Licensed to Network Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/2/2015 02:25 PM
                               Big 8 Conference                                
                          Track & Field Championships                          
                Science Hill HS, Johnson City, TN  - 4/28/2011                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash HS Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Haley Phipps              12 Dobyns-Bennett           13.03Q  3 
  2 Chrystal Derr              9 Dobyns-Bennett           13.11Q  1 
  3 Ashlee Mitchell           SO Tennessee                13.16Q  2 
  4 riley milhorn              9 Sullivan South           13.36Q  1 
  5 Braeden Edwards            9 Sullivan South           13.68Q  3 
  6 Bree Hall                 10 Science Hill             13.99Q  2 
  7 Gracie Cross              11 Dobyns-Bennett           13.67q  1 
  8 Paula Domscheit           11 Science Hill             13.70q  1 
  9 Keyanna Jacobs            SO Tennessee                14.15q  3 
 10 Cassie Million            10 Daniel Boone             14.17   2 
 11 tristan pennington        10 Sullivan South           14.26   2 
 12 Jordan Holland            12 David Crockett           14.35   1 
 13 Makenzi Sells              9 Daniel Boone             14.53   3 
 14 Gracie Craig               9 Daniel Boone             14.67   3 
 15 Maegan Ramsey              9 Sullivan Central         14.76   2 
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Chrystal Derr              9 Dobyns-Bennett           12.94   10   
  2 Haley Phipps              12 Dobyns-Bennett           13.07    8   
  3 Ashlee Mitchell           SO Tennessee                13.13    6   
  4 Gracie Cross              11 Dobyns-Bennett           13.56    5   
  5 riley milhorn              9 Sullivan South           13.72    4   
  6 Paula Domscheit           11 Science Hill             13.90    3   
  7 Bree Hall                 10 Science Hill             13.98    2   
  8 Braeden Edwards            9 Sullivan South           14.04    1   
  9 Keyanna Jacobs            SO Tennessee                14.43  
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash HS Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Malik Foreman             10 Dobyns-Bennett           11.23Q  1 
  2 Ryan Mitchell             12 Science Hill             11.40Q  2 
  3 Alex Pender               SO Tennessee                11.67Q  3 
  4 Sam Barton                10 Volunteer High           11.52Q  1 
  5 Tyler Davidson            12 Volunteer High           11.54Q  2 
  6 Justin Groomes            11 Sullivan South           11.88Q  3 
  7 Paul Wagner               11 Sullivan South           11.61q  2 
  8 Jamil Daggs               FR Tennessee                11.77q  2 
  9 Seth Barger               10 Dobyns-Bennett           11.90q  3 
 10 Alex Lundberg             10 Science Hill             11.90   3 
 11 Jordan Turner             10 David Crockett           11.93   2 
 12 Reggie Peterson           12 Dobyns-Bennett           12.11   1 
 13 Corey Kinkead             11 Sullivan Central         12.12   2 
 14 Austin McClemore          11 Daniel Boone             12.15   1 
 15 Andrew Valk               12 Sullivan South           12.28   1 
 16 John Barker               12 Daniel Boone             12.37   1 
 17 Michael Thomas            10 David Crockett           13.51   3 
 18 Caleb Arrowood            10 David Crockett           14.11   3 
 -- Robert Kinkead            12 Sullivan Central            FS   2 
 -- Adrian Lavergne           JR Tennessee                   FS   3 
 
Event 2  Boys 100 Meter Dash HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Malik Foreman             10 Dobyns-Bennett           11.13   10   
  2 Sam Barton                10 Volunteer High           11.36    8   
  3 Ryan Mitchell             12 Science Hill             11.39    6   
  4 Alex Pender               SO Tennessee                11.45    5   
  5 Tyler Davidson            12 Volunteer High           11.57    4   
  6 Paul Wagner               11 Sullivan South           11.68    3   
  7 Seth Barger               10 Dobyns-Bennett           11.71    2   
  8 Jamil Daggs               FR Tennessee                11.88    1   
 
Event 3  Girls 200 Meter Dash HS Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Haley Phipps              12 Dobyns-Bennett           26.65Q  1 
  2 Briasha Russell           12 Dobyns-Bennett           26.93Q  3 
  3 Chrystal Derr              9 Dobyns-Bennett           26.96Q  2 
  4 Ashlee Mitchell           SO Tennessee                27.34Q  3 
  5 riley milhorn              9 Sullivan South           27.67Q  1 
  6 Caprisha Webster           9 Science Hill             27.97Q  2 
  7 Olivia Greeley             9 Science Hill             28.01q  1 
  8 Emily Armstrong            9 Volunteer High           28.33q  2 
  9 Braeden Edwards            9 Sullivan South           28.52q  3 
 10 Cassie Million            10 Daniel Boone             29.14   2 
 11 Makenzi Sells              9 Daniel Boone             29.38   3 
 12 Keyanna Jacobs            SO Tennessee                29.41   3 
 13 Briana Scott              11 Science Hill             29.62   1 
 14 Abby Childress             9 Sullivan South           29.81   2 
 15 Carey Jones               10 Daniel Boone             29.93   1 
 16 Maegan Ramsey              9 Sullivan Central         30.85   2 
 17 Andrea Jennings           10 Volunteer High           31.08   1 
 18 Shannon Duffy             10 David Crockett           35.52   3 
 
Event 3  Girls 200 Meter Dash HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Haley Phipps              12 Dobyns-Bennett           26.23   10   
  2 Briasha Russell           12 Dobyns-Bennett           26.49    8   
  3 Chrystal Derr              9 Dobyns-Bennett           26.57    6   
  4 Ashlee Mitchell           SO Tennessee                27.04    5   
  5 riley milhorn              9 Sullivan South           27.84    4   
  6 Caprisha Webster           9 Science Hill             28.05    3   
  7 Emily Armstrong            9 Volunteer High           28.45    2   
  8 Braeden Edwards            9 Sullivan South           28.60    1   
 -- Olivia Greeley             9 Science Hill                FS  
 
