Crestwood                   NH  
 
Event 5  Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Dana               11 Marlboro              16-06.00   10   
  2 Gadson, Ashley            12 Lakewood              15-03.50    8   
  3 Hankins, Kadeisa          11 Darlington            14-05.00    6   
  4 Mungo, Courtney           11 Crestwood             14-04.50    4   
  5 Rogers, Denyetta           9 Hartsville            14-01.50    2   
  6 Hnes, Javita              12 Darlington            14-01.00    1   
  7 Evans, Muriel             10 Lakewood              13-03.00  
  8 Bush, Destiny              9 Crestwood             13-01.00  
  9 Dengokl, Senora            8 Lakewood             J13-01.00  
 10 McMillian, Deanna         10 Darlington           J13-01.00  
 11 Jackson, Emily            12 Hartsville            13-00.00  
 12 Lewis, Jasmine             8 Camden                12-09.00  
 13 Brown, Kiyla               8 Darlington            12-07.00  
 14 Davis, Alesia              8 Camden                11-03.00  
 15 Brunson, Tedra            10 Lakewood              10-09.00  
 -- Johnson, Shakaille         9 Hartsville                  ND  
 
Event 6  Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lowery, Terrance          12 Darlington            21-08.00   10   
  2 Samuel, Brandon           12 Darlington            20-09.00    8   
  3 Mcmanus, Michael           9 Marlboro              20-04.00    6   
  4 Miller, Kevin             12 Lakewood              19-11.00    4   
  5 Ludd, Johnny              11 Darlington            19-05.00    2   
  6 McDaniel, Jason            9 Crestwood             19-04.50    1   
  7 Jackson, Josh             12 Hartsville            19-02.00  
  8 Sims, Quentin             10 Darlington            18-06.00  
  9 Cook, Cedric              10 Camden                18-04.50  
 10 Wilder, Treymayne         12 Lakewood              18-04.00  
 11 Conyers, Van              12 Crestwood             18-03.00  
 12 McDonald, Keiwan          12 Hartsville            18-02.00  
 13 Jett, Dominique           11 Hartsville            18-01.00  
 14 Blakney, Katrell          12 Hartsville            16-04.00  
 15 Sumpter, Jordan            9 Camden                15-01.00  
 16 Sumpter, Joshua            9 Camden                14-00.00  
 17 Snoddy, Antonio            9 Camden                 9-06.00  
 
Event 7  Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Dana               11 Marlboro              34-08.50   10   
  2 Johnson, Shakaille         9 Hartsville            33-01.00    8   
  3 Mungo, Courtney           11 Crestwood             32-09.00    6   
  4 Dukes, Kiera              11 Crestwood             32-00.00    4   
  5 Rogers, Denyetta           9 Hartsville            31-06.00    2   
  6 Hnes, Javita              12 Darlington            31-05.50    1   
  7 Hankins, Kadeisa          11 Darlington            30-04.00  
  8 Harmon, Chanta             8 Darlington            30-03.50  
  9 Brown, Kiyla               8 Darlington            28-09.00  
 
Event 8  Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Samuel, Brandon           12 Darlington            43-03.00   10   
  2 Conyers, Van              12 Crestwood             42-06.00    8   
  3 Benjamin, Rakeem          10 Crestwood             42-05.00    6   
  4 Lowery, Terrance          12 Darlington            41-08.50    4   
  5 Glover, Willie            11 Crestwood             41-01.50    2   
  6 Wilson, Anthony           12 Darlington            39-07.00    1   
  7 Wilder, Treymayne         12 Lakewood              39-03.50  
  8 Sims, Quentin             10 Darlington            39-02.50  
  9 McDonald, Keiwan          12 Hartsville            38-06.00  
 10 McDaniel, Jason            9 Crestwood             38-02.00  
 11 Jett, Dominique           11 Hartsville            36-03.00  
 -- Jackson, Josh             12 Hartsville                  ND  
 