Event 4  Boys 200 Meter Dash HS Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Malik Foreman             10 Dobyns-Bennett           22.53Q  1 
  2 Alex Lundberg             10 Science Hill             23.49Q  2 
  3 Adrian Lavergne           JR Tennessee                23.68Q  3 
  4 Eric Jones                12 Sullivan Central         24.03Q  1 
  5 Brody Lowery               9 Volunteer High           24.21Q  3 
  6 Christian Studer          12 Daniel Boone             24.38Q  2 
  7 Andrew Valk               12 Sullivan South           24.40q  3 
  8 Jamil Daggs               FR Tennessee                24.52q  2 
  9 Jordan Lawson             11 Volunteer High           24.53q  2 
 10 Austin McClemore          11 Daniel Boone             24.54   1 
 11 Justin Groomes            11 Sullivan South           24.67   1 
 12 Paul Wagner               11 Sullivan South           24.75   3 
 13 Ashton Wilson              9 Daniel Boone             24.97   2 
 14 Robert Kinkead            12 Sullivan Central         25.06   2 
 15 Ben Martin                10 David Crockett           25.21   1 
 16 Ishmael Ouattara          12 Science Hill             25.26   1 
 17 Blaine Marshall           10 Science Hill             25.35   3 
 
Event 4  Boys 200 Meter Dash HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Malik Foreman             10 Dobyns-Bennett           22.76   10   
  2 Adrian Lavergne           JR Tennessee                23.48    8   
  3 Eric Jones                12 Sullivan Central         23.53    6   
  4 Alex Lundberg             10 Science Hill             23.76    5   
  5 Jordan Lawson             11 Volunteer High           24.08    4   
  6 Andrew Valk               12 Sullivan South           24.30    3   
  7 Christian Studer          12 Daniel Boone             24.34    2   
  8 Jamil Daggs               FR Tennessee                24.36    1   
  9 Brody Lowery               9 Volunteer High           24.63  
 
Event 5  Girls 400 Meter Dash HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jocelyn Grigsby            9 Dobyns-Bennett         1:02.80   2  10   
  2 Haley Phipps              12 Dobyns-Bennett         1:03.08   2   8   
  3 Caitlin Wood              SR Tennessee              1:03.12   2   6   
  4 Brie Rector               11 Daniel Boone           1:03.52   2   5   
  5 Hannah Everhart           10 Daniel Boone           1:03.90   2   4   
  6 April Thomas              11 Dobyns-Bennett         1:04.45   2   3   
  7 Alyssa Markel             SO Tennessee              1:05.59   1   2   
  8 Sarah Collins             10 Sullivan South         1:06.02   2   1   
  9 Olivia Greeley             9 Science Hill           1:06.71   2 
 10 courtney mckenzie         10 Sullivan South         1:07.35   1 
 11 Savannah Garland          11 Science Hill           1:07.95   1 
 12 Hannah Hausman             9 Science Hill           1:09.14   1 
 13 Andrea Jennings           10 Volunteer High         1:09.38   1 
 14 Faith Hicks               11 David Crockett         1:15.73   1 
 15 Sydney Norwood             9 Sullivan Central       1:23.02   1 
 
Event 6  Boys 400 Meter Dash HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Malik Foreman             10 Dobyns-Bennett           51.37   3  10   
  2 Aaron Greene              11 Science Hill             51.55   3   8   
  3 Will Morrison             12 Science Hill             51.85   3   6   
  4 Devaun Swafford           10 Dobyns-Bennett           52.05   3   5   
  5 Maurice Cannon            12 Dobyns-Bennett           52.26   3   4   
  6 Justin Fahn               SR Tennessee                53.60   3   3   
  7 Mitchell Crowe            10 Sullivan South           54.03   3   2   
  8 Hunter Ford               12 Daniel Boone             54.24   2   1   
  9 Brody Lowery               9 Volunteer High           54.46   2 
 10 JaMichael Miller          JR Tennessee                55.42   3 
 11 Austin Mclean             12 Sullivan South           55.87   3 
 12 Matt Hughes               10 Sullivan Central         56.11   2 
 13 Fred Lam                  10 Science Hill             56.25   2 
 14 Brenton Hubbard           12 Sullivan South           57.17   2 
 15 Evan Price                10 Volunteer High           58.76   2 
 16 Connor Davenport           9 Daniel Boone             59.20   2 
 17 Jared Phillips             9 Daniel Boone           1:01.08   1 
 18 Rico Vaquero              12 David Crockett         1:01.12   2 
 19 Phillip Kyker             12 David Crockett         1:02.84   1 
 20 Sam Wright                10 David Crockett         1:09.07   1 
 
Event 7  Girls 800 Meter Run HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ellen Ehrenfried          11 Dobyns-Bennett         2:24.42   2  10   
  2 Emily Williams            10 Sullivan Central       2:26.66   2   8   
  3 Molly Foster              10 Science Hill           2:26.85   2   6   
  4 Olivia Loveless           12 Dobyns-Bennett         2:30.58   2   5   
  5 Brittanie Hubbard          9 Daniel Boone           2:32.38   2   4   
  6 Martha Mccoy              10 Science Hill           2:33.48   2   3   
  7 Alexa Zimmerman            9 Dobyns-Bennett         2:33.51   2   2   
  8 Courtney Keith             9 Science Hill           2:35.18   1   1   
  9 Maria Long                10 Sullivan Central       2:38.49   2 
 10 Mckenzie Patten           12 Sullivan South         2:38.76   1 
 11 Michelle Smith            SR Tennessee              2:41.12   2 
 12 Sierra Howard             SO Tennessee              2:45.22   1 
 13 Abigail Rider              9 Volunteer High         2:51.35   2 
 14 Emily Runion              12 David Crockett         2:52.28   1 
 15 Anabel Bouton              9 Sullivan Central       3:00.34   1 
 16 kasey webb                11 Sullivan South         3:08.28   1 
 17 Elizabeth Metcalf          9 Daniel Boone           3:11.78   1 
 18 Ivy Thornburg              9 Daniel Boone           3:19.50   1 
 