Event 9  Girls Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sansbury, Kristy          10 Hartsville            42-06.50   10   
  2 Willis, Chanta            12 Darlington            33-00.50    8   
  3 Moses, Chelsea            11 Lakewood              32-05.50    6   
  4 Dukes, Jasmine            10 Crestwood             31-01.50    4   
  5 Reed, Tyechia             12 Camden                30-04.00    2   
  6 Scott, Lauren             12 Darlington            30-01.00    1   
  7 Willis, Shalandra         11 Darlington            29-04.00  
  8 Roary, Aaleeyah           11 Darlington            27-06.50  
  9 Mckenzie, Allison         10 Lakewood              26-11.50  
 10 Sherman, Dakilya          11 Hartsville            26-00.00  
 11 Pate, Amber               12 Camden                25-10.00  
 12 Pooler, LaQuita           11 Hartsville            25-01.00  
 13 Jackson, Jasmine          11 Hartsville            24-04.50  
 14 Andrews, Chelsea           9 Lakewood              23-08.00  
 15 Donald, Unique             9 Crestwood             22-07.50  
 
Event 10  Boys Shot Put
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 James, Chad               12 Darlington            46-03.50   10   
  2 Lowery, Kiah              12 Crestwood             41-07.00    8   
  3 McEachin, Bryton          11 Camden                39-00.50    6   
  4 Hill, Donavan             11 Darlington            36-08.00    4   
  5 Carrasquillo, Monquelle   12 Darlington            36-06.00    2   
  6 Smith, Michael            11 Camden                36-02.00    1   
  7 Horton, Thomas            11 Lakewood              35-01.50  
  8 Martin, Justin            12 Lakewood              34-06.00  
  9 Mcdaniel, Deon            10 Lakewood              33-10.50  
 10 Hughes, Ryan               9 Lakewood              33-01.50  
 11 Hilton, Marcus             9 Crestwood             32-05.00  
 12 Rankin, Hunter            10 Camden                31-10.00  
 13 Williams, Marcus           9 Camden                31-08.50  
 14 Tucker, Rodney            12 Hartsville            31-01.50  
 15 Collier, Timothy          11 Crestwood             30-06.00  
 16 Alston, Kitrell            9 Crestwood             30-02.50  
 
Event 11  Girls Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Willis, Shalandra         11 Darlington              112-11   10   
  2 Sansbury, Kristy          10 Hartsville               98-05    8   
  3 Scott, Lauren             12 Darlington               81-05    6   
  4 Sherman, Dakilya          11 Hartsville               78-04    4   
  5 Pate, Amber               12 Camden                   72-11    2   
  6 Zimmerman, Tyquasha       12 Darlington               72-09    1   
  7 Reed, Tyechia             12 Camden                   67-06  
  8 Moses, Chelsea            11 Lakewood                 66-02  
  9 Jackson, Jasmine          11 Hartsville               64-10  
 10 Willis, Chanta            12 Darlington               63-10  
 11 Mckenzie, Allison         10 Lakewood                 56-04  
 12 Andrews, Chelsea           9 Lakewood                 51-10  
 13 Pooler, LaQuita           11 Hartsville               44-10  
 
Event 12  Boys Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 McEachin, Bryton          11 Camden                  129-02   10   
  2 Burgess, Mike             12 Crestwood               117-02    8   
  3 James, Chad               12 Darlington              113-10    6   
  4 Conyers, Van              12 Crestwood               109-11    4   
  5 Rankin, Hunter            10 Camden                  101-01    2   
  6 Hill, Donavan             11 Darlington               99-01    1   
  7 Carrasquillo, Monquelle   12 Darlington               98-06  
  8 Smith, Michael            11 Camden                   89-01  
  9 Burgess, Keiton           10 Crestwood                87-06  
 10 Mcdaniel, Deon            10 Lakewood                 82-05  
 11 Williams, Marcus           9 Camden                   79-05  
 12 Andrews, Clifton          10 Lakewood                 72-04  
 13 Crolley, Alex             11 Crestwood                70-09  
 14 Wright, Desmond           10 Lakewood                 58-09  
 15 Martin, Justin            12 Lakewood                 55-02  
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Darlington  'A'                                    11:14.60   10   
     1) Mcneil, Heidi 8                 2) McMillian, Deanna 10           
     3) Flynn, Deazia 7                 4) Skidmore, Chasity 7            
  2 Hartsville  'A'                                    15:07.60    8   
     1) Farrell, Erin 12                2) Hassler, Madison 12            
     3) Price, Emili 11                 4) Bullard, Anne-drew 8           
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Darlington  'A'                                     8:55.80   10   
     1) Shake, Kyle 12                  2) McCall, Brett 11               
     3) Robinson, Markell 12            4) Harrell, Keontae 12            
  2 Camden  'A'                                         9:09.80    8   
     1) Wall, Michael 12                2) Richardson, Latrell 10         
     3) Buckelew, Trey 10               4) Holloman, Jerel 10             
  3 Crestwood  'A'                                      9:22.20    6   
     1) Moore, Antwan 12                2) Bates, Brandon 12              
     3) Holland, Carlton 12             4) Johnson, Darius 11             
  4 Hartsville  'A'                                     9:25.70    4   
     1) Steeves, Justin 11              2) Barfield, Andrew 11            
     3) Cooper, Frantin 12              4) Moan, Jacob 12                 
  5 Marlboro  'A'                                       9:42.20    2   
     1) Mcmcall, Kadeem --              2) Easterling, Robert 10          
     3) Moore, Tyvon 9                  4) Moore, Marquis 10              
 -- Lakewood  'A'                                            DQ  
     1) Bellamy, Robert 10              2) Way, Shaun 10                  
     3) McCray, Dajon 12                4) Jones, Otis 9                  
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Fate, Tanisha             11 Crestwood                15.57Q  1 
  2 Moore, Dana               11 Marlboro                 17.53Q  2 
  3 Mccullough, Cierra        11 Darlington               18.67Q  2 
  4 Nichols, Shakira          12 Darlington               19.25Q  1 
  5 Rogers, Denyetta           9 Hartsville               18.70Q  2 
  6 Sims, Ashley              11 Darlington               19.36Q  1 
  7 Holmes, Ty-ling            9 Hartsville               19.68q  1 
  8 Gibson, Shonda            10 Hartsville               20.47q  1 
  9 Dawson, Jordan             8 Hartsville               20.76   2 
 10 Wilkins, Tequita          10 Darlington               21.32   2 
 11 Love, Lavender            -- Marlboro                 23.35   2 
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Fate, Tanisha             11 Crestwood                15.32   10   
  2 Moore, Dana               11 Marlboro                 16.23    8   
  3 Mccullough, Cierra        11 Darlington               17.25    6   
  4 Rogers, Denyetta           9 Hartsville               18.66    4   
  5 Nichols, Shakira          12 Darlington               19.12    2   
  6 Holmes, Ty-ling            9 Hartsville               19.31    1   
  7 Sims, Ashley              11 Darlington               19.58  
  8 Gibson, Shonda            10 Hartsville               19.60  
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Robinson, Markese          9 Darlington               16.06Q  1 
  2 Addison, Isaiah           11 Hartsville               16.53Q  2 
  3 Waterman, Ronald          -- Marlboro                 16.97Q  1 
  4 Sims, Quentin             10 Darlington               17.72Q  2 
  5 Lowery, Terrance          12 Darlington               17.23Q  1 
  6 White, Deviary            -- Crestwood                17.87Q  2 
  7 Flynn, Jaquan             11 Darlington               18.03q  2 
  8 Holloman, Jerel           10 Camden                   18.59q  1 
  9 Hunter, Rodrekous         12 Crestwood                18.60   1 
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Robinson, Markese          9 Darlington               15.78   10   
  2 Addison, Isaiah           11 Hartsville               15.89    8   
  3 Lowery, Terrance          12 Darlington               16.10    6   