Event 8  Boys 800 Meter Run HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chris Mcelroy             11 Dobyns-Bennett         1:58.98   2  10   
  2 Adam Chase                12 Dobyns-Bennett         2:03.30   2   8   
  3 Jordan Roth               10 Daniel Boone           2:04.72   2   6   
  4 Christopher Boardwine     12 Daniel Boone           2:05.78   2   5   
  5 Carl Oberfetinger          9 Dobyns-Bennett         2:05.87   2   4   
  6 Hayde Borgehetti-metz      9 Volunteer High         2:08.40   2   3   
  7 Davon Woodmancy           10 Science Hill           2:08.78   2   2   
  8 Johnathan Foote           SO Tennessee              2:09.23   2   1   
  9 Austin Ecker              10 Sullivan South         2:16.64   1 
 10 Hunter Lowe               12 Daniel Boone           2:18.00   1 
 11 David Mcfarland            9 Volunteer High         2:18.28   2 
 12 Alex Hartley              10 Sullivan South         2:18.86   1 
 13 Jacob Lewis               12 David Crockett         2:19.48   1 
 14 Morgan Greene              9 Sullivan Central       2:20.83   1 
 15 Joey Spanovich            JR Tennessee              2:21.57   1 
 16 Chris Dunn                SR Tennessee              2:23.86   1 
 17 Nick Hopkins              11 Science Hill           2:24.30   2 
 18 Sam Wright                10 David Crockett         3:01.84   1 
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ellen Ehrenfried          11 Dobyns-Bennett         5:19.55   2  10   
  2 Martha Mccoy              10 Science Hill           5:27.49   2   8   
  3 Olivia Loveless           12 Dobyns-Bennett         5:32.61   2   6   
  4 Sarah Fickley              9 Science Hill           5:34.66   2   5   
  5 Alexa Zimmerman            9 Dobyns-Bennett         5:41.66   2   4   
  6 Mckenzie Patten           12 Sullivan South         5:54.00   2   3   
  7 Michelle Smith            SR Tennessee              5:54.96   2   2   
  8 Macy Carrier              FR Tennessee              5:56.06   2   1   
  9 Hannah Dunbar             10 Science Hill           5:57.67   2 
 10 Maria Long                10 Sullivan Central       5:59.29   2 
 11 Leslie Ecklund            11 Sullivan Central       6:13.84   2 
 12 Amanda Mills              JR Tennessee              6:28.31   2 
 13 Emily Runion              12 David Crockett         6:29.62   2 
 14 Elizabeth Metcalf          9 Daniel Boone           7:15.82   2 
 15 courtney mckenzie         10 Sullivan South         7:31.75   2 
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chris Mcelroy             11 Dobyns-Bennett         4:23.70   2  10   
  2 Adam Chase                12 Dobyns-Bennett         4:28.08   2   8   
  3 Carl Oberfetinger          9 Dobyns-Bennett         4:38.23   2   6   
  4 Christopher Boardwine     12 Daniel Boone           4:41.85   2   5   
  5 Jordan Roth               10 Daniel Boone           4:48.44   2   4   
  6 Garrett Roberts           11 Sullivan South         4:48.89   2   3   
  7 Roderick Bowman           10 Daniel Boone           4:49.65   2   2   
  8 Nick Hopkins              11 Science Hill           4:50.77   1   1   
  9 Andre' Blow               SR Tennessee              4:51.62   2 
 10 Sterling Rollins          10 Science Hill           4:54.77   2 
 11 Hayde Borgehetti-metz      9 Volunteer High         4:58.50   2 
 12 Adam Mcelroy              12 Science Hill           5:03.61   1 
 13 Evan Huvane               SO Tennessee              5:06.65   2 
 14 Morgan Greene              9 Sullivan Central       5:08.75   1 
 15 Conor Haaser              SR Tennessee              5:12.00   1 
 16 Steve Endicott            12 Sullivan South         5:13.77   1 
 17 Cody Clark                 9 Sullivan Central       5:19.82   1 
 18 Jacob Lewis               12 David Crockett         5:29.34   1 
 19 Alex Hartley              10 Sullivan South         5:30.49   1 
 
Event 11  Girls 3200 Meter Run HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Molly Foster              10 Science Hill          11:18.58   10   
  2 Martha Mccoy              10 Science Hill          11:44.43    8   
  3 Ellen Ehrenfried          11 Dobyns-Bennett        11:49.92    6   
  4 Sarah Fickley              9 Science Hill          11:50.84    5   
  5 Alexa Zimmerman            9 Dobyns-Bennett        12:28.18    4   
  6 Brittanie Hubbard          9 Daniel Boone          12:42.06    3   
  7 Mckenzie Patten           12 Sullivan South        12:47.21    2   
  8 Macy Carrier              FR Tennessee             12:52.88    1   
  9 Michelle Smith            SR Tennessee             12:59.23  
 10 Jamie Almeria              9 Dobyns-Bennett        13:20.90  
 11 Sierra Howard             SO Tennessee             13:25.58  
 12 Sierra Hanson              9 Daniel Boone          13:43.47  
 13 Emily Runion              12 David Crockett        13:45.25  
 14 Taylor Slaughter           9 Sullivan South        14:26.06  
 15 Abigail Rider              9 Volunteer High        14:46.81  
 16 Ruby Millican              9 Sullivan Central      14:48.10  
 17 Devon Adams               11 Daniel Boone          16:41.55  
 