  4 Flynn, Jaquan             11 Darlington               16.64    4   
  5 Waterman, Ronald          -- Marlboro                 16.75    2   
  6 Sims, Quentin             10 Darlington               16.84    1   
  7 Holloman, Jerel           10 Camden                   17.73  
  8 White, Deviary            -- Crestwood                18.13  
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 McClain, Leveshia         10 Hartsville               12.70Q  1 
  2 Rose, Shalace             12 Camden                   12.92Q  3 
  3 Fate, Tanisha             11 Crestwood           1:46:17.88Q  2 
  4 Barnes, Alexandria        12 Camden                   12.94Q  1 
  5 Ervin, Keyairria          12 Darlington               13.16Q  3 
  6 McClain, Scotia           11 Marlboro            1:46:18.25Q  2 
  7 Harmon, Chanta             8 Darlington               13.49q  3 
  8 Porter, Alexus            10 Crestwood                13.63q  3 
  9 Williams, Erica           12 Hartsville               13.82   1 
 10 Mungo, Courtney           11 Crestwood                13.99   1 
 11 Lewis, Jasmine             8 Camden                   14.10   1 
 12 James, Sheanna            10 Lakewood                 14.25   1 
 13 House, Deana               8 Darlington               14.33   1 
 14 Spears, KeVonna           11 Marlboro                 14.34   3 
 15 Wright, Breanna            8 Lakewood                 14.58   3 
 16 Davis, Alesia              8 Camden                   15.20   3 
 17 Henry, Deyonna            10 Hartsville          1:46:18.34   2 
 18 Lunn, Kirrissa             8 Darlington          1:46:18.45   2 
 19 Bostic, Latisha           11 Marlboro            1:46:19.29   2 
 20 McGee, Shanta              8 Lakewood            1:46:19.92   2 
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 McClain, Leveshia         10 Hartsville               12.69   10   
  2 Rose, Shalace             12 Camden                   12.89    8   
  3 Barnes, Alexandria        12 Camden                   12.99    6   
  4 Fate, Tanisha             11 Crestwood                13.12    4   
  5 Ervin, Keyairria          12 Darlington               13.22    2   
  6 McClain, Scotia           11 Marlboro                 13.59    1   
  7 Harmon, Chanta             8 Darlington               13.72   13.714
  8 Porter, Alexus            10 Crestwood                13.72   13.716
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Shaw, Chris               12 Hartsville               11.19Q  1 
  2 Byrd, Travis              12 Darlington               11.22Q  3 
  3 Chandler, Oliver          10 Darlington               11.47Q  2 
  4 James, Chad               12 Darlington               11.28Q  1 
  5 Wallace, Ernest           12 Hartsville               11.56Q  2 
  6 Humphrey, Jalen            9 Crestwood                11.67Q  3 
  7 Samuel, Trey              10 Hartsville               11.54q  1 
  8 Wilder, Treymayne         12 Lakewood                 11.59q  1 
  9 Flynn, Rodriguez          11 Darlington               11.70   2 
 10 Fakih, Shamari             9 Crestwood                11.96   2 
 11 Cook, Cedric              10 Camden                   11.98   1 
 12 Sumpter, Joshua            9 Camden                   12.05   3 
 13 Picou, Mubarak             9 Crestwood                12.06   1 
 14 Hughes, Chad              11 Lakewood                 12.12   3 
 15 Bellamy, Robert           10 Lakewood                 12.33   2 
 16 Sumpter, Jordan            9 Camden                   12.54   2 
 17 Snoddy, Antonio            9 Camden                   13.53   2 
 18 Wheeler, Claude            9 Crestwood                13.85   1 
 -- Scott, Devante            10 Lakewood                    DQ   3  Ran out of Lane
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Shaw, Chris               12 Hartsville               11.05   10   
  2 Byrd, Travis              12 Darlington               11.08    8   
  3 James, Chad               12 Darlington               11.12    6   
  4 Wallace, Ernest           12 Hartsville               11.23    4   
  5 Wilder, Treymayne         12 Lakewood                 11.62    2   
  6 Samuel, Trey              10 Hartsville               11.64    1   
  7 Humphrey, Jalen            9 Crestwood                11.70  
  8 Chandler, Oliver          10 Darlington               12.50  
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcneil, Heidi              8 Darlington             5:52.92   10   
  2 Hassler, Madison          12 Hartsville             6:16.80    8   
  3 Bullard, Anne-drew         8 Hartsville             6:25.66    6   
  4 Maree, Haley               9 Camden                 6:33.17    4   
  5 Flynn, Deazia              7 Darlington             6:34.07    2   
  6 Farrell, Erin             12 Hartsville             6:38.59    1   
  7 Skidmore, Chasity          7 Darlington             6:50.36  
  8 Herrington, Shaniqu       10 Crestwood              7:10.17  
  9 Dunaway, Sally            11 Camden                 7:32.89  
 10 Jones, Gabrielle          11 Marlboro               7:52.70  
 11 Milinis, Cynthia           9 Crestwood              7:57.80  
 12 Singleton, Ashleigh        9 Camden                 8:17.62  
 13 Hudson, Kristal           11 Darlington             8:40.10  
 