Event 12  Boys 3200 Meter Run HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Adam Chase                12 Dobyns-Bennett         9:42.32   10   
  2 Brennon Nelson            11 Science Hill           9:55.79    8   
  3 Hayde Borgehetti-metz      9 Volunteer High        10:10.47    6   
  4 Roderick Bowman           10 Daniel Boone          10:10.53    5   
  5 Christopher Boardwine     12 Daniel Boone          10:14.95    4   
  6 Andre' Blow               SR Tennessee             10:16.96    3   
  7 Davon Woodmancy           10 Science Hill          10:28.60    2   
  8 Evan Huvane               SO Tennessee             10:29.63    1   
  9 Adam Mcelroy              12 Science Hill          10:30.92  
 10 Brandon Ward              12 Dobyns-Bennett        10:33.74  
 11 Mike Donnellan            12 Dobyns-Bennett        10:36.74  
 12 Garrett Roberts           11 Sullivan South        10:39.02  
 13 Sean McCarty              SO Tennessee             10:53.09  
 14 Cody Clark                 9 Sullivan Central      11:26.99  
 15 Jacob Cutshall             9 Daniel Boone          11:43.81  
 16 Nate Lancaster            11 Sullivan Central      12:45.22  
 17 Ben Firth                 10 Sullivan South        12:51.92  
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles HS Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Jennifer Cannon           JR Tennessee                15.06Q  1 
  2 Gabriella Vella           10 Science Hill             17.47Q  2 
  3 Jessica Norris            11 Science Hill             17.57Q  2 
  4 Sabrina Pickwell          10 Dobyns-Bennett           18.24Q  1 
  5 Grace Belt                10 Science Hill             18.01Q  2 
  6 Meredith Grant            11 Sullivan Central         18.62Q  1 
  7 Samantha Gudger           FR Tennessee                18.87q  1 
  8 Jacqueline Kestner        12 Sullivan Central         19.05q  1 
  9 Abbi Greene               11 Daniel Boone             19.30q  1 
 10 Alicyn York               12 Daniel Boone             20.57   2 
 11 Gracie Craig               9 Daniel Boone             20.62   2 
 
Event 13  Girls 100 Meter Hurdles HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Jennifer Cannon           JR Tennessee                14.85   10   
  2 Samantha Gudger           FR Tennessee                16.90    8   
  3 Gabriella Vella           10 Science Hill             17.34    6   
  4 Grace Belt                10 Science Hill             17.71    5   
  5 Jessica Norris            11 Science Hill             17.94    4   
  6 Sabrina Pickwell          10 Dobyns-Bennett           18.17    3   
  7 Meredith Grant            11 Sullivan Central         18.36    2   
  8 Abbi Greene               11 Daniel Boone             18.64    1   
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles HS Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Sam Barton                10 Volunteer High           15.63Q  2 
  2 Trey Hutchinson           12 Dobyns-Bennett           15.64Q  1 
  3 David Pencarinha          11 Dobyns-Bennett           16.41Q  1 
  4 Chase Seeger              12 Sullivan Central         17.22Q  2 
  5 Riley Anderson            11 Sullivan South           17.60Q  1 
  6 Dj Conner                 12 Daniel Boone             18.51Q  2 
  7 Logan Cassell             12 Sullivan Central         18.72q  1 
  8 Jackson Seaver            10 Science Hill             19.69q  2 
  9 Grahm Witherspoon         12 Sullivan South           19.98q  1 
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Trey Hutchinson           12 Dobyns-Bennett           16.05   10   
  2 Sam Barton                10 Volunteer High           16.30    8   
  3 Chase Seeger              12 Sullivan Central         16.79    6   
  4 David Pencarinha          11 Dobyns-Bennett           17.00    5   
  5 Riley Anderson            11 Sullivan South           17.86    4   
  6 Dj Conner                 12 Daniel Boone             18.41    3   
  7 Jackson Seaver            10 Science Hill             19.43    2   
  8 Logan Cassell             12 Sullivan Central         19.64    1   
  9 Grahm Witherspoon         12 Sullivan South           20.04  
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jennifer Cannon           JR Tennessee                43.51   1  10   
  2 Gracie Cross              11 Dobyns-Bennett           49.52   1   8   
  3 Grace Belt                10 Science Hill             50.40   1   6   
  4 Lauren Feathers            9 Dobyns-Bennett           53.19   1   5   
  5 Meredith Grant            11 Sullivan Central         53.46   1   4   
  6 Alicyn York               12 Daniel Boone             54.20   1   3   
  7 Briana Scott              11 Science Hill             54.31   2   2   
  8 Gabriella Vella           10 Science Hill             56.37   1   1   
  9 Abbi Greene               11 Daniel Boone             58.45   2 
 -- Emmanuelle Warren         12 Daniel Boone               DNF   1 
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles HS Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sam Barton                10 Volunteer High           40.45   1  10   
  2 David Pencarinha          11 Dobyns-Bennett           43.10   1   8   
  3 Logan Cassell             12 Sullivan Central         43.68   1   6   
  4 Reggie Peterson           12 Dobyns-Bennett           44.22   1   5   
  5 Drew Wilson               11 Dobyns-Bennett           46.02   1   4   
  6 Dj Conner                 12 Daniel Boone             47.35   1   3   
  7 Grahm Witherspoon         12 Sullivan South           48.03   2   2   
  8 Riley Anderson            11 Sullivan South           48.71   1   1   
  9 Joel Woods                 9 Science Hill             49.70   2 
 10 Jackson Seaver            10 Science Hill             59.66   2 
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dobyns Bennett High School                            49.11   10   
  2 Volunteer High School                                 52.39    8   
     1) Bree Cassidy 10                 2) Andrea Jennings 10             
     3) Ariella Sutton 10               4) Emily Armstrong 9              
  3 Tennessee High School                                 52.43    6   
     1) Sierra White JR                 2) Caitlin Wood SR                
     3) Samantha Gudger FR              4) Maddie Gilmer JR               
  4 Sullivan South High School                            53.07    5   
     1) tristan pennington 10           2) Abby Childress 9               
     3) Braeden Edwards 9               4) riley milhorn 9                
  5 Daniel Boone High School                              53.96    4   
     1) Tiffani Hill 11                 2) Carey Jones 10                 
     3) Cassie Million 10               4) Gracie Craig 9                 
  6 Sullivan Central High School                          55.40    3   
     1) Mikaela Carter 9                2) Megan Cross 9                  
     3) Rachel Harr 9                   4) Maegan Ramsey 9                
  7 David Crockett High School                            56.25    2   
     1) Faith Hicks 11                  2) Cassie Buchanan 10             
     3) Jordan Holland 12               4) Anna Hackl 11                  
 -- Science Hill High School                                 FS  
     1) Jaleessa Kennedy 10             2) Bree Hall 10                   
     3) Kayla Black 10                  4) Caprisha Webster 9             
 