Event 20  Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Valle, Luke                8 Hartsville             5:07.07   10   
  2 Robinson, Aaron           10 Darlington             5:07.16    8   
  3 Robinson, Markell         12 Darlington             5:08.26    6   
  4 Moan, Jacob               12 Hartsville             5:08.40    4   
  5 Ownley, Allen             11 Hartsville             5:08.69    2   
  6 Bates, Brandon            12 Crestwood              5:16.57    1   
  7 Holland, Carlton          12 Crestwood              5:19.31  
  8 Moore, Marquis            10 Marlboro               5:30.14  
  9 Daniels, Frederick         9 Crestwood              5:34.30  
 10 Buckelew, Trey            10 Camden                 5:50.45  
 11 Boatwright, Matthew        8 Darlington             6:06.23  
 12 Martinez, Lamberto         8 Hartsville             6:29.86  
 13 Purvis, D'Jon             11 Marlboro               7:39.83  
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Darlington  'A'                                       50.18   10   
     1) Ervin, Keyairria 12             2) Sims, Ashley 11                
     3) Gale, Angel 8                   4) Lunn, Kirrissa 8               
  2 Hartsville  'A'                                       50.33    8   
     1) McClain, Leveshia 10            2) Pooler, Asia 11                
     3) Williams, Erica 12              4) Johnson, Shakaille 9           
  3 Crestwood  'A'                                        50.37    6   
     1) Dukes, Kiera 11                 2) Mungo, Courtney 11             
     3) Fate, Tanisha 11                4) Porter, Alexus 10              
  4 Lakewood  'A'                                         52.31    4   
     1) James, Sheanna 10               2) Evans, Muriel 10               
     3) Gadson, Ashley 12               4) McGee, Shanta 8                
  5 Marlboro  'A'                                         52.40    2   
     1) Moore, Dana 11                  2) McClain, Scotia 11             
     3) Spears, KeVonna 11              4) Bostic, Letisha --             
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Crestwood  'A'                                        44.63   10   
     1) Glover, Willie 11               2) Williams, Robert 11            
     3) Benjamin, Rakeem 10             4) Fakih, Shamari 9               
 -- Hartsville  'A'                                         DNF  
     1) Jackson, Josh 12                2) Shaw, Chris 12                 
     3) Wallace, Ernest 12              4) Samuel, Trey 10                
 -- Lakewood  'A'                                           DNF  
     1) Miller, Kevin 12                2) Wilder, Treymayne 12           
     3) Hughes, Chad 11                 4) Scott, Devante 10              
 -- Darlington  'A'                                         DNF  
     1) Flynn, Jaquan 11                2) Chandler, Oliver 10            
     3) Byrd, Travis 12                 4) James, Chad 12                 
 