Event 18  Boys 4x100 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dobyns Bennett High School                            43.13   10   
  2 Tennessee High School                                 44.46    8   
     1) Adrian Lavergne JR              2) Joel Kreiss JR                 
     3) Jamil Daggs FR                  4) Alex Pender SO                 
  3 Sullivan South High School                            45.06    6   
     1) Andrew Valk 12                  2) Riley Anderson 11              
     3) Justin Groomes 11               4) Paul Wagner 11                 
  4 Daniel Boone High School                              45.23    5   
     1) Dj Conner 12                    2) John Barker 12                 
     3) Christian Studer 12             4) Austin McClemore 11            
  5 Science Hill High School                              45.31    4   
     1) Aaron Greene 11                 2) Alex Lundberg 10               
     3) Ben Neis-Eldridge 11            4) Blaine Marshall 10             
  6 Volunteer High School                                 46.37    3   
     1) Jordan Lawson 11                2) Tyler Davidson 12              
     3) Tanner Dixon 9                  4) Jesse Clendenin 9              
  7 Sullivan Central High School                          46.87    2   
     1) Josh Capwell 10                 2) Gavin Smith 10                 
     3) Randy Brightsen 9               4) Dalton Hinkel 9                
  8 David Crockett High School                            48.08  
     1) Rico Vaquero 12                 2) Reilly Fox 12                  
     3) Ben Martin 10                   4) Jordan Turner 10               
 
Event 19  Girls 4x200 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Volunteer High School                               1:54.60   10   
     1) Bree Cassidy 10                 2) Andrea Jennings 10             
     3) Ariella Sutton 10               4) Emily Armstrong 9              
  2 Dobyns Bennett High School                          1:54.70    8   
  3 Science Hill High School                            1:57.20    6   
     1) Leah Owens 11                   2) Jaleessa Kennedy 10            
     3) Bree Hall 10                    4) Caprisha Webster 9             
  4 Tennessee High School                               1:58.00    5   
     1) Maddie Gilmer JR                2) Chris Estes JR                 
     3) Maggie Matson JR                4) Toya Jemes SO                  
  5 Daniel Boone High School                            1:58.50    4   
     1) Tiffani Hill 11                 2) Abbi Greene 11                 
     3) Alicyn York 12                  4) Cassie Million 10              
  6 Sullivan South High School                          1:59.00    3   
     1) Abby Childress 9                2) natalie street 10              
     3) Braeden Edwards 9               4) riley milhorn 9                
  7 Sullivan Central High School                        2:03.30    2   
     1) Mikaela Carter 9                2) Megan Cross 9                  
     3) Rachel Harr 9                   4) Maegan Ramsey 9                
  8 David Crockett High School                          2:08.90  
     1) Samantha Jones 11               2) Cassie Buchanan 10             
     3) Anna Hackl 11                   4) Ashlyn Fox 10                  
 