Event 23  Girls 400 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rose, Shalace             12 Camden                   57.66   1  10   
  2 Gale, Angel                8 Darlington             1:02.14   1   8   
  3 Dukes, Kiera              11 Crestwood              1:02.28   1   6   
  4 Pooler, Asia              11 Hartsville             1:02.48   1   4   
  5 House, Deana               8 Darlington             1:04.24   1   2   
  6 Gadson, Ashley            12 Lakewood               1:04.34   1   1   
  7 McMillian, Deanna         10 Darlington             1:08.26   2 
  8 Davis, Alesia              8 Camden                 1:09.17   2 
  9 Bradley, Keymani           8 Lakewood               1:12.92   2 
 10 Crim, Kayla                9 Camden                 1:14.79   2 
 11 Wright, Breanna            8 Lakewood               1:17.00   2 
 12 Brown, Tamara             10 Camden                 1:17.20   2 
 
Event 24  Boys 400 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ervin, Demariele          10 Darlington               51.30   1  10   
  2 Miller, Kevin             12 Lakewood                 51.84   1   8   
  3 Benjamin, Rakeem          10 Crestwood                52.02   1   6   
  4 Flynn, Rodriguez          11 Darlington               52.12   1   4   
  5 Glover, Willie            11 Crestwood                53.18   1   2   
  6 Wilson, Anthony           12 Darlington               53.26   2   1   
  7 Steeves, Justin           11 Hartsville               54.17   2 
  8 Wall, Michael             12 Camden                   54.63   1 
  9 Sanders, Jymeke           11 Hartsville               55.10   2 
 10 Sparks, Byron             11 Darlington               55.95   1 
 11 Easterling, Robert        10 Marlboro                 56.77   2 
 12 Mcmcall, Kadeem           -- Marlboro                 58.47   2 
 13 Richardson, Latrell       10 Camden                   58.60   3 
 14 Cooke, Alexx               9 Camden                   58.75   2 
 15 Johnson, Darius           11 Crestwood                58.94   1 
 16 Williams, Robert          11 Crestwood                59.18   2 
 17 Bridges, Taiwan            9 Marlboro                 59.85   3 
 18 Moore, Tyvon               9 Marlboro               1:05.27   3 
 19 Snoddy, Antonio            9 Camden                 1:09.51   3 
 
Event 25  Girls 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mccullough, Cierra        11 Darlington             1:10.41   10   
  2 Holmes, Ty-ling            9 Hartsville             1:15.42    8   
  3 Dengokl, Senora            8 Lakewood               1:16.58    6   
  4 Sims, Ashley              11 Darlington             1:18.81    4   
  5 Rogers, Denyetta           9 Hartsville             1:19.91    2   
  6 Nichols, Shakira          12 Darlington             1:20.80    1   
 -- Love, Lavender            -- Marlboro                    DQ   Ran out of Lane
 
Event 26  Boys 400 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robinson, Markese          9 Darlington               58.70   1  10   
  2 McCall, Brett             11 Darlington               58.75   1   8   
  3 Boykin, Tim               12 Camden                 1:00.38   1   6   
  4 Sims, Quentin             10 Darlington             1:02.06   1   4   
  5 Bates, Brandon            12 Crestwood              1:03.14   1   2   
  6 Waterman, Ronald          -- Marlboro               1:03.39   1   1   
  7 Holloman, Jerel           10 Camden                 1:04.76   2 
  8 Hunter, Rodrekous         12 Crestwood              1:05.85   2 
  9 White, Deviary            -- Crestwood              1:08.49   2 
 10 Addison, Isaiah           11 Hartsville             1:11.51   1 
 