Event 20  Boys 4x200 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Tennessee High School                               1:31.82   10   
     1) Adrian Lavergne JR              2) Joel Kreiss JR                 
     3) Jamil Daggs FR                  4) Alex Pender SO                 
  2 Sullivan South High School                          1:33.23    8   
     1) Andrew Valk 12                  2) Justin Groomes 11              
     3) Mitchell Crowe 10               4) Paul Wagner 11                 
  3 Daniel Boone High School                            1:34.73    6   
     1) Dj Conner 12                    2) John Barker 12                 
     3) Christian Studer 12             4) Austin McClemore 11            
  4 Volunteer High School                               1:35.19    5   
     1) Jordan Lawson 11                2) Tyler Davidson 12              
     3) Tanner Dixon 9                  4) Jesse Clendenin 9              
  5 Science Hill High School                            1:35.30    4   
     1) Alex Lundberg 10                2) Ben Neis-Eldridge 11           
     3) Blaine Marshall 10              4) Ishmael Ouattara 12            
  6 Sullivan Central High School                        1:35.96    3   
     1) Chase Seeger 12                 2) Corey Kinkead 11               
     3) Eric Jones 12                   4) Robert Kinkead 12              
  7 David Crockett High School                          1:41.11    2   
     1) Rico Vaquero 12                 2) Ben Martin 10                  
     3) Jordan Turner 10                4) Michael Thomas 10              
 -- Dobyns Bennett High School                              DNF  
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Tennessee High School                               4:16.81   10   
     1) Sierra White JR                 2) Caitlin Wood SR                
     3) Samantha Gudger FR              4) Alyssa Markel SO               
  2 Dobyns Bennett High School                          4:24.85    8   
  3 Daniel Boone High School                            4:27.89    6   
     1) Dominique Carpenter 12          2) Brie Rector 11                 
     3) Hannah Everhart 10              4) Carey Jones 10                 
  4 Science Hill High School                            4:33.90    5   
     1) Molly Foster 10                 2) Martha Mccoy 10                
     3) Sarah Fickley 9                 4) Olivia Greeley 9               
  5 Sullivan South High School                          4:35.46    4   
     1) Mckenzie Patten 12              2) Sarah Collins 10               
     3) courtney mckenzie 10            4) natalie street 10              
  6 David Crockett High School                          4:59.67    3   
     1) Faith Hicks 11                  2) Cassie Buchanan 10             
     3) Anna Hackl 11                   4) Ashlyn Fox 10                  
  7 Sullivan Central High School                        5:00.70    2   
     1) Jacqueline Kestner 12           2) Maria Long 10                  
     3) Meredith Grant 11               4) Maegan Ramsey 9                
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dobyns Bennett High School                          3:32.75   10   
  2 Tennessee High School                               3:34.55    8   
     1) Alex Pender SO                  2) Justin Fahn SR                 
     3) Johnathan Foote SO              4) JaMichael Miller JR            
  3 Science Hill High School                            3:37.06    6   
     1) Will Morrison 12                2) Brennon Nelson 11              
     3) Aaron Greene 11                 4) Graham Boone 12                
  4 Daniel Boone High School                            3:39.11    5   
     1) Christopher Boardwine 12        2) Jordan Roth 10                 
     3) Hunter Ford 12                  4) Hunter Lowe 12                 
  5 Sullivan South High School                          3:41.22    4   
     1) Brenton Hubbard 12              2) Austin Mclean 12               
     3) Grahm Witherspoon 12            4) alex rogers 11                 
  6 Sullivan Central High School                        3:45.68    3   
     1) Robert Kinkead 12               2) Matt Hutchins 11               
     3) Alex Rutherford 11              4) Matt Hughes 10                 
  7 David Crockett High School                          3:56.50    2   
     1) Rico Vaquero 12                 2) Reilly Fox 12                  
     3) Jacob Lewis 12                  4) Taylor Bryant 9                
 -- Volunteer High School                                    DQ   Throw Baton
     1) Sam Barton 10                   2) Jeremiah Marshall 10           
     3) Hayde Borgehetti-metz 9         4) Brody Lowery 9                 
 
Event 23  Girls 4x800 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dobyns Bennett High School                         10:18.86   10   
  2 Science Hill High School                           10:25.47    8   
     1) Molly Foster 10                 2) Olivia Greeley 9               
     3) Courtney Keith 9                4) Hannah Hausman 9               
  3 Daniel Boone High School                           10:30.73    6   
     1) Dominique Carpenter 12          2) Brie Rector 11                 
     3) Hannah Everhart 10              4) Carey Jones 10                 
  4 Tennessee High School                              10:31.13    5   
     1) Michelle Smith SR               2) Sarah Percy SO                 
     3) Sierra Howard SO                4) Macy Carrier FR                
  5 Sullivan Central High School                       10:34.92    4   
     1) Leslie Ecklund 11               2) Maria Long 10                  
     3) Emily Williams 10               4) Anabel Bouton 9                
  6 Sullivan South High School                         12:55.13    3   
     1) Taylor Slaughter 9              2) Amy Clemens 9                  
     3) Christa Bard 11                 4) kasey webb 11                  
 
Event 24  Boys 4x800 Meter Relay HS Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Dobyns Bennett High School                          9:04.73   10   
  2 Tennessee High School                               9:14.84    8   
     1) Johnathan Foote SO              2) Joey Spanovich JR              
     3) Russell Fankhouser JR           4) Chris Dunn SR                  
  3 Daniel Boone High School                            9:31.89    6   
     1) Adam Whitfield 11               2) Tj Merendino 10                
     3) Roderick Bowman 10              4) Tyler Starnes 11               
  4 Sullivan Central High School                        9:47.53    5   
     1) Matt Hutchins 11                2) Alex Rutherford 11             
     3) Morgan Greene 9                 4) Cody Clark 9                   
  5 Sullivan South High School                          9:50.49    4   
     1) Clark Hasler 12                 2) Alex Hartley 10                
     3) Austin Ecker 10                 4) Cory Bachetti 9                
  6 Volunteer High School                              10:02.34    3   
     1) David Mcfarland 9               2) C.J Spiker 10                  
     3) Hunter Begley 9                 4) Troy Edwards 9                 
 
Event 25  Girls High Jump HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sabrina Pickwell          10 Dobyns-Bennett         5-00.00   10   
  2 Jennifer Cannon           JR Tennessee             J5-00.00    8   
  3 Samantha Gudger           FR Tennessee             J5-00.00    6   
  4 Caprisha Webster           9 Science Hill           4-10.00    3.50
  4 tristan pennington        10 Sullivan South         4-10.00    3.50
  4 Brittaney Holden          12 Daniel Boone           4-10.00    3.50
  4 Jessica Norris            11 Science Hill           4-10.00    3.50
  8 Bree Cassidy              10 Volunteer High        J4-10.00    1   
  9 Jacqueline Kestner        12 Sullivan Central       4-08.00  
 10 Carey Jones               10 Daniel Boone          J4-08.00  
 11 Abbi Greene               11 Daniel Boone           4-04.00  
 
Event 26  Boys High Jump HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Trey Hutchinson           12 Dobyns-Bennett         6-04.00   10   
  2 Reggie Peterson           12 Dobyns-Bennett         5-08.00    8   
  3 Johnathan Foote           SO Tennessee             J5-08.00    6   
  4 Krammer Scott              9 Dobyns-Bennett         5-06.00    5   
  5 Davonte Hampton           11 Science Hill           5-04.00    4   
  6 Jared Phillips             9 Daniel Boone          J5-04.00    2.50
  6 Hunter Lowe               12 Daniel Boone          J5-04.00    2.50
  8 Austin Pope               10 Sullivan Central      J5-04.00    1   
  9 Taylor Johnson            12 Daniel Boone          J5-04.00  
  9 Hunter Boone              10 Science Hill          J5-04.00  
 11 Matt Hughes               10 Sullivan Central       5-02.00  
 -- Dalton Hinkel              9 Sullivan Central            NH  
 