Event 27  Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Evans, Muriel             10 Lakewood               2:30.53   10   
  2 Mcneil, Heidi              8 Darlington             2:37.74    8   
  3 Flynn, Deazia              7 Darlington             2:49.84    6   
  4 Hassler, Madison          12 Hartsville             2:50.92    4   
  5 Herrington, Shaniqu       10 Crestwood              2:56.22    2   
  6 Coullette, Chelsea        12 Lakewood               2:58.26    1   
  7 Skidmore, Chasity          7 Darlington             3:06.84  
  8 Brown, Tamara             10 Camden                 3:08.78  
  9 Brown, Kiyla               8 Darlington             3:12.99  
 10 Crim, Kayla                9 Camden                 3:19.86  
 11 Milinis, Cynthia           9 Crestwood              3:22.07  
 
Event 28  Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wall, Michael             12 Camden                 2:13.91   10   
  2 Allen, Justin             12 Darlington             2:14.79    8   
  3 Shake, Kyle               12 Darlington             2:14.92    6   
  4 Robinson, Markell         12 Darlington             2:14.99    4   
  5 Moore, Antwan             12 Crestwood              2:15.78    2   
  6 Cooper, Frantin           12 Hartsville             2:17.01    1   
  7 Brockington, Chantz       10 Darlington             2:20.50  
  8 Jones, Otis                9 Lakewood               2:20.75  
  9 Bates, Brandon            12 Crestwood              2:32.59  
 10 Cooke, Alexx               9 Camden                 2:38.71  
 11 Lovely, Tyrell             9 Lakewood               2:40.62  
 12 Wesley, Tevin             12 Hartsville             2:42.54  
 13 Bridges, Taiwan            9 Marlboro               2:44.16  
 14 Richardson, Latrell       10 Camden                 2:45.87  
 15 Hassler, Cameron           8 Hartsville             2:46.21  
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McClain, Leveshia         10 Hartsville               25.32   1  10   
  2 Rose, Shalace             12 Camden                   25.89   1   8   
  3 Ervin, Keyairria          12 Darlington               26.02   1   6   
  4 Henry, Deyonna            10 Hartsville               26.60   1   4   
  5 Gale, Angel                8 Darlington               26.65   1   2   
  6 Barnes, Alexandria        12 Camden                   26.82   1   1   
  7 McClain, Scotia           11 Marlboro                 27.44   1 
  8 Lunn, Kirrissa             8 Darlington               27.78   2 
  9 Fate, Tanisha             11 Crestwood                27.85   1 
 10 Johnson, Shakaille         9 Hartsville               28.09   2 
 11 Porter, Alexus            10 Crestwood                28.17   2 
 12 Andrews, Shaikiel          8 Hartsville               28.72   2 
 13 House, Deana               8 Darlington               29.18   2 
 14 Bostic, Latisha           11 Marlboro                 29.71   3 
 15 James, Sheanna            10 Lakewood                 29.73   2 
 16 Spears, KeVonna           11 Marlboro                 29.89   3 
 17 Davis, Alesia              8 Camden                   31.61   3 
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Shaw, Chris               12 Hartsville               22.59   1  10   
  2 Wallace, Ernest           12 Hartsville               22.76   1   8   
  3 Flynn, Rodriguez          11 Darlington               22.87   1   6   
  4 Byrd, Travis              12 Darlington               23.33   1   4   
  5 Humphrey, Jalen            9 Crestwood                23.69   2   2   
  6 Sumpter, Joshua            9 Camden                   23.78   2   1   
  7 Scott, Devante            10 Lakewood                 23.81   1 
  8 Hughes, Chad              11 Lakewood                 23.82   1 
  8 Sparks, Byron             11 Darlington               23.82   1 
 10 Fakih, Shamari             9 Crestwood                23.87   2 
 11 Clyburn, Jabari           12 Hartsville               23.99   2 
 12 Williams, Daveon          10 Darlington               24.04   2 
 13 Way, Shaun                10 Lakewood                 24.05   2 
 14 Cook, Cedric              10 Camden                   24.17   3 
 15 Sumpter, Jordan            9 Camden                   24.64   3 
 16 Picou, Mubarak             9 Crestwood                25.04   2 
 17 Mcmcall, Kadeem           -- Marlboro                 25.24   3 
 18 Snoddy, Antonio            9 Camden                   26.48   3 
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcneil, Heidi              8 Darlington            14:10.50   10   
  2 Bullard, Anne-drew         8 Hartsville            14:22.87    8   
  3 Farrell, Erin             12 Hartsville            14:46.68    6   
  4 Price, Emili              11 Hartsville            15:11.43    4   
  5 Skidmore, Chasity          7 Darlington            16:35.52    2   
  6 Flynn, Deazia              7 Darlington            16:39.90    1   
  7 Dunaway, Sally            11 Camden                18:11.93  
  8 Milinis, Cynthia           9 Crestwood             19:11.73  
  9 Singleton, Ashleigh        9 Camden                19:22.53  
 10 Herrington, Shaniqu       10 Crestwood             20:54.99  
 11 Hudson, Kristal           11 Darlington            21:03.96  
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harrell, Keontae          12 Darlington            11:18.07   10   
  2 Valle, Luke                8 Hartsville            11:29.28    8   
  3 Wood, Travis               9 Darlington            11:41.38    6   
  4 Ownley, Allen             11 Hartsville            11:52.58    4   
  5 Moore, Marquis            10 Marlboro              12:19.16    2   
  6 Daniels, Frederick         9 Crestwood             12:19.84    1   
  7 Robinson, Aaron           10 Darlington            12:49.02  
  8 Drew, Justin               9 Darlington            12:50.00  
  9 Holland, Carlton          12 Crestwood             13:14.25  
 10 Moan, Jacob               12 Hartsville            13:33.67  
 11 Buckelew, Trey            10 Camden                13:40.88  
 12 Rogers, James             11 Crestwood             14:03.27  
 13 Wiley, Vincent            10 Crestwood             14:52.74  
 -- Purvis, D'Jon             11 Marlboro                   DNF  
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Hartsville  'A'                                     4:11.11   10   
     1) McClain, Leveshia 10            2) Pooler, Asia 11                
     3) Glover, Eriana 8                4) Henry, Deyonna 10              
  2 Darlington  'A'                                     4:16.71    8   
     1) Mccullough, Cierra 11           2) Gale, Angel 8                  
     3) Lunn, Kirrissa 8                4) House, Deana 8                 
  3 Lakewood  'A'                                       4:34.49    6   
     1) Evans, Muriel 10                2) Coullette, Chelsea 12          
     3) Gadson, Ashley 12               4) Bradley, Keymani 8             
 
Event 34  Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Darlington  'A'                                     3:34.32   10   
     1) Robinson, Markell 12            2) Flynn, Rodriguez 11            
     3) Ervin, Demariele 10             4) Robinson, Markese 9            
  2 Crestwood  'A'                                      3:39.91    8   
     1) Moore, Antwan 12                2) Glover, Willie 11              
     3) Williams, Robert 11             4) Benjamin, Rakeem 10            
  3 Camden  'A'                                         3:40.92    6   
     1) Wall, Michael 12                2) Richardson, Latrell 10         
     3) Holloman, Jerel 10              4) Boykin, Tim 12                 
  4 Hartsville  'A'                                     3:47.61    4   
     1) Steeves, Justin 11              2) Jackson, Josh 12               
     3) Shaw, Chris 12                  4) Addison, Isaiah 11             
  5 Marlboro  'A'                                       4:00.35    2   
     1) Waterman, Ronald --             2) Moore, Marquis 10              
     3) Easterling, Robert 10           4) Moore, Tyvon 9                 
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Darlington                 186        2) Hartsville                142   
    3) Crestwood                   60        4) Lakewood                   42   
    5) Camden                      41        6) Marlboro                   31   
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Darlington                 246        2) Crestwood                  93   
    3) Hartsville                  79        4) Camden                     50   
    5) Marlboro                    21        6) Lakewood                   14