Event 27  Girls Pole Vault HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maddie Gilmer             JR Tennessee              9-00.00   10   
  2 Taylor Barnes             10 Dobyns-Bennett         8-06.00    8   
  3 Chris Estes               JR Tennessee              7-06.00    6   
  4 Abby Howe                  9 Daniel Boone          J7-06.00    5   
  5 Katrina Lahair            11 Dobyns-Bennett        J7-06.00    4   
  6 Madison Beamer            10 Science Hill          J7-06.00    3   
  7 Amanda Jeter              11 Science Hill           7-00.00    2   
  8 Haley MacDonald           11 Science Hill           6-06.00    1   
  9 Mara Carrol               10 Dobyns-Bennett        J6-06.00  
 
Event 28  Boys Pole Vault HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Elliot Vaughn             12 Science Hill          12-06.00   10   
  2 Logan Whiles              JR Tennessee             11-00.00    8   
  3 Dj Conner                 12 Daniel Boone          10-06.00    6   
  4 Sean King                  9 Dobyns-Bennett        10-00.00    5   
  5 Travis Rockhill           12 Science Hill         J10-00.00    4   
  6 Z Espeland                 9 Dobyns-Bennett         9-06.00    3   
  7 Austin Wilson             SR Tennessee             J9-06.00    2   
  8 Joe Lindsey               11 Science Hill           9-00.00    1   
 
Event 29  Girls Long Jump HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jennifer Cannon           JR Tennessee             16-00.00   10   
  2 Jessica Norris            11 Science Hill          15-04.00    8   
  3 Emily Armstrong            9 Volunteer High        15-02.50    6   
  4 Brittaney Holden          12 Daniel Boone          14-10.00    5   
  5 Paula Domscheit           11 Science Hill          14-09.50    4   
  6 Briasha Russell           12 Dobyns-Bennett        14-08.00    3   
  7 Sabrina Pickwell          10 Dobyns-Bennett        14-07.00    2   
  8 Jordan Holland            12 David Crockett        14-04.25    1   
  9 Toya Jemes                SO Tennessee             13-10.00  
 10 Bree Cassidy              10 Volunteer High        13-09.75  
 11 Abby Childress             9 Sullivan South        12-11.00  
 12 Makenzi Sells              9 Daniel Boone          12-10.00  
 13 Austin Payne               9 Dobyns-Bennett        12-08.00  
 14 Ashlyn Fox                10 David Crockett        12-07.00  
 15 Alyssa Markel             SO Tennessee             12-04.00  
 16 Mikaela Carter             9 Sullivan Central      12-02.50  
 16 Rachel Harr                9 Sullivan Central      12-02.50  
 18 Meredith Collins           9 Sullivan Central      12-02.00  
 19 Carolyn Sain               9 Daniel Boone          11-05.25  
 
Event 30  Boys Long Jump HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 J.B. Huff                 12 Dobyns-Bennett        21-10.00   10   
  2 Eric Jones                12 Sullivan Central      21-05.75    8   
  3 Taylor Johnson            12 Daniel Boone          19-10.50    6   
  4 A.J. Hutchins             11 Sullivan South        19-09.50    5   
  5 Brody Lowery               9 Volunteer High        19-05.00    4   
  6 Ryan Mitchell             12 Science Hill          19-04.00    3   
  7 Dj Jones                   9 Dobyns-Bennett        19-00.25    2   
  8 Corey Kinkead             11 Sullivan Central      18-08.00    1   
  9 Tyler Ailshie             12 Dobyns-Bennett        18-07.00  
 10 Reilly Fox                12 David Crockett        17-09.00  
 11 Davonte Hampton           11 Science Hill          17-05.00  
 12 Jordan Turner             10 David Crockett        17-02.50  
 13 Jc Garvin                 11 Sullivan South        17-01.00  
 14 Will Beagle                9 Daniel Boone          16-10.50  
 15 Jamil Daggs               FR Tennessee             16-03.00  
 16 JaMichael Miller          JR Tennessee             15-11.50  
 17 Cal McClintic             SO Tennessee             15-07.50  
 -- Jeremy Steffy             12 Sullivan South              ND  
 -- Graham Boone              12 Science Hill                ND  
 
Event 31  Girls Triple Jump HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jessica Norris            11 Science Hill          31-11.00   10   
  2 Jacqueline Kestner        12 Sullivan Central      29-03.00    8   
  3 Toya Jemes                SO Tennessee             29-00.50    6   
  4 Sabrina Pickwell          10 Dobyns-Bennett        28-08.50    5   
  5 Jordan Holland            12 David Crockett        28-06.50    4   
  6 Lauren Feathers            9 Dobyns-Bennett        28-05.00    3   
  7 Robyn Manhard                Science Hill          27-07.00    2   
  8 Sarah Collins             10 Sullivan South        27-05.00    1   
  9 Maggie Matson             JR Tennessee             24-11.50  
 10 Carolyn Sain               9 Daniel Boone         J24-11.50  
 
Event 32  Boys Triple Jump HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Graham Boone              12 Science Hill          45-04.50   10   
  2 Trey Hutchinson           12 Dobyns-Bennett        42-07.00    8   
  3 J.B. Huff                 12 Dobyns-Bennett        42-01.50    6   
  4 Hunter Boone              10 Science Hill          41-06.75    5   
  5 Eric Jones                12 Sullivan Central      41-00.00    4   
  6 Tyler Ailshie             12 Dobyns-Bennett        40-05.50    3   
  7 Jeremy Steffy             12 Sullivan South        39-02.25    2   
  8 Taylor Johnson            12 Daniel Boone          37-06.00    1   
  9 A.J. Hutchins             11 Sullivan South        36-03.00  
 10 Ben Martin                10 David Crockett        36-02.50  
 11 Jc Garvin                 11 Sullivan South        35-08.50  
 12 Cal McClintic             SO Tennessee             32-03.50  
 
Event 33  Girls Discus Throw HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ashlee Mitchell           SO Tennessee               108-00   10   
  2 Hannah Bracken            12 Science Hill            104-08    8   
  3 Alora Crain                9 Daniel Boone             88-10    6   
  4 Siera Robinette           10 Volunteer High           84-09    5   
  5 Janie Smith               12 Dobyns-Bennett           82-10    4   
  6 MaKayla Francis           11 Science Hill             82-07    3   
  7 Ashley Jones               9 Sullivan Central         76-06    2   
  8 Ashlyn York               10 Daniel Boone             73-05    1   
  9 Jonna Pickard             FR Tennessee                73-04  
 10 Courtney Poister           9 Sullivan Central         71-06  
 11 Kim Troutman              10 Dobyns-Bennett           71-05  
 12 Brianne Rhoten            FR Tennessee                70-08  
 13 Lauren milhorn            12 Sullivan South           65-03  
 14 Chelsee Gaines            11 Science Hill             65-00  
 15 Sierra Turner             10 Dobyns-Bennett           63-11  
 16 Robin Fox                  9 Sullivan Central         62-00  
 17 Anne Varghese             11 Daniel Boone             57-11  
 18 Mcphearson Adelade         9 Sullivan South           51-10  
 19 Ali Thacker               10 Volunteer High           48-03  
 
Event 34  Boys Discus Throw HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Russell Clark             12 Dobyns-Bennett          127-00   10   
  2 Mark Baker                12 Daniel Boone            125-05    8   
  3 David Pencarinha          11 Dobyns-Bennett          123-01    6   
  4 Joe Marsh                 11 Volunteer High          117-09    5   
  5 Justin Fahn               SR Tennessee               113-11    4   
  6 Will Gatz                 11 Science Hill            108-00    3   
  7 alex rogers               11 Sullivan South          105-02    2   
  8 Chase Royston              9 Daniel Boone             90-02    1   
  9 Andy Lai                  11 Sullivan Central         89-07  
 10 Ro Collins                 9 Sullivan Central         89-00  
 11 Brandon Ahmed             SO Tennessee                87-05  
 12 Hunter Holt               11 Dobyns-Bennett           87-02  
 13 Nathan Spalding           10 Science Hill             77-11  
 14 Chuck Harris              12 Daniel Boone             70-11  
 15 Travis Harris             12 Volunteer High           68-09  
 15 Taylor Bryant              9 David Crockett           68-09  
 
Event 35  Girls Shot Put HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ashlee Mitchell           SO Tennessee             35-02.50   10   
  2 Jaleessa Kennedy          10 Science Hill          31-10.00    8   
  3 Chrystal Derr              9 Dobyns-Bennett        31-00.00    6   
  4 Chelsee Gaines            11 Science Hill          30-11.50    5   
  5 Jenny Synder              10 Volunteer High        28-09.00    4   
  6 Brie Rhoten                  Tennessee             28-07.25    3   
  7 Janie Smith               12 Dobyns-Bennett        28-01.50    2   
  8 Ashley Jones               9 Sullivan Central      25-11.00    1   
  9 Sierra Mason              SO Tennessee             25-04.25  
 10 Siera Robinette           10 Volunteer High        24-11.75  
 11 Robin Fox                  9 Sullivan Central      24-07.75  
 12 Anne Varghese             11 Daniel Boone          23-11.50  
 13 Ali Thacker               10 Volunteer High        21-10.25  
 14 Lauren milhorn            12 Sullivan South        21-08.50  
 15 Alora Crain                9 Daniel Boone          21-07.00  
 16 Paetyn Emert               9 Daniel Boone          19-11.25  
 17 Mcphearson Adelade         9 Sullivan South        17-10.00  
 18 Jordan Somers             10 Sullivan Central      15-11.50  
 
Event 36  Boys Shot Put HS Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Justin Hughes             12 David Crockett        44-08.50   10   
  2 Travis Harris             12 Volunteer High        44-05.00    8   
  3 Jon Leikvoll              11 Daniel Boone          42-10.00    6   
  4 Hunter Holt               11 Dobyns-Bennett        42-05.00    5   
  5 Ben Price                 11 Science Hill          39-08.00    4   
  6 Jarmal steele             12 Dobyns-Bennett        39-01.50    3   
  7 Justin Long               12 Dobyns-Bennett        38-06.00    2   
  8 Joe Marsh                 11 Volunteer High        37-08.50    1   
  9 Chuck Harris              12 Daniel Boone          37-05.00  
 10 Will Gatz                 11 Science Hill          36-00.00  
 11 Andy Lai                  11 Sullivan Central      35-09.25  
 12 Justin Fahn               SR Tennessee             35-06.00  
 13 Ben Neis-Eldridge         11 Science Hill          35-05.00  
 14 Ro Collins                 9 Sullivan Central      34-05.00  
 
             Women - HS Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Dobyns Bennett High School 214        2) Science Hill High School  158   
    3) Tennessee High School      146        4) Daniel Boone High School   60.50
    5) Sullivan Central High Scho  36        5) Volunteer High School      36   
    7) Sullivan South High School  35.50     8) David Crockett High Schoo  10   
 
              Men - HS Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Dobyns Bennett High School 245        2) Science Hill High School   98   
    3) Daniel Boone High School    95        4) Tennessee High School      77   
    5) Volunteer High School       72        6) Sullivan South High Schoo  49   
    7) Sullivan Central High Scho  46        8) David Crockett High Schoo  